پخش: بهداشت و درمان پیامدهای نابرابری درآمد

مردم در تمام گروه های با درآمد مشاهده نابرابری درآمد به عنوان یک مشکل جدی است. دانشگاه هاروارد T. H.

توسط MINERALNEWS در 8 بهمن 1398

مردم در تمام گروه های با درآمد مشاهده نابرابری درآمد به عنوان یک مشکل جدی است. دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت

نابرابری درآمد در ایالات متحده آمریکا است که در تمام زمان بالا با توجه به اداره آمار. و یک نظرسنجی اخیر از NPR, رابرت وود جانسون بنیاد و دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت نشان می دهد که صرف نظر از درآمد خود را آمریکایی ها به طور کلی مشاهده این به عنوان یک مشکل جدی است.

اکثریت (57٪) معتقد است که بسیار ثروتمند آمریکایی ها باید بیشتر پرداخت مالیات از آنها در حال حاضر. و نزدیک به نیمی (48 درصد) از بالا 1 درصد بر این باورند بسیار ثروتمند آمریکایی ها باید بیشتر پرداخت.

این نظرسنجی به بررسی تجارب زندگی مردم در تمام سطوح درآمد. از پرداخت صورتحساب های پزشکی و تأمین مسکن برای مقابله با هزینه های غیر منتظره آمریکایی ها چهره واقعیت بسیار متفاوت است. دامنه این انتخاب را انجام پیامدهای عمیقی برای کشور و سلامت جامعه در مقیاس بزرگ است.

وب سایت بازیگران جریان در 12 p. m. ET دوشنبه بررسی این تفاوت ها و همچنین روش های مانند مالیات است که می تواند به محدود کردن شکاف درآمد. (تصویری از پخش خواهد شد ارسال شده به عنوان به زودی به عنوان آن را در دسترس است.)

جو نیل معاون ارشد نظارت ویرایشگر NPR علم میز تعدیل گفتگو با:

  • رابرت Blendon استاد بهداشت سیاست و تحلیل سیاسی, دانشگاه هاروارد, T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد و مدرسه کندی
  • Ichiro Hitachi, استاد, اجتماعی, اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت
  • کاترین نیومن موقت رياست دانشگاه ماساچوست بوستون
  • بن Spoer مدیر تجزیه و تحلیل های بهداشت شهرستان داشبورد


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن