10,000 موارد و 500 مرگ و میر در آفریقا است. مقامات بهداشتی می گویند این فقط آغاز

بزرگنمایی این تصویر مردم خود را در درجه حرارت گرفته شده در مرز بین پاکستان و Nasarawa دولت نیجریه در

توسط MINERALNEWS در 21 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم خود را در درجه حرارت گرفته شده در مرز بین پاکستان و Nasarawa دولت نیجریه در مارس 30. کشورهای آفریقایی در حال کار برای آماده شدن برای ظهور در موارد COVID-19 به عنوان coronavirus در این قاره است. کلا Sulaimon/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کلا Sulaimon/خبرگزاری گتی ایماژ

Coronavirus مورد تعداد در حال افزایش تصاعدی در آفریقا است. پس از این قاره را دیدم اولین مورد در مصر در اواسط ماه فوریه برخی از 10,000 موارد و 500 مرگ تایید شده است.

مقامات بهداشت عمومی فکر می کنم این فقط آغاز است و آنها نگران هستند که این وضعیت در هفته های آینده خواهد شد بسیار بدتر است. "COVID-19 بالقوه نه تنها به علت هزاران نفر از مرگ, اما همچنین به از بند باز کردن اقتصادی و اجتماعی ویرانی" دکتر Matshidiso Moeti که مدیر منطقه ای آفریقا در بیانیه ای گفت: روز شنبه.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا مقامات بهداشتی هستند به خصوص در مورد تاثیر COVID-19 در کشورهای آفریقایی.

برای اولین بار در کشورهای جنوب صحرای آفریقا انجام برخی از جهان سنگین ترین بار جدی شرایط اساسی مانند HIV که محدودیت عملکرد سیستم ایمنی بدن و سل که اغلب زخم ریه ها. سوء تغذیه خطر انداخته سلامت بیش از 50 میلیون کودک در این منطقه است.

پس از آن وجود دارد دسترسی محدود به مراقبت با کیفیت. اعداد با کشور دیگر متفاوت است اما به طور متوسط در سراسر منطقه وجود دارد در مورد یک دکتر و پنج پرستاران برای هر 5000 نفر است. یک مشورت با یک دکتر می تواند دور و گران است.

و وقتی که می آید به تجهیزات تخصصی مانند هواکش است که می تواند کمک به شدت بیمار بیماران تنفس وجود دارد فقط به اندازه کافی از آنها. "ما در مورد بحث صعودی به 75,000 هواکش در شهر نیویورک و در عین حال ما باید تمام کشورهایی که تنها یک یا دو فن می گوید:" Joia موکرجی افسر ارشد پزشکی برای بهداشت جهانی غیر انتفاعی همکاران در سلامت.

"من به طور کامل انتظار می رود که وقتی [COVID-19] بازدید اگر از آن بازدید در راه بزرگ در کشورهای فقیر از آن می تواند چهار تا پنج برابر بيشتر از مرگ و مير" از در دیگر کشورها تا کنون Mukherjee می گوید.

در نیجریه مقامات بهداشت عمومی در حال کار به تولید کنندگان محلی برای تولید انواع هواکش قرار دادن تا پیش ساخته جداسازی مراکز و تبدیل هتل ها و مراکز کنوانسیون به تخت بیمارستان. برخی از 20,000 تخت بیمارستان اضافه خواهد شد به نیجریه ظرفیت تا پایان هفته, می گوید دکتر Adaeze Oreh یک مقام ارشد با نیجریه وزارت بهداشت ،

اولیه استراتژی, اگر چه, این است که سعی کنید و جلوگیری از به عنوان بسیاری از عفونت به عنوان امکان پذیر است. "ما شاهد افزایش نرخ در سراسر آفریقا" Oreah می گوید: "ما در حال تلاش به طور فعال در تلاش برای متوقف کردن این نوع از گسترش عظیم در جامعه است."

هفته گذشته نیجریه قفل شده پایین شهر لاگوس و ابوجا گفتن بیش از 20 میلیون نفر به ماندن در خانه.

که سخت به خصوص در کشوری که نیمی از جمعیت زیر خط فقر و بسیاری از مردم کار می کنند هر روز برای به دست آوردن نان روزانه خود را.

اما نیجریه شرط بندی که بدون کنترل گسترش COVID-19 بدتر هم خواهد شد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب