همسر کانادا ترودو تست مثبت برای Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و همسرش سوفی Grégoire ترودو در فرودگاه ویکتوریا در

توسط MINERALNEWS در 23 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و همسرش سوفی Grégoire ترودو در فرودگاه ویکتوریا در سال 2016. Grégoire ترودو دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus دفتر نخست وزیر اسرائیل روز پنجشنبه گفت. Chris Jackson/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Chris Jackson/گتی ایماژ

سوفی Grégoire ترودو همسر کانادا, نخست وزیر, Justin Trudeau, دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شدن آخرین در یک رشته از افراد با مشخصات بالا برای تبدیل شدن به آلوده به پاتوژن بالقوه مرگبار.

در بیانیه ای روز پنج شنبه در دفتر نخست وزیر گفت که Grégoire ترودو شروع به تجربه تب با درجه پایین و دیگر آنفولانزای خفیف از روز قبل شد و پس از آن تست شده است.

"آزمون برگشتم مثبت" آن را گفت.

"او به خوبی احساس است در نظر گرفتن همه توصیه می شود هشدارها و علائم خفیف باقی می ماند" این بیانیه افزود که نخست وزیر خود "است که در سلامت خوب و بدون علائم است."

Grégoire ترودو را از خود جدا برای 14 روز همراه با نخست وزیر "[به عنوان] یک اقدام احتیاطی" همراه با زن و شوهر سه فرزند با توجه به این بیانیه.

آن گفت که انزوا نمی خواهد از تداخل با نخست وزیر وظایف به عنوان رئیس دولت و این که "به توصیه پزشکان وی نمی شود آزمایش در این مرحله پس از او هیچ نشانه ای ندارند."

در بیانیه 44 ساله Grégoire ترودو تشکر به خوبی wishers گفت که اگر چه او "تجربه ناراحت کننده علائم" که او را "بازگشت من به زودی."

"بودن در قرنطینه در خانه است و هیچ چیز در مقایسه با دیگر خانواده های کانادایی که ممکن است رفتن را از طریق این و برای کسانی که رو بیشتر نگرانی های جدی در سلامتی," او گفت:.

در یک ژست حمایت از Grégoire ترودو رهبر کانادا مخالفت محافظه کاران اندرو Scheer, توییتی که او و همسرش "برای او آرزوی بهبودی سریع."

"ما در حال فکر کردن از او و خانواده اش در این زمان دشوار" Scheer نوشت.

در روز پنج شنبه نخست وزیر صحبت تلفنی با رئیس جمهور تهمت و رهبران دو کشور مورد بحث و تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر و تقریبا 135,000 موارد شناخته شده در سطح جهان و نزدیک به 5000 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

در یک بازخوانی از تماس دفتر نخست وزیر گفت: "رهبران دو کشور در مورد قدم هایی برای حفاظت از سلامت و ایمنی شهروندان و ترویج اقتصادی مقاومتی در پاسخ به COVID-19 ویروس."

"نخست وزیر و رئیس جمهور استقبال هماهنگی بین کانادا و ایالات متحده در مدیریت این چالش از جمله به عنوان آن مربوط به کانادا و امریکا مرز و نگاه به جلو به ماندن در تماس" با توجه به بازخوانی.

ترودو در روز پنج شنبه نیز در گفتگو با نخست وزیر بوریس جانسون و نخست وزیر جوزپه کونته از ایتالیا است که دیده می شود افزایش موارد در روز های اخیر که به شدت تیره و تار کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی. در سازمان بهداشت جهانی آخرین وضعیت گزارش pandemic, ایتالیا, بود گزارش نزدیک به 12,500 موارد با بیش از 800 مرگ و میر در سراسر کشور از COVID-19 بیماری است.

Grégoire ترودو می پیوندد یک لیست در حال رشد از برجسته مقامات دولتی و مشهور است که تبدیل شده اند آلوده به ویروس که حملات ریه ها و ثابت کرده است که بسیار مسری است حتی اگر این امر باعث خفیف یا بدون علائم در اکثر افراد است. اما افراد مسن تر و کسانی که با سیستم ایمنی بدن به ویژه آسیب پذیر هستند.

دولت برزیل روز پنجشنبه گفت که فابیو Wajngarten ارتباطات مدیر برای رئیس جمهور Jair Bolsonaro حال آزمایش مثبت برای ویروس.

مشاهده این پست در Instagram

"را به برزیل بزرگ دوباره" realdonaldtrump @mikepence @alvarogarnero 🇧🇷🇧🇷🇧🇷🇺🇸🇺🇸🇺🇸

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Fabio Wajngarten (@fabiowajngarten) در

Wajngarten بخشی از یک هیئت که در سفر خود به آمریکا در آخر هفته گذشته و ملاقات تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس در رئیس جمهور Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا منجر به نگرانی که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ممکن است آلوده شوند.

در استرالیا, خانه وزیر پیتر داتون در بیانیه ای گفت که او "از خواب بیدار با یک دما و گلو درد" صبح روز جمعه مورد آزمایش قرار گرفت و آمد با یک نتیجه مثبت است. او گفت که او پذیرفته شده بود به بیمارستان مطابق با دستورات از مقامات بهداشت.

"من احساس می کنم خوب خواهد شد و ارائه به روز رسانی در موعد" Dutton گفت. دولت در کانبرا توصیه می شود هر کسی که تا به حال در تماس با Dutton در 24 ساعت گذشته به خود منزوی.

یک روز زودتر بازیگران تام هنکس و ریتا ویلسون اعلام کرد که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که در استرالیا که در آن هنکس آماده برای عکسبرداری برای شروع جدید الویس پریسلی biopic.

بسکتبال NBA بازیکنان رودی Gobert و داناون میچل نیز آزمایش مثبت برای این ویروس کمک به لیگ خیره کننده از تصمیم این هفته به حالت تعلیق در فصل یک حرکت آینه توسط کالج بسکتبال را NCAA است.

همچنین در اوایل این هفته بریتانیا, وزیر بهداشت, نادین Dorries گزارش داد که او هم تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب