کارگر در اصلاحات مرکز آزمون مثبت برای COVID-19

جونو ، - یک عضو ستاد در دولت اجرا زندان در جونیو دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 وزارت اصلاحات گفت.این گروه در

توسط MINERALNEWS در 23 فروردین 1399

جونو ، - یک عضو ستاد در دولت اجرا زندان در جونیو دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 وزارت اصلاحات گفت.

این گروه در یک بیانیه گفت: آن آموخته از تست مثبت پنج شنبه.

سخنگوی سارا گالاگر گفت: با ایمیل جمعه که تا به امروز هیچ زندانی در دولت اصلاحات سیستم تا به حال آزمایش مثبت است. یک بخش سایت نشان داد که چندین مورد انتظار.

شهر و قصبه جونو با استناد به این بخش گفت: دو زندانی در لیمو نهر مرکز تادیبی تست شده اند و زندانیان و کارکنان در این مرکز داده شده است پارچه پوشش صورت.

دولت گزارش کرده است نزدیک به 250 مورد از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و هفت مرگ و میر.

Coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

در ضمن یک صدای جیر جیر از دادستان کل کوین Clarkson حساب دعوت آلاسکا برای پیوستن به رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy را livestream از نماز رویداد مربوط به کروناویروس شامل یک لینک به یک گروه به دنبال فراخوان Dunleavy. توییت شد و پس از آن حذف شده است. یک پیام به دنبال نظر باقی مانده بود برای یک بخش از قانون سخنگوی.

دولت انتخابات مدیر ذکر یک وکیل افکار عمومی در رد فراخوان نرم افزار. یک قاضی بعد تصمیم گرفت به تلاش ادامه می تواند. مسئله این است که قبل از آلاسکا دیوان عالی کشور است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب