"ما تحت درمان قرار گرفتند بدتر از حیوانات': بازیابی کارگران مقابله با COVID-19

یک نمایش هوایی از سیلاب جریان از Tittabawassee رودخانه به بخش پایین تر از مرکز شهر Midland, Michigan,

توسط MINERALNEWS در 19 تیر 1399

یک نمایش هوایی از سیلاب جریان از Tittabawassee رودخانه به بخش پایین تر از مرکز شهر Midland, Michigan, on May 20. هزاران نفر از ساکنان شد دستور به تخلیه پس از دو سد فرو ریخت و باعث جاری شدن سیل. گرگوری Shamus/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
گرگوری Shamus/گتی ایماژ

دو بحران برخورد این بهار در میشیگان. دولت در حال حاضر تحت یک coronavirus مستند زمانی که یک فاجعه طوفان و یک جفت از سد شکست خورده, جاری شدن سیل در شهرستان Midland.

بیمارستان محلی MidMichigan مرکز پزشکی - میدلند استخدام یک فاجعه بازیابی شرکت به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر از جمله آب وارد زیرزمین و سردخانه. بیش از 100 کارگر — که بسیاری از آنها مهاجران اخیر — آورده بودند از عنوان دور به عنوان تگزاس و فلوریدا. Bellaliz گونزالس یکی از آنها بود.

"وجود ترک در پروتکل های ایمنی," گونزالس پناهندگی-سالک از ونزوئلا گفت: در اسپانیا از طریق یک مترجم. "ما می خواهیم شروع به کار بدون ماسک و پس از آن ناظران می گویند" ما در حال رفتن به رفتن به دنبال ماسک,' هنگامی که ما در حال حاضر مشغول به کار در داخل!"

"آن را مانند بوی چیزی فاسد شده را تجزیه می شود," او اضافه شده است. "چیزی متعفن تیز. آن وحشتناک بود."

بزرگنمایی این تصویر

Bellaliz Gonzalez ثبت یک ویدیو که در آن او گفت: بسیاری از بازیابی کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و بسیاری از آنها احساس بیمار به عنوان آنها را بسته بندی شده به وانت و حمل و نقل از میدلند Mich. Bellaliz Gonzalez پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Bellaliz Gonzalez

میشیگان تا به حال قوانین سختگیرانه در محل برای کارگران ضروری در طول همه گیر اما گونزالس و دیگر کارگران در مصاحبه با NPR گفت: کسانی که قوانین نیست به دنبال. کارگران گفت: آنها قرار داده تا در اتاق هتل تنگ و داده بودند به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی.

بسیاری از بازیابی کارگران که به میدلند آیا مریض است. خوشه ای از حدود 20 تایید موارد coronavirus جلب توجه مقامات بهداشت محلی. آن هم تابیده نور را در یک صنعت چند میلیارد دلاری است که در حال رشد سریع آب و هوا به عنوان محور حوادث تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر گران است.

"این کارگران ضروری هستند اما هیچ یک رفتار مانند آن گفت:" ساکت Soni بنیانگذار و مدیر یک گروه غیر انتفاعی به نام انعطاف پذیری نیروی که طرفداران برای بازیابی کارگران است.

مانند کارگران در صنایع دیگر ضربه سخت coronavirus Soni می گوید بازیابی کارگران در خطر ابتلا و گسترش این ویروس نه تنها به یکدیگر و به خانواده خود اما به جوامع که در آن زندگی می کنند و کار می کنند.

"در یک معنا آنها مانند کارگران مزرعه و بسته بندی گوشت ... با یک تفاوت" Soni گفت. "این است که نیروی کار در رفتن ... که صرف بیشتر از سال سفر از جایی به جای رفع شهرها و خانه ها و ساختمان ها. و این یک آسیب پذیری اضافی."

Soni می گوید همه گیر نشان داد دیرینه مشکلات در نحوه بازیابی صنعت رفتار نیروی کار است که پاک کردن و بازسازی پس از طوفان و آتش سوزی و سیل. بسیاری از کارگران در پناه جویان یا مهاجران مستند نشده که لازم نیست زیاد صحبت می کنند زبان انگلیسی و می ترسند به شکایت در مورد شرایط کار.

گونزالس که 54 مشغول به کار به عنوان مهندس محیط زیست در بومی ونزوئلا قبل از فرار به ایالات متحده به دنبال پناهندگی دو سال پیش. او می گوید: او بیمار با تب بالا در میشیگان اما تست منفی برای COVID-19.

گونزالس می گوید: او وحشت زده در شرایط کار. اولین روز در محل کار او می گوید: او پرسید: اگر قرار بود به طور متوسط چک و گفته شد وجود نداشت دماسنج.

"ما تحت درمان قرار گرفتند مانند حیوانات" گونزالس گفت. "آنها اهمیتی نمی دهند در مورد ما رفاه و زندگی ما آنها اهمیتی نمی دهند که ما در وسط یک بیماری همه گیر."

پس از شیوع در میشیگان انگشت اشاره آغاز شد.

"ما تا به حال برخی از افراد از خارج از دولت در آمده به کمک ما سپاسگزار برای کمک به, اما آنها به ارمغان آورد COVID-19 با آنها" رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer گفت: در مصاحبه با عضو ایستگاه WDET در دیترویت در ماه گذشته.

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که آیا کارگران به ارمغان آورد coronavirus به میشیگان و یا گرفتار آن وجود دارد. اما ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد بعدی: کارگران چپ شهر با در نظر گرفتن ویروس با آنها.

"ما ترجیح داده اند اگر آنها را قرنطینه در اینجا در میشیگان, اما آنها سفر صفحه اصلی" Whitmer گفت.

بهداشت عمومی کارگران وجود دارد می گویند که آنها قادر به برقراری ارتباط مستقیم با بهبود کارگران زیرا هیچ کس در تماس با ردیابی تیم اسپانیایی صحبت میکند.

"شما واقعا نباید خودرا برای امتحان اماده چهار و پنج نفر را در یک اتاق هتل است که لزوما اعضای خانواده و یا قرار دادن آنها را در یک وضعیت که در آن آنها هزاران مایل از خانه که در آن آنها می توانند در معرض این ویروس گفت:" جوئل Strasz یک افسر بهداشت در خلیج County, Mich., که در آن کارگران اقامت داشتند.

"همه کسانی که شرایط در حال رفتن به واقعا این وضعیت را تشدید کند, گسترش ویروس" او گفت:.

این MidMichigan مرکز پزشکی فکر تمیز کردن آن شرکت استخدام شد و در نظر گرفتن مراحل را برای اطمینان از ایمنی کارگر با توجه به جولی نیوتن عفونت پیشگیری پرستار در بیمارستان است.

"به من گفته شد که آنها برای بررسی علائم و درجه حرارت هر روز" نیوتن گفت. "و اگر کسی تا به حال علائم یا حرارت آنها فرستاده شده بودند به آزمایش می شود و اجازه نداشتند کار کنند."

نیوتن گفت: کارگران او را دیدم با پوشیدن ماسک و دستکش و که او صحبت نمی به کارگران به طور مستقیم از آنجا که او نمی اسپانیایی صحبت می کنند ،

"این برای من رخ نمی دهد به رفتن را از طریق و از آنها بخواهید یک دسته از سوالات" در مورد اینکه آیا کارگران با پوشیدن ماسک و یا چگونه بسیاری از مردم بودند, اقامت در هتل, اتاق نیوتن گفت. "من فقط انتظار می رود که آنها مطمئن شوید که کسانی که همه چیز اتفاق می افتد."

Servpro یک فاجعه بازیابی شرکت با فرانشیز در سراسر کشور از جمله یکی در میشیگان استخدام بیمارستان برای پاک کردن تلاش. نه Servpro و نه محلی حق رای دادن پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.(یادداشت سردبیر: Servpro است NPR underwriter.)

Servpro وب سایت می گوید: کارگران همیشه پایبند به "تمیز کردن و ضد عفونی استانداردهای تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مقامات محلی."

BTN خدمات در هوستون بر اساس شرکت است که فراهم می کند و خدمات نیروی انسانی یک پیمانکار فرعی در بیمارستان ، مدیر عامل شرکت Alejandro Fernandez NPR گفت که "یک دسته کامل از اطلاعات غلط رفتن در اطراف" است اما به استادانه درست شده و نه پاسخ به درخواست مصاحبه.

ساختار صنعت با چندین لایه از پیمانکاران و پیمانکاران فرعی باعث می شود آن را آسان تر برای کارفرمایان برای جلوگیری از پاسخگویی می گوید: Soni از انعطاف پذیری نیروی.

"این یک مشکل بزرگ" Soni گفت. "این به این معنی هیچ یک صاحب می پردازد و به صورت استاندارد به اجرا گذاشته است. هیچ کس در نهایت پاسخگو باشد."

بزرگنمایی این تصویر

بازیابی کارگر آرماندو Negron می ایستد خارج از بیمارستان در میشیگان. Negron آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که در میشیگان و سرپرست خانه به فلوریدا جایی که او فرود آمد و در بیمارستان به مدت شش روز. آرماندو Negron پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
آرماندو Negron

کارگران در بیمارستان کار می گویند آنها خواسته برای این کار سایت COVID-19 آمادگی طرح به عنوان مورد نیاز توسط دولت تحت یک سری از دستور اجرایی امضا شده توسط فرماندار. اما کارگران می گویند که آنها هرگز یکی را دیدم.

هنگامی که کارگران در میشیگان شروع به تست مثبت برای coronavirus آنها می گویند آنها قرار داده و در کامیون که آنها را به عقب راندند به فلوریدا و تگزاس. چند نفر از کارگران گفت: از آنها خواسته بود به قرنطینه در میشیگان اما گفته شد که آنها می خواهم که به پرداخت هزینه برای مسکن خود را اگر آنها باقی می ماند.

Bellaliz Gonzalez ضبط یک ویدیو بر روی تلفن خود را در میشیگان فقط قبل از اینکه کارگران بسته بندی شده به وانت به خانه بروم. "ما همه بیمار برخی از آزمایش مثبت دیگران را آزمایش نشده اما باید علائم," او گفت: در این ویدئو.

یکی از کارگران که بیمار بود آرماندو Negron. او گفت: او در سردخانه بیمارستان بدون ماسک قبل از آزمایش مثبت برای COVID-19. او در راس خانه به فلوریدا جایی که او فرود آمد و در بیمارستان به مدت شش روز. Negron که متولد شد در پورتوریکو است 56 و جان سالم به در دو حمله قلبی.

"من سرفه بسیار سخت برای 10 تا 15 دقیقه بدون توقف, من احساس کردم که قفسه سینه من بود رفتن به منفجر شدن" Negron گفت: در اسپانیا از طریق یک مترجم.

"این ویروس احساس می کند مانند یک آتش سوزی می شود که در داخل بدن شما است. شما احساس نمی خوب و نشسته و ایستاده و یا تخمگذار پایین. آن را ناتوان و من احساس می کنم خیلی خسته من احساس نمی نرمال," او گفت:.

در همین حال تقاضا برای فاجعه تا همچنان به رغم coronavirus. Negron می گوید که نیمی از مردم ده او با کار در سردخانه رفت و به طور مستقیم از میدلند به دیگر سایت های کار در میانه. دو نفر از آنها گفت: مریض شدم و بستری شده اند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de