چه خواهد شد "بازگشت به حالت عادی" نگاه مانند کالیفرنیا? برخی از کسب و کار می تواند راه اندازی مجدد قبل از دیگران

چگونه خواهد کالیفرنیا بازگشت به حالت عادی در میان شیوع کروناویروس?وجود خواهد داشت بدون برگشت به حالت عادی در ه

توسط MINERALNEWS در 26 فروردین 1399

چگونه خواهد کالیفرنیا بازگشت به حالت عادی در میان شیوع کروناویروس?

وجود خواهد داشت بدون برگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی با جدید کروناویروس بعید است که تا کنون به طور کامل ریشه کن شده و واکسن 12 ماه به 18 ماه دور تحت خوش بینانه ترین سناریو.

قطعا جامعه باز خواهد شد بازگشت تا در نهایت. اما این روند به احتمال زیاد رفتن به آهسته و روشمند — محافظت در برابر شیوع بیماری های جدید در تلاش برای جلوگیری از تجدید حیات و حتی بدتر از آنچه در کالیفرنیا در حال تجربه در حال حاضر, اما همچنین تمرکز بر روی شروع به بازگشایی اقتصاد است.

تبلیغات

بسته به مدل های مختلف اوج در موارد در کالیفرنیا می تواند در هر زمان بین اواسط ماه آوریل تا پایان ماه مه.

کالیفرنیا بوده است نه آمار به عنوان سخت به عنوان نقاط داغ مانند نیویورک. اما مقامات محتاط باقی می ماند.

لس آنجلس مقامات بهداشت هشدار داد پنج شنبه که این منطقه نیاز به میزان قابل توجهی افزایش اجتماعی فاصله به سرعت گسترش رمان coronavirus و اقامت در خانه محدودیت می تواند باقی می ماند به تابستان است.

حتی با نمایشی اجتماعی فاصله شهرستان است که در حال حاضر شاهد مقامات پیش بینی است که تا 30 درصد از ساکنان می تواند آلوده اواسط تابستان بدون بیشتر تغییرات رفتاری. و ترک اقامت در خانه سفارش در حال حاضر می تواند به این معنی است که بیمارستان ها خواهد بود غرق به شدت افراد بیمار در اواسط ماه مه.

تبلیغات

تدریجی آرامش stay-در-خانه سفارشات

بلکه کارشناسان هر دو در کالیفرنیا و در سراسر کشور مورد بحث تدریجی آرامش از عناصر اقامت در خانه سفارش — یک مرحله میانی است که باید قلم نمی شود تا زمانی که یک واکسن موثر در دسترس است.

"است که آن را با پوشیدن ماسک? احتمالا. آن است که در ادامه به محدود کردن اجتماعات بزرگ? آره احتمالا" دکتر گفت: جورج رادرفورد اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو. "است که آن را در ادامه به افراد مسن ماندن در خانه بیشتر از آنها خواهد در غیر این صورت ؟ آره احتمالا."

"هنگامی که ما بازگشت به کار همه ما بازگشت در همان روز یا با ما تلو تلو خوردن است؟" رادرفورد پرسید.

شاید کارخانه ها استفاده مبهوت شیفت برای جلوگیری از بیش از حد بسیاری از کارگران مخلوط کردن با یکدیگر. شاید تولید و ساخت و ساز در حال باز اول رادرفورد گفت و سپس کمی بعد غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی و سپس برخی از زمان پس از آن رستوران.

"اگر شما می خواهید برای باز کردن میله, شما در حال رفتن به آن را از هر مدفوع — منظورم اینه که من نمی دانم چه فرماندار در حال رفتن به تصمیم گیری" رادرفورد این باورند. "و پس از آن شاید هر کسی که می تواند ارتباط از راه دور خواهد فقط نشستن تنگ در حالی که برای."

به عنوان محدودیت ها کاسته مقامات نیاز به نظارت بر موارد برای دیدن اگر coronavirus موارد شروع به شعله ور شدن به طور چشمگیری بالا دوباره.

به دنبال یک کاهش در موارد ملی در نقاط داغ

کارشناسان می گویند ملی پیشرفت نیاز به ساخته شده است در کاهش coronavirus موارد است.

تبلیغات

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بارها و گفت: باید در انتظار یک لایه برداری تدریجی از اقامت در خانه سفارشات.

"هنگامی که شما به عقب بر گردیم به حالت عادی شما واقعا صحبت کردن در مورد یک واقعا نشانه ای روشن است که این مناطق مانند شهر نیویورک مانند نیواورلئان مانند دیترویت — که بزرگ شیوع بیماری با قله را نه تنها تثبیت در تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان اما در واقع تبدیل گوشه و شروع به پایین می آیند" Fauci گفت: در مصاحبه با مجله پادکست که به پخش در هفته گذشته.

"و تاریخ با کشورهای دیگر به ما می گویند که هنگامی که شما به نوبه خود که در گوشه و پایین آمدن کاهش بسیار تند" Fauci گفت. "من فکر نمی کنم که شما نیاز به پایین به صفر قبل از اینکه شما می توانید شروع به فکر به تدریج رفع برخی از محدودیت. آن را مانند یک سوئیچ نور, روشن و خاموش."

یک ایده ممکن است با داشتن 50-صندلی رستوران, تنها صندلی حداکثر 25 شام, او گفت:. "خط پایین این است که آن را به طور تدریجی. آن را نمی تواند همه یا هیچ."

و برخی از تغییرات ممکن است دائمی او گفت: "من فکر نمی کنم ما همیشه نباید لرزش دست هرگز دوباره صادقانه به شما بگویم."

روز یکشنبه Fauci گفت: شهر نیویورک در منطقه مترو در هفته گذشته دچار وحشتناک یک هفته از مرگ بلکه شروع به دیدن مسطح از بستری شدن در بیمارستان. "این شروع به نوبه خود گوشه."

پس از یک کاهش شدید دیده می شود "و سپس شما می توانید شروع به فکر کردن در مورد چگونه ما می توانیم آن را نگه دارید که راه و جلوگیری از آن را از resurging — هنگامی که شما شروع به فکر کردن در مورد تدریجی هنگام ورود دوباره برخی از مرتب کردن بر اساس نرمال برخی نورد هنگام ورود دوباره" Fauci سی ان ان گفت. "بنابراین شما در حال تلاش برای تعادل دو چیز: شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما چیزی را انجام نمی زودرس و شتاب. اما در همان زمان شما با توجه به نیاز به سعی کنید و به حالت عادی بازگشت."

تبلیغات

هیچ بازی ورزشی تا روز شکرگزاری در اولین?

برخی از مقامات محلی در کالیفرنیا پیشنهاد کرده اند مداوم محدودیت های ماندگار نسبت به پایان سال. بالا مدیر برای شهرستان سانتا کلارا — صفحه اصلی به San Francisco 49ers, San Jose Sharks و دانشگاه استنفورد — گفت: در جلسه هیئت ناظران شنبه گذشته که او مشکوک بازی ورزشی نخواهد بود برگزار شد تا شکرگزاری در اولین.

در روز پنج شنبه او دو برابر کردن نظرات. "حتی اگر ما به خوبی در اینجا در سانتا کلارا [شهرستان] اگر شما یک رویداد بزرگ که با جذب هزاران نفر از مردم از سراسر کشور شما را اجرا خطر از reinfecting همه" دکتر جفری اسمیت در شهرستان سانتا کلارا اجرایی گفت KPIX-تلویزیون.

"به نظر من بعید است که این پناهگاه در محل [سفارش] برداشته خواهد شد و حداقل تا اواخر پاییز از آنجا که ما لازم نیست که یک ملی پناهگاه در محل برنامه" اسمیت در مصاحبه ای گفت: پخش پنج شنبه شب.

دراز مدت coronavirus استراتژی پایدار حداقل تا پایان سال چیزی است که کشورهای دیگر در حال تحقق است اجتناب ناپذیر.

سنگاپور شد هنگامی که زمان برای نگه داشتن coronavirus تحت کنترل است اما یک موج جدید موارد آورده شده توسط مسافران بازگشت به خانه مجبور متراکم شهر-دولت در آغاز ماه آوریل به منظور مدارس و غیرضروری کسب و کار به مدت حداقل یک ماه.

مقامات در سنگاپور در حال حاضر می گویند که آنها نیاز به پایدار اقدامات برای کاهش این ویروس است که می تواند از طریق پایان سال است.

بازگشت به مهار

بیماری های عفونی کارشناسان می گویند کاهش از اقامت در خانه سفارشات نیاز به چهار تحولات: کاهش چشمگیر در انتقال ویروس; تعداد زیادی از تست ظرفیت; مقدار زیادی از فضای بیمارستان و قوی منابع محلی به شدت بررسی عفونت های جدید برای منزوی کردن آلوده و قرنطینه تماس نزدیک که ممکن است بیمار یک عمل به نام تماس با ردیابی.

"در غیر این صورت چه اتفاقی خواهد افتاد این است که ما به پایان خواهد رسید تا در یک وضعیت که من تماس بگیرید سوختن بیماری همه گیر به این معنا خواهد بود که ما با داشتن موارد با ما نوع مانند آنفلوانزای فصلی — ممکن است موم و افول" گفت: دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی.

سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی دکتر گرانت, Colfax, تشبیه فعلی شیوع کروناویروس به عنوان یک آتش سوزی گسترده در سراسر شهرستان. هدف این است که برای کاهش تعداد موارد جدید به طوری که موارد جدید هستند دیده می شود و بیشتر شبیه کوچکتر نقطه آتش سوزی, که می تواند به شناسایی و موجود قبل از خارج شدن از کنترل است.

نگه داشتن بیماری در سطح کم در هفته های آینده و ماه را نیز به دانشمندان و پزشکان به زمان بیشتری برای شناسایی داروها صرفه جویی در زندگی است که نیاز به زمان برای شناسایی شود.

"من فکر می کنم در چند هفته آینده ما قصد داریم به برخی از دانش خوبی در مورد آنچه در آن مانند نگاه بر اساس بالینی کارآزمایی های کنترل شده تصادفی" کیم-Farley گفت.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تقویت تحقیق و تفحص از موارد جدید

در حال حاضر رادرفورد در حال کار بر روی یک پروژه با هدف به طور چشمگیری افزایش سن فرانسیسکو قابلیت انجام تماس با ردیابی که شامل محققان درخواست بیماران آلوده به جایی که آنها بودند که آنها را آلوده — به طور معمول پنج روز قبل از توسعه علائم. آنها همچنین می خواهم بپرسم که در آن بيمار در حالی که عفونی که احتمالا شروع می شود یک یا دو روز قبل از علائم آشکار شد.

رادرفورد UC San Francisco تیم از حدود سه ده نفر — که به طور معمول کار در پروژه های متمرکز بر آسیا و آفریقا — به شما کمک در تلاش است. و هدف این است که به "یک دسته از دانشجويان پزشکی و شهرستان در کتابخانه به در آمده" و کمک به تقویت نیروی انسانی, او گفت:.

بنابراین به جای حدود 10 بیماری تحقیقات متخصصان مشغول به کار در این تماس ردیابی تلاش به زودی وجود دارد می تواند 100 نفر در آن مشغول به کار برای سان فرانسیسکو کار است که انجام می شود به طور عمده از طریق تلفن.

اضافه کردن در دانشجویان دوره کارشناسی — برای مثال کسانی که علاقه مند به بهداشت عمومی در سان فرانسیسکو دولت به طور چشمگیری می تواند کمک به گسترش نیروی انسانی است. بزرگ نیاز خواهد بود محققان که می تواند اسپانیایی صحبت می کنند. "بنابراین شما 600 دانشجویان به عنوان مخالف به 100 نفر از دانشجويان پزشکی ما کار می کنند بر آن," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن