`هنگامی که آن را متوقف کند؟' مقتول مرد در خانواده باعث می شود گریان درخواست

آتلانتا - شفاعت از طریق اشک دوشنبه, خانواده از یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس آتلانتا در خارج از یک درایو

توسط MINERALNEWS در 27 خرداد 1399

آتلانتا - شفاعت از طریق اشک دوشنبه, خانواده از یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس آتلانتا در خارج از یک درایو از طریق خواستار تغییر در سیستم عدالت کیفری و به نام در اعتراض به خودداری از خشونت در میان افزایش تنش ها در سراسر ایالات متحده سه هفته پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

کالبد شکافی متوجه شد که 27 ساله Rayshard بروکس بود گلوله در اواخر یکشنبه توسط یک افسر سفید پوستی بود که تلاش برای دستگیری او در یک رستوران مواد غذایی سریع برای اینکه مست در پشت چرخ از اتومبیل خود را. بروکس سعی به فرار پس از کشتی با افسران و گرفتن یک تیزر از یکی از آنها.

"نه تنها ما صدمه دیده ما عصبانی هستند" گفت: Chassidy ایوانز بروکس' خواهر زاده. "هنگامی که آن را متوقف کند ؟ ما نه تنها شفاعت برای عدالت است. ما در حال التماس برای تغییر."

حدود 20 بروکس' فرزندان و خواهر و برادر و عموزاده و دیگر اعضای خانواده sobbed در یک کنفرانس خبری به بیش از 1000 نفر جمع شده بودند دور نیست در یک NAACP-led اعتراض در خارج از گرجستان کاپیتول.

فلوید مرگ مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر قرار داده و زانو خود را در سیاه و سفید مرد گردن لمس کردن تظاهرات و خشونت پراکنده در سراسر ایالات متحده و بروکس' قتل شعلهور کسانی که تظاهرات در آتلانتا. وندی رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد بود سوزانده بیش از آخر هفته.

ایوانز گفت: هیچ دلیلی برای وجود دارد او را عمو "به ضرب گلوله کشته شد مانند سطل زباله در خیابان برای به خواب رفتن در یک درایو از طریق."

"Rayshard یک خانواده که او را دوست دارد که با کمال میل می آیند و او را به طوری که او در اینجا خواهد بود امروز با ما," او گفت:.

بستگان توصیف بروکس به عنوان یک پدر سه دختر و یک فرزند خوانده که به لبخند روشن و یک قلب بزرگ و دوست داشتنی به رقص است. او دختر بزرگش آموخته پدرش کشته شد در حالی که جشن خود را در هشتمین جشن تولد با کیک و دوستان با پوشیدن یک لباس خاص او به عنوان منتظر بروکس به او اسکیت گفت: Justin Miller, وکیل خانواده.

"وجود ندارد عدالت است که می تواند همیشه من را خوشحال احساس در مورد آنچه که انجام شده است" گفت: Tomika میلر بروکس' بیوه است. "من هرگز نمی تواند شوهر من به عقب. ... من هرگز نمی توانید بگویید که من دختر او را در آینده به شما اسکیت یا برای درس شنا."

او پرسید: آن نشان دادن در خیابان ها به "نگه داشتن اعتراض صلح آمیز" گفت: "ما می خواهیم به نگه داشتن نام خود را مثبت و بزرگ است."

NAACP اعتراض صورت گرفت به عنوان قانونگذاران بازگشت به کار بعد از سه ماه coronavirus shutdown. چند قانونگذاران دموکرات پیوست معترضان و نیروهای گرجستان به تصویب اصلاحات از جمله لغو دولت شهروند را بازداشت و ایستاده خود زمین ،

در حالی که برخی از رهبران جمهوری خواه در گرجستان تحت فشار قرار دادند در برابر اقدام سریع در برخی از طرح هستهای مجلس دیوید Ralston تایید و عبور سریع از یک نفرت-جنایات قانون گفتن قانونگذاران است که عدم عمل خواهد بود "یک لکه در این دولت ما هرگز نمی تواند دور."

مورگان دادلی, 18, قلم کار برای پیوستن به کنگره تظاهرات پس از کار خود را نگه داشته و او را از پیوستن به قبل از آتلانتا اعتراضات پس فلوید مرگ است.

"من گفتم:" شما می دانید چه ؟ این یک روند است. این یک مشکل واقعی است که ما با آن روبرو هستیم,'" گفت: Dudley, که سیاه و سفید است.

شهرستانها در سراسر ایالات متحده در پاسخ به تماس برای اصلاحات در حالی که اعتراضات به مرگ در مینیاپولیس ادامه خواهد داد.

در شیکاگو شهردار لری Lightfoot گفت: یک پنل از ساکنان فعالان و یک مقام پلیس را بررسی سیاست اداره پلیس در زمانی که افسران می توانید با استفاده از نیروی. Albuquerque, New Mexico, شهردار, Tim کلر گفت که او می خواهد یک بخش جدید از مددکاران اجتماعی و غیر نظامی حرفه ای به ارائه یکی دیگر از گزینه هنگامی که کسی تماس 911.

و نیوجرسی دادستان کل دستور داد پلیس در این دولت شروع به عموم افشای نام ماموران که مرتکب جدی انضباطی نقض شده است.

پس از بروکس' قتل افسر گرت Rolfe که اخراج کشنده عکس, اخراج شد و افسر دیگر در صحنه Devin برازنان بود و قرار دادن بر روی میز وظیفه. رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد و یک روز پس از تیراندازی.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت که او امیدوار است برای تصمیم گیری توسط midweek که آیا به اتهام افسران. گرجستان اداره بررسی قرار گرفت مسئول بررسی است.

پلیس به نام شده بود به رستوران مواد غذایی سریع به دلیل شکایتی که یک ماشین بود مسدود کردن درایو از طریق خط. یک افسر در بر داشت بروکس خواب در ماشین.

ویدئو پلیس نشان داد بروکس همکاری با افسران برای بیش از 40 دقیقه تا یک نفس آزمون خود را تعیین سطح الکل خون بیش از حد قانونی. زمانی که یکی از افسران نقل مکان کرد به دستبند او بروکس سعی در اجرا و ماموران او را به زمین.

بروکس را شکست و در زمان خاموش با یک تیزر اما به ضرب گلوله کشته شد. Rolfe گفته مقامات که بروکس از کار اخراج شده بود این تیزر در او.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

پرسید چرا بروکس ران, وکیل خانواده L. کریس استوارت پیشنهاد او ممکن است ترس برای زندگی خود را.

"آنها قرار داده جورج فلوید در دستبند و او پس از آن کشته شدند" استوارت گفت. "پس فقط قرار گرفتن در دستبند اگر شما آمریکایی آفریقایی معنا نیست, اوه, شما در حال رفتن به سادگی گرفته به پشت یک ماشین پلیس."

___

به bynum گزارش از ساوانا ، AP نویسنده بن Nadler در آتلانتا کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب