ولز فارگو مدیر عامل: 'ما انجام داده اند و آنچه را لازم است به آدرس ما کاستی'

بزرگنمایی این تصویر ولز فارگو مدیر عامل و رئیس جمهور چارلز Scharf شهادت در جلسه کمیته خدمات مالی مجل

توسط MINERALNEWS در 20 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

ولز فارگو مدیر عامل و رئیس جمهور چارلز Scharf شهادت در جلسه کمیته خدمات مالی مجلس. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

ولز فارگو رئیس اجرایی و رئیس جمهور چارلز Scharf گفت: نمایندگان مجلس روز سه شنبه رسوایی-گرفتار بانک او در حال حاضر آگهی "تا به حال ناقص مدل کسب و کار" و یک ساختار و فرهنگ است که "مشکل ساز شد."

او گفت که در حالی که او با اعتماد به نفس است که اصلاحات قصد دارد او را در اجرای کار خواهد کرد این تلاش ها به احتمال زیاد همچنان حداقل تا 2021.

Scharf بود که نام این بانک را بالای اجرایی در ماه سپتامبر بود فلفلی با پرسش از اعضای کمیته خدمات مالی مجلس برای بیش از چهار ساعت است.

قانونگذاران می خواستم به می دانم که چگونه او قصد دارد برای هدایت ولز فارگو را به مردم خوب فیض پس از سال ها از آبشاری مصرف کننده سوء استفاده از رسوایی. آنها همچنین فشرده او چگونه می تواند اعتماد موسسه مالی و به خصوص در حال حاضر به عنوان بسیاری از مشتریان خود را از ترس ویرانگر اقتصادی اثرات به عنوان یک نتیجه از گسترش coronavirus در ایالات متحده است.

"من در زمان این کار را به خاطر من معتقدم که کشور ما و جوامع بهره مندی از قوی ولز فارگو" Scharf گفت: در بیانیه افتتاحیه به کمیته.

او قول داد به حرکت شرکت در یک "به طور قابل توجهی بهبود یافته جهت" اما همچنین اعتراف کرد: "ما انجام داده اند و آنچه را لازم است به آدرس ما کاستی."

ولز فارگو را فرا گرفته شده است در رسوایی در سال های اخیر از جمله 3 میلیارد دلار حل و فصل در ماه گذشته متصل به شیوه های فروش غیر قانونی. این شرکت هنوز گرفتار حقوقی و مشکلات مالی ناشی از یک رسوایی است که آغاز شده و در سال 2016 است که در آن محققان دریافتند که میلیون ها حساب باز شد بدون مشتریان دانش است.

بزرگنمایی این تصویر

ولز فارگو مدیر عامل و رئیس جمهور چارلز Scharf گفت که او در زمان کار "از آنجا که من اعتقاد دارم که کشور ما و جوامع بهره مندی از قوی ولز فارگو." الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

Scharf ظاهر در کاپیتول هیل می آید یک روز پس از ولز فارگو اعلام استعفا از دو نفر از اعضای هیئت مدیره از جمله در حال حاضر سابق رئیس الیزابت دوک. او و دیگر عضو هیئت مدیره جیمز Quigley گفت: آنها پله را به "جلوگیری از حواس پرتی" و اجازه می دهد Scharf "در توانایی به نوبه خود صفحه."

دوک و Quigley در حال برنامه ریزی به شهادت قبل از این کمیته روز چهارشنبه اما معلوم نیست که اگر آنها ظاهر می شود.

کمیته دموکراتیک اکثریت منتشر شد گزارش هفته گذشته متهم مدیران بانک از عدم صحیح کمبود زیرساخت های آن و افشای مشتریان به "بی شمار نقض حقوق بشر" از جمله غیر قانونی سلب حق اقامه دعوی.

تشکر. ماکسین واترز D-کالیفرنیا که ریاست کمیته آغاز این جلسه با اذعان به Scharf که این شرکت مواجه شده است و جنجال و هیاهو در سال های اخیر است.

"او در حال حاضر سومین ولز فارگو مدیر عامل به شهادت قبل از این کمیته در کمتر از سه سال و نیم" آب گفت. "من توجه داشته باشید که هر بار یک Wells Fargo مدیر عامل شهادت است قبل از این کمیته او به زودی استعفا داد و پس از آن."

پس از این جلسه به این نتیجه رسیدند آبهای با ارسال نامه ای به وزارت دادگستری ادعا قبلی ولز فارگو مدیر عامل تیم اسلوان "عمدا" به اظهارات نادرست به این کمیته سال گذشته است.

آب گفت: این موضوع شامل "بالقوه نقض جنایی مجسمه" و خواست وزارت دادگستری به بررسی اسلون شهادت "و چنین عملی را به عنوان DOJ مناسب بداند."

به عنوان NPR گزارش اسلوان Scharf را سلف استعفا داد و در مارس 2019 هفته پس از او به نظر می رسد قبل از این کمیته ، جان Stumpf قبلی مدیر عامل پایین پا در اکتبر 2016 در خرید اینترنتی بیش از حساب رسوایی.

آب فشرده Scharf در مورد اینکه آیا مشتریان که آسیب دیده اند توسط ولز فارگو خواهد بود شناسایی برای دریافت پرداخت و اعتبار خود را گزارش ثابت در 30 روز.

Scharf گفت: این شرکت در حال تلاش برای "زدودن همه چیز را ما می تواند احتمالا" بدون دادن یک جدول زمانی خاص. اما او بعد از آن افزود: "همانطور که در حال حاضر ما برنامه های ما را به 2021 به اطمینان حاصل شود که تمام پرداخت ها مناسب ساخته شده است."

در این جلسه همچنین محل به عنوان برگ برنده دولت در تلاش است برای برخی از نمایندگان مجلس در حمایت از یک طرح برای ایجاد ثبات در اقتصاد در میان ترس از گسترش شیوع کروناویروس.

بزرگنمایی این تصویر

تشکر. Emanuel ساطور D-Mo. چپ ضربه آرنج با ولز فارگو مدیر عامل و رئیس جمهور چارلز Scharf او قبل از شهادت در جلسه کمیته خدمات مالی مجلس در کاپیتول هیل. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

به نوبه خود, ولز فارگو اوایل این هفته اعلام شد که آن را $6.25 میلیون دلار در کمک های مالی برای حمایت از بازار داخلی و جهانی بهداشت در پاسخ به کوروناویروس.

این بانک اعلام مشخص نیست که آیا این امر ارائه برای کمک به مشتریان خود را اگر شیوع باید نیروی کارگران به دست حقوق منجر به اواخر وام مسکن کارت اعتباری و دیگر بدهی های مصرف کنندگان پرداخت.

"همانطور که ما فکر می کنم در مورد آنچه که ما انجام می تواند نسبت به هزینه های پرداخت های از دست رفته و چیزهایی که ما می خواهیم مشتریان ما را به این باور است که ما در حال یک منبع قدرت برای آنها" Scharf قانونگذاران گفت.

آب بازگشت اخراج "من می دانم که شما را در درک ما خواهید بود به دنبال یک خیلی بیشتر ویژگی از شما فقط شرح داده شده است."

دیگر اعضای کمیته مانند Rep. پاتریک مک هنری, R-N. C., رتبه بندی عضو در این کمیته اظهار تاسف کرد که قانونگذاران را ندارد و لوکس به انجام "با انگیزه های سیاسی ایدئولوژیک جلسات در ولز فارگو در حال حاضر."

"جدی وجود دارد چیزهایی که در جهان اتفاق می افتد در حالی که ما با داشتن این جلسه" مک هنری گفت:, و اضافه کرد که سرمایه گذاران از ترس گسترش coronavirus است تأثیر صنعت خدمات مالی, اقتصاد و بازار.

"ما از تشکیل باید نگرانی واقعی و آنها انتظار دارند ما را به کنار گذاشته و سیاست و تمرکز در موضوع فوری در دست" مک هنری گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب