با توقف برداشته هوستون می شود بزرگترین شهر آمریکا که در آن اخراج می توانید رزومه

بزرگنمایی این تصویر مرکز شهر هوستون در سال 2019. لورن الیوت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

توسط MINERALNEWS در 3 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مرکز شهر هوستون در سال 2019. لورن الیوت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لورن الیوت/خبرگزاری گتی ایماژ

اخراج انتظار می رود به موشک وار رفتن در تگزاس که در آن دادگاه عالی ایالت دارای یک مهلت قانونی برای اخراج و بیکاری افزایش یافته است به تاریخی سطوح میان coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از شهرستانها در حال گرفتن مراحل اضافی برای محافظت از مستاجرها و تاخیر اخراج اما بسیاری از اهالی تگزاس آسیب پذیر باقی می ماند.

هوستون برای مثال در حال حاضر بزرگترین شهر در کشور که در آن اخراج می توانید رزومه. اجاره برنامه کمک وجود دارد, فرار از بودجه را فقط در 90 دقیقه.

"ما پیش بینی است که وجود خواهد داشت یک سونامی اخراج ظ گفت:" دانا Karni یک وکیل با ستاره تنها کمک های حقوقی فراهم می کند که حقوقی رایگان نمایندگی به کم درآمد تگزاسی. "من هیچ شکی در مورد آن ما در حال رفتن به بی خانمانی."

Bridgett Hewitt, 59, ترس او ممکن است از دست دادن آپارتمان خود در هوستون که در آن او به تنهایی زندگی می کند. او گفت: او را سه ماه در پرداخت اجاره بها در ماه ژوئن.

زمانی که COVID-19 ضربه هویت خود را از دست داده کار نگهداری از نوه اش و خواهر زاده. در حال حاضر او متکی بر او $800 بررسی ناتوانی که نیست به اندازه کافی برای پوشش خود را 900 دلار اجاره ماهانه. او گفت: او مدیر آپارتمان است به او هشدار داد که اخراج اعلامیه در راه هستند.

"هیچ کس نیاز به تاکید ... که آیا آنها در حال رفتن به یک مکان برای زندگی امروز و بی خانمان فردا. من نمی توانم فکر می کنم مانند که در حال حاضر," او گفت: گریه. "من نمی خواهم به فکر می کنم که می خواهم."

هویت ارائه یک نرم افزار برای این شهر اجاره برنامه کمک. اگر او نمی دریافت تایید او انتظار دارد که مجبور می شود از خانه اش.

"من دعا می کنم و امیدوارم که اگر من که من قادر خواهید بود برای رسیدن به یک پناهگاه و یا دختران من را باز درهای خود را به من که آنها را باز کنید و با خود به خانه مادر خود را."

در سراسر کشور شده است وجود دارد یک درهم آمیخته از حمایت برای اجاره. برخی از ایالتها مانند ایالت وایومینگ و داکوتای جنوبی هرگز اخراج توقف. دیگر ایالت اخراج moratoriums مجموعه به پایان می رسد در اوایل ماه ژوئن از جمله در ایلینوی فلوریدا و کالیفرنیا هر چند آنها می تواند تمدید شود.

برخی از شهرستانها مانند لس آنجلس نیز گذشت موجب تاخیر بیشتر اخراج پس از ایالت توقف منقضی می شود.

هنوز هم وجود دارد یک فدرال مهلت قانونی برای اخراج طریق اواخر جولای هر چند که تنها برای خواص اجاره با فدرال حمایت وام مسکن. کارشناسان تخمین می زنند تنها 28 درصد از اجاره املاک در سراسر کشور تحت پوشش دارد توقف.

در همین حال نرخ بیکاری است که از طریق سقف. از ماه مارس 38.6 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری, با توجه به وزارت کار.

خانواده های طبقه کارگر شده اند آمار به خصوص سخت و 40 درصد از خانواده های با درآمد سالانه کمتر از $40,000 کار دست رفته در ماه مارس گفت: Shamus غلتک مدیر اجرایی ملی مسکن قانون پروژه.

"آن سرسام آور را امتحان کنید برای دریافت سر خود را در اطراف آنچه که در عمل" غلتک گفت.

در حال حاضر moratoriums و کمک دولت مانند گسترش مزایای بیکاری — نگه داشته اند اخراج در خلیج. اما به عنوان این حمایت منقضی کارشناسان می گویند موجی از اخراج در راه است.

و با کروناویروس, پخش كردن, غلتک گفت: مشفق ایجاد یک خطر بهداشت عمومی.

"جابجایی مردم از مسکن خود را و ارسال آنها را به دنبال مسکن اضافی یا ارسال آنها را به بی خانمانی است یک خطر برای همه ما" غلتک گفت.

هوستون عمومی رسانه جن برنج کمک به این داستان.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب