زن خانه از ایتالیا 1 میسوری coronavirus مورد

ST. لویی یک سنت لوئیس-منطقه که به تازگی از سفر به ایتالیا است میسوری برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد

توسط MINERALNEWS در 18 اسفند 1398

ST. لویی یک سنت لوئیس-منطقه که به تازگی از سفر به ایتالیا است میسوری برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد مقامات میگویند.

زن در 20s و در خانه با پدر و مادر, St. Louis County اجرایی سام, صفحه یک پزشک گفت: در یک کنفرانس خبری با رژیم صهیونیستی است. مایک کشیش بخش. او از بازگشت به خانه از ایتالیا زمانی که او نشان داد علائم.

او مورد آزمایش قرار گرفت در بیمارستان رحمت سنت لوئیس و به گفته مقامات این بیمارستان ساخته شده است که او را نگه داشته و دور از دیگر بیماران است.

صفحه: گفت زن و پدر و مادر او مقامات مطمئن باشند که آنها را در سمت چپ صفحه اصلی به غیر از رفتن به بیمارستان از او شروع به نشان دادن علائم چند روز پیش. پدر و مادر در حال نشان دادن علائم, او گفت:.

"آنها در خانه در حال حاضر" صفحه گفت. "بیمار به دنبال روش های مناسب است."

میسوری اعلام شد همان روز که همسایه کانزاس خود را تایید اولین مورد از این ویروس است که باعث COVID-19 یک زن از منطقه کانزاس سیتی به زیر 50 که در سفر به شرق.

خود اطلاعیه همچنین به عنوان فلوریدا گزارش دو coronavirus, مرگ و میر, برای اولین بار در خارج از سواحل غرب است. کل ایالات متحده تلفات 19 رسیده.

تعدادی از ایالات متحده coronavirus موارد دارای عقاید به 400 با موارد در حدود نیمی از کشورهای. ایندیانا, مینه سوتا, نبراسکا و پنسیلوانیا نیز به تازگی گزارش خود را در مورد اول است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im