2 بوفالو افسران پلیس متهم پس از تنه زدن معترضان به زمین

بزرگنمایی این تصویر یک ویدئو نشان می دهد که افسران ظاهر می شود به پرتاب یک مرد مسن تر که راه می رفت

توسط MINERALNEWS در 17 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک ویدئو نشان می دهد که افسران ظاهر می شود به پرتاب یک مرد مسن تر که راه می رفت تا به پلیس ضد شورش پنج شنبه در بوفالو, n. y. دادستان در حال حاضر در زمینه اتهامات علیه دو افسر. مایک دزموند/WBFO از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مایک دزموند/WBFO از طریق AP

دادستان باید دست به دست اتهامات عنوان شده برای دو بوفالو افسران پلیس دیده می شود تنه زدن سالمند از معترضان در یک ویدیو گرافیک در اوایل این هفته.

Erie County District وکیل جان فلین روز شنبه اعلام کرد که افسران رابرت McCabe و هارون Torgalski روبرو هستند یک تعداد هر یک از حمله درجه دوم برای نقش خود در این حادثه. هر دو افسران باید التماس کرد گناه نیست.

بوفالو اداره پلیس است که در آشفتگی کمتر از دو روز پس از ظهور یک ویدیو نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است به نام "اساسا توهین آمیز و ترسناک است." این فیلم نشان می دهد که دو افسر تنه زدن و مجروح شدن یک 75 ساله از معترضان در خارج از شهر هال به عنوان همکار خود افسران راه رفتن گذشته.

پس از McCabe و Torgalski متوقف شد و بدون پرداخت تمام 57 عضو از واحد پاسخ اضطراری تیم (ERT) استعفا داد و موقعیت خود را با این تیم در روز جمعه و در پی انتقال درون گروه.

"در حالی که برخی از افسران را انتخاب کرده اند به حذف خود از واگذاری داوطلبانه با ERT مهم است به یاد داشته باشید که هیچ افسران که در واقع استعفا از نیروی انتظامی" کمیسر بایرون Lockwood در بیانیه ای گفت جمعه.

"ما یک طرح احتمالی," بوفالو شهردار بایرون قهوه ای یک کنفرانس خبری گفت که در مورد استعفای. "ما همیشه باید یک طرح احتمالی."

افسران نیست علنا جلو آمده به توضیح جرم استعفای. جان ایوانز رئیس جمهور از بوفالو پلیس خیرخواه انجمن محلی گفت NBC وابسته WGRZ دلیل بود "انزجار به دلیل درمان دو نفر از اعضای خود را که به سادگی اجرای دستورات است."

یکی دیگر از رسانه های محلی خروجی وابسته به ABC WKBW ذکر شده یک جفت unnamed اعضای ERT که مغایر با این اتحادیه را توضیح گفت: استعفای "هیچ ربطی به با ما حمایت از" جفت به حالت تعلیق در افسران. نه استعفا به گفته یک افسر آمد چرا که این اتحادیه است "از نظر قانونی حمایت ما ندارد."

در ریشه اختلاف آوردن بخش است این حادثه پنج شنبه شب در مرکز شهر بوفالو که در آن افسران شروع به روشن شدن این منطقه به یک حکومت نظامی. در یک ویدئو گرفته شده توسط محلی NPR عضو ایستگاه WBFO مارتین Gugino رویکردهای ضد شورش افسران پلیس تنها به آنها را پرتاب او را به عقب.

هنگامی که انسان می افتد سر خود را بازدید آسفالت و خون شروع به چکه از گوش او به عنوان بخش عمده ای از واحد همچنان به راه رفتن و گذشته او را; و حداقل یک افسر به دنبال کمک.

Gugino در بیمارستان بستری شد و در حال حاضر در "جدی اما شرایط با ثبات" با توجه به بیانیه صادر شده توسط وکلای خود در روز جمعه. Erie County اجرایی علامت Poloncarz در یک کنفرانس خبری روز جمعه گفت: "پیشرفت در بهبودی خود را."

"پلیس و اجرای قانون وظیفه دارند که برای خدمت و حفاظت از مردم است. ما باید آنها را به نگهبانان عمومی نمی رزمندگان درگیر در نبرد با" Poloncarz گفت.

از اتهامات عنوان شده شنبه اضافه کردن به آنچه که شده است در حال رشد شمارش از چنین اقداماتی در برابر ماموران در شهرهای متعدد در روزهای اخیر. در مینیاپولیس دادستان متهم جورج فلوید را دستگیری افسر با قتل برای کاشت زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه; سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه بودند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل. در آتلانتا یک و نیم دوجین ماموران با اتهامات خشونت آمیز بازداشت در تظاهرات توسط Floyd مرگ است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de