چرا ما رشد بی حس به متناوب آمار — و آنچه ما می توانیم در مورد آن انجام

بزرگنمایی این تصویر "مردم خیلی خوب با اعداد بزرگ می گوید:" Elke وبر استاد روانشناسی در دانشگاه پرینس

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

"مردم خیلی خوب با اعداد بزرگ می گوید:" Elke وبر استاد روانشناسی در دانشگاه پرینستون. "ما نمی تبعیض بین 150,000 یا 300,000 یا 3 میلیون نفر است." Malte مولر/گتی ایماژ/fStop پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Malte مولر/گتی ایماژ/fStop

COVID-19 در حال حاضر به کشته شدن بیش از 148,000 مردم در ایالات متحده در یک روز معمولی در هفته گذشته بیش از 1000 نفر کشته شدند.

اما سیل از گریم آمار می تواند کسل کننده ما حس جمعی از خشم. و بخشی از آن است که با چه انسان ساخته شده است برای درک جهان است.

"با هر نوع سازگار خطر مردم استفاده می شود به موقعیتهایی که می گوید:" Elke وبر یک استاد روانشناسی و انرژی و محیط زیست در دانشگاه پرینستون. "هنگامی که شما در یک منطقه جنگی پس از یک در حالی که هر روز خطر می شود فقط پايه. ما سلول های عصبی هستند سیمی در چنین راهی است که ما تنها پاسخ را تغییر دهید. و هر دولتی که ثابت در واقع به نوعی می شود شسته."

او می گوید که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"مردم فقط عادت به بودن در این دولت جدید از خطر تطبیق آن و در نتیجه نگرفته اند به اندازه کافی احتیاط نمی," او می گوید: در یک مصاحبه همه چیز در نظر گرفته شود.

در اینجا گزیده ای از این گفتگو.

در طول یک جنگ روشن است که دشمن این است که این انسان ها هستند که ما در حال مبارزه است. اما در طول یک بیماری همه گیر است که حس دشمن vaguer و در نتیجه تلفات که دشمن در حال شکل گرفتن در جامعه نیست و به روشنی?

کاملا. من فکر می کنم که آنچه شما گفته است که درست است در بسیاری از راه های مختلف. یکی از آنها این است که با COVID ما در حال برخورد با یک ویروس کوچک. این کوچک دشمن چیزی است که ما به عنوان افراد واقعا نمی تواند مبارزه تا زمانی که ما یک واکسن و ما باید برای مبارزه با آن با علم. و بنابراین ما معمول حفاظت مکانیزم نمی پا زدن در.

و سپس در بالا از آن, اگر شما فکر می کنم که دشمن در شرایط اقداماتی را که در مورد مرگ در بسیاری از راه های -- و این است که در آن حس بسیار شبیه به تغییر آب و هوا — دشمن ما است. بنابراین کاملا من فکر می کنم آن را بسیار متفاوت از شرایط دیگر که در آن ما ممکن است بخواهید برای ضربه زدن به محافظ عمل از آنجا که ما کاملا مطمئن هستید که آنچه ما می خواهیم برای حفاظت از خودمان در برابر.

پس چگونه ما این فقط فصل آمار طنین انداز بیشتر با مردم ؟

یک چیز است که فقط مردم بسیار خوب با اعداد بزرگ است. ما نمی تبعیض بین 150,000 یا 300,000 یا 3 میلیون نفر است.

و برای قرار دادن آن را به یک زمینه که در آن مردم دوباره می توانید تصور کنید آنچه در آن به معنی مانند به احتمال مرگ از COVID — می تواند بسیار مفید باشد. یکی در 2000 آمریکایی مرده است در حال حاضر. در حال حاضر بسیاری از ما می دانیم که 2000 نفر یا زندگی ما در شهرها هستند که در تقسیم عددی بر مضرب از 2000. ما می توانید تصور کنید که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در شهر ما در آشنایان ما. این یک راه بسیار خوبی برای انجام آن است.

یکی دیگر خواهد بود به می گویند چه در شهرها و شهرستانها در ایالات متحده COVID از بین برود در این نقطه است ؟ و اگر شما در نیوجرسی زندگی می کنند پاترسون, N. J., از بین رفته است. جمعیت آن 145,000.

اگر شما می خواهید برای قرار دادن به نیویورک, زمینه, سیراکیوز, n. y. بین رفته است از بین برود, تمام, شهر, شهرستان, پاک کردن ویروس. پاسادنا کالیفرنیا از بین رفته است. دیتون اوهایو; Waco, Texas. بنابراین بسته به جایی که شما هستند و آن را محلی و ساخت این بتن, من فکر می کنم واقعا می تواند کمک.

گیب اوکانر و کریستوفر Intagliata تولید و ویرایش صوتی داستان. مورین Pao adapated آن را برای وب است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن