“شما باقی ماند, درجه یک, San Diego,’ شهردار می گوید از ساکنان در سواحل

بیشترین سن دیگو ساکنان که در زمان استفاده از تازگی بازگشایی سواحل در روز دوشنبه شد مراقب باشید به دنبال قوانین باعث یک “متشکرم” از شهردار کوین Faulconer.

“من خوشحالم که به گزارش های شما باقی ماند, درجه یک, سن دیگو” Faulconer گفت: در جلسه بعد از ظهر خود را.

شهردار گفت: نجات غریق و ماموران پلیس بودند در نیروی آماده برای آموزش ساکنان در مورد چه چیزی است و مجاز نمی باشد — اما آن را تا حد زیادی غیر ضروری.

نجات غریق رئیس جیمز Gartland گفت که در حالی که آب شلوغ بود در اوایل صبح آن را رقیق به عنوان روز پیشرفت است. اگر چه اکثر مردم به دنبال قوانین او افزود که وجود دارد برخی از “نقاط مشکل” در boardwalks و در جیب سواحل است.

تبلیغات

نجات غریق هفت آب نجات.

“اقامت در خانه سفارش است که هنوز هم در محل” Gartland گفت. “این [ساحل] دسترسی است را برای شما به پایین می آیند, راه رفتن, دویدن, گشت و گذار, شنا تمرین خود را — و سپس بازگشت به خانه.”

آخر هفته خواهد شد آزمون واقعی Faulconer گفت.

“ما نمی خواهیم به عقب دستاوردهای ما قربانی بسیار, برای,” او گفت:. “ما نمی خواهیم برای دیدن سواحل شلوغ است. چیزی که منجر به بسته شدن در وهله اول است.”

تبلیغات

Faulconer اعلام کرد این منطقه برنامه ریزی برای بازگشایی سواحل هفته گذشته است. طرح ابداع شد توسط شهرستان نجات غریق و تمام شهرهای ساحلی به آن موافقت کردند. Faulconer تاکید کرد که شهرهای ساحلی خواهد اجرای این طرح به طور همزمان پس از شهرستان برداشته اقیانوس محدودیت.

اما هنگامی که مقامات شهرستان برداشته کسانی که محدودیت های برخی از شهرها در شهرستان تصمیم به نگه داشتن خود را در سواحل بسته شده است.

Faulconer گفت: بسیاری از شهرستانها آماده بودند برای دعوت از ساکنان خود را به ساحل در روز دوشنبه و او تاکید کرد که چقدر مهم آن این بود که یک مجموعه ای از قوانین و مقررات به راهنمای آن reopenings.

“من فکر می کنم ما خدمت کرده است و او گفت:” این طرح است.

تبلیغات

Winkley می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>