چه زمانی باید به مدارس, نزدیک به کروناویروس?

بزرگنمایی این تصویر زمین بازی در لوول مدرسه ابتدایی در تاکوما بشویید. sat خالی در روز سه شنبه. با تو

توسط MINERALNEWS در 21 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

زمین بازی در لوول مدرسه ابتدایی در تاکوما بشویید. sat خالی در روز سه شنبه. با توجه به تاکوما مدارس دولتی لوول بسته شد پس از کسی که در مدرسه مورد آزمایش قرار presumptive مثبت برای رمان coronavirus. تد S. وارن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تد S. وارن/AP

گسترش coronavirus مجبور است صدها نفر از K-12 مدرسه در آمریکا به تاثیر بیش از 750,000 دانش آموزان با توجه به تجزیه و تحلیل توسط آموزش و پرورش در هفته است. و کسانی که شماره های خاص برای افزایش در روزهای آینده به عنوان پدر و مادر نگران و خواستار تعطیلی مدارس.

رشد بحران بهداشتی ارائه رهبران مدرسه با یک انتخاب دردناک,. بسته شدن مدارس — به عنوان انجام شده است تا کنون در چین و ژاپن و ایتالیا و جاهای دیگر — ثابت اندازه گیری است که نشان داده شده است به سرعت گسترش بیماری و در عوض صرفه جویی در زندگی می کند. اما آن را نیز باعث بزرگ اقتصادی و اجتماعی اختلال به خصوص برای کودکان میلیون ها نفر از آنها بستگی به رایگان و کاهش هزینه وعده های غذایی آنها در مدرسه است.

مقامات دولتی طبعا نمی خواهید به مدارس مگر اینکه آنها کاملا اند و بسیاری از تعطیلی تا کنون بوده است باعث یک مورد شناخته شده از عفونت و یا قرار گرفتن در معرض در میان کارکنان یا دانش آموزان است. در عین حال تحقیقات نشان می دهد بهترین زمان برای بستن مدارس قبل از آن اتفاق می افتد.

"اگر شما صبر کنید برای این مورد به رخ می دهد [خود] شما هنوز هم زخم بسته شدن مدرسه, اما در حال حاضر شما از دست رفته فرصت را به سود واقعی که باید تعلق به حال شما بسته به مدرسه زودتر, می گوید:" دانشگاه ییل جامعه شناس و پزشک نیکلاس Christakis.

"این نوع از بسته شدن درب انبار پس از گاو رفته است."

Christakis' ییل آزمایشگاه به طور معمول در مطالعات انسان چگونه گسترش همه چیز از ایده های به رفتارهای میکروب اما او می گوید که در حال حاضر همه در تحصیل چه coronavirus ممکن است گسترش یافته است. گذشته از توسعه یک واکسن و هر کس به شستن دست های خود را به طور کامل بسته شدن مدارس یکی از موثر ترین چیزهایی که یک جامعه می تواند انجام دهد به سرعت سرایت می گوید Christakis نویسنده طرح: تکاملی ریشه های خوب جامعه. اما زمان مهم است. او اشاره به مطالعات انجام شده از سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی که نشان می دهد برخی از شهرستانها ممکن است زندگی را نجات داد با تصمیم گیری برای بستن مدارس زودتر.

"بسته شدن مدارس قبل از هر کسی در مدارس بیمار است چیز بسیار دشوار است به انجام," Christakis اذعان دارد "حتی اگر آن را احتمالا بسیار مفید و بسیار عاقلانه تر است."

مارکو Ajelli یک محاسباتی اپیدمیولوژی در برونو بنیاد کسلر در ایتالیا. او با استفاده از پیشرفته ریاضی برای مدل این دوره از شیوع بیماری و او را مورد مطالعه تعطیلی مدارس. Ajelli پژواک Christakis و می گوید: "با وجود شواهد علمی" است که بسته شدن مدارس می توانند در زمان خرید و تاخیر در اوج یک بیماری همه گیر. "و این واقعا مهم است برای به دست آوردن زمان در حال حاضر," او می گوید: "از آنجا که اگر شما تعداد زیادی از افرادی که آلوده همه در همان زمان در بيمارستان و Icu باید به اندازه کافی تخت بیمارستان."

اما این درک است که بر اساس علم قبلی بیماری است. Ajelli و همکارانش اشاره می کنند که وجود دارد چیزی جدید و متفاوت در مورد COVID-19 یعنی که کودکان به نظر می رسد کمتر در معرض آن است. و آن را هنوز مشخص چگونه است که در واقع می تواند تاثیر سودمندی تعطیلی مدارس.

این واقعیت باقی می ماند لغو مدرسه تصمیم دشوار است زیرا هیچ کس نمی داند بهتر از مربیان که چقدر برخی از کودکان بستگی به حمایت آنها در مدرسه است.

"برای تعداد زیادی از دانش آموزان ما امن ترین محل برای آنها به واقع در مدرسه می گوید:"

Sonja Santelises, مدیر عامل شرکت شهر بالتیمور مدارس دولتی. به همین دلیل او می گوید: او در برابر لغو مدرسه به دلیل آب و هوا ، "آن من می شود برخی از عصبانی ایمیل در طوفان برف و آب و هوای نامساعد. ... من فقط به شما بگویم ما سرود در ادامه به بسته شدن مدارس آخرین رفت و آمد مکرر."

یک نگرانی بزرگ برای رهبران مدرسه است که بسیاری از کودکان و نوجوانان خواهد بود رفتن به خانه را خالی خانوار.

"من فکر می کنم که سخت ترین تفکر برای ما مناطق می گوید:" کریس Reykdal سرپرست آموزش عمومی برای واشنگتن است که ضربه سخت coronavirus. او در مورد ارسال "یک میلیون واشنگتن بچه ها صفحه اصلی دانستن است که برای صدها نفر از هزاران نفر از آنها به سادگی نمی خواهد که هر پدر و مادر در خانه است."

Reykdal می گوید زمانی که خود مدارس را یک روز برفی پدر و مادر می تواند گاهی اوقات برای یک یا دو روز یا گرفتن وقت و یا کار از خانه. اما coronavirus نیست و هیچ راهی وجود دارد به می دانم که چگونه مدارس را به نزدیک است. بسیاری از کارفرمایان ممکن است همچنان به نیاز کارکنان به کار می آیند. (فکر می کنم در مورد کودکان از بهداشت و درمان کارگران است.) و بدون دخالت دولت است که بر روی میز بسیاری از کارگران کم درآمد نخواهد بود قادر به پرداخت هزینه خانه بمانند.

وجود دارد یک مشکل بیشتر در اینجا: اثربخشی مدرسه تعطیل است بر اساس این فرض استوار است که کودکان در خانه بمانند با خانواده های خود و محدود کردن تماس های دیگر. Ajelli اشاره می کند که اگر پدر و مادر "دوباره" کودکان برای دیدار با مهد کودک نیاز دارد و یا اگر بچه جمع آزادانه در خارج از مدرسه بسته نمی تواند به عنوان موثر است.

یک دلیل بزرگ رهبران مدرسه هستند بنابراین تمایلی به بستن مدارس: نه تنها بسیاری از کودکان از رفتن به خانه به پدر و مادر — آنها ممکن است کافی مواد غذایی ،

"ناامنی غذایی یک چالش واقعی در جامعه ما حتی بدون اضطراری می گوید:" آلبرتو Carvalho سر از Miami-Dade County Public Schools. او می گوید: حدود سه چهارم از دانش آموزان خود را زندگی می کنند یا در زیر سطح فقر. این کودکان در میان نزدیک به 30 میلیون نفر در ایالات متحده دانش آموزان است که بستگی به مدارس رایگان و کاهش قیمت غذا برای ناهار صبحانه تنقلات و در برخی موارد شام.

در میامی Carvalho می گوید: دانش آموزان ادامه خواهد داد به خوردن — حتی اگر مدرسه لغو شده است. مواد غذایی توزیع خواهد شد در مدارس مشابه برای تابستان برنامه غذا و یا اگر نیاز بود این غذا را می توان به جامعه است.

و ناامنی غذایی نیست فقط یک شهر مشکل می گوید: Jillian Balow وایومینگ دولت سرپرست آموزش عمومی. بسیاری از دانش آموزان خود را زندگی می کنند از راه دور در جوامع روستایی و مجبور به صرف یک ساعت یا بیشتر در یک اتوبوس فقط برای رسیدن به مدرسه. Balow می گوید مناطق در حال فکر کردن از راه هایی است که مدارس به طور بالقوه می تواند حمل و نقل کیسه های مواد غذایی به این دانش آموزان در صورت لغو.

"در مورد بدترین سناریو ما بسیاری از وایومینگ [مدارس] که روستایی است که می تواند نگاه به محلی [مواد غذایی] تولید اضافی منبع غذایی در صورت نیاز" Balow می گوید.

در بالتیمور Santelises می گوید او اغلب مدارس ارسال خانه کودکان و نوجوانان در تعطیلات آخر هفته با یک مکمل کوله پشتی پر از مواد غذایی است. او می گوید: این منطقه می تواند چیزی مشابه در صورت coronavirus مدرسه بسته شدن هر چند "است که به طور معمول تنها می شود یک خانواده از طریق یک آخر هفته. بنابراین ما باید ایده های دیگر ما فقط تلاش کنید تا ببینید که آیا آنها کار خواهد کرد در این زمان زمینه."

مدارس همچنین ارائه یک محل امن برای 1.5 میلیون U. s. بچه ها که مسکن های ناامن و در برخی موارد آنها ارائه مراقبت های پزشکی دندانپزشکی و حتی خدمات خشکشویی. معلوم نیست چه مدارس ادامه خواهد داد این خدمات در صورت بسته شدن.

فراتر از اساسی بهداشت عمومی خطرات آسیب پذیر دانش آموزان زمانی که در مدارس نزدیک وجود دارد یک نگرانی بزرگ است که رهبران مدرسه تقلا در حال حاضر: حقوق صاحبان سهام.

اگر مدارس باید دید در حالی که superintendents خواهید مطمئن شوید که یادگیری نیست به طور کامل متوقف شود. اما مربیان باید یک الزام قانونی برای مطمئن شوید که هر آنچه در آموزش و پرورش آنها را ارائه با این نسخهها کار برای هر کودک — و است که می تواند گران قیمت. در ایالت واشنگتن Reykdal می گوید: برخی از مدارس در حال بررسی آموزش آنلاین. که به معنی پرسیدن: چگونه بسیاری از دانشجویان من یک کامپیوتر در خانه ؟ Wi-Fi? آنچه در مورد پشتیبانی مناسب در صورتی که از کار افتادگی?

"کسانی که برترین سوال های مدارس ما" Reykdal می گوید. "و اگر آنها نمی تواند ارائه است که زمانی که آنها را انتخاب کنید به پرش به یک آنلاین مدل آن را بعید است که آنها در حال ارائه یک مبنای قانونی برای آموزش و پرورش عادلانه."

از همه رهبران منطقه NPR صحبت با تنها یک Carvalho در شهرستان میامی-Dade -- گفت: او دارای تکنولوژی به نگه داشتن بچه ها, یادگیری حتی در خانه.

"فعال توسط یک باند رفراندوم است که می رود به سال 2012 ما به دست آورد و در بیش از 200 ، 000 دستگاه های شخصی," Carvalho می گوید. کسانی که لپ تاپ, تبلت و گوشی های هوشمند که بچه ها نیاز دارید می توانید خانه را اگر مدارس نزدیک است.

اما این نوع از دسترسی غیر معمول است.

"هیچ, وجود خواهد داشت هیچ یک فن آوری گزینه آماده برای هر دانش آموز می گوید:" Santelises. هر چند این بدان معنی نیست که یادگیری را متوقف خواهد کرد برای دانش آموزان: او می گوید: معلمان در بالتیمور در حال کنار هم قرار دادن کاغذ قدیمی بسته های کاری که آنها می توانند به خانه است.

"این قطعا مطلوب نیست," Santelises می گوید اما آن را بهتر از هیچ چیز است.

داشتن لپ تاپ و wi-fi روتر به وام را حل نمی کند هر سهام مشکل است. "بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد که آموزش آنلاین کار می کند حداقل به خوبی برای ما آسیب پذیر آموزان," جاستین رایش یک کارشناس تکنولوژی آموزشی در دانشگاه MIT گفت: در توییتر. او توصیه کرد که مدارس دولتی را تشکیل می دهند روز به جای سعی کنید به تکیه بر فن آوری های مبتنی بر آموزش است.

برخی از دانش آموزان با ناتوانی نیاز تخصصی one-on-one پشتیبانی می کند. این کمک نیست اختیاری; آن حفاظت شده توسط قانون فدرال است.

"و این است که واقعا پیچیده" Reykdal می گوید. "چگونه یک paraeducator خود را دریافت کنید 20 یا 30 دانش آموزان در caseload اگر آنها توزیع شده همه در خانه های فردی تلاش برای شماره گیری در آنلاین ؟ آن را می سازد نوار برای جهانی آموزش آنلاین بسیار دشوار است برای دیدار خواهد کرد."

اگر مدارس تصمیم بگیرند آنها نمی توانند به اندازه کافی کمک همه بچه ها و سپس بسیاری خواهد شد به احتمال زیاد تصمیم آنها هیچ چاره ای اما برای درمان از دست رفته روز مانند روز برف. معنی آنها یا باید تا زمان از دست رفته بعد از این سال و یا به سادگی نوشتن آن را خاموش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de