واشنگتن, DC, می شود آن coronavirus pop-up shop

واشنگتن - پایتخت کشور دارای پاپ آپ فروشگاه برای مواد غذایی و نوشیدنی, حتی ماری جوانا. و در حال حاضر coronaviru

توسط MINERALNEWS در 16 اسفند 1398

واشنگتن - پایتخت کشور دارای پاپ آپ فروشگاه برای مواد غذایی و نوشیدنی, حتی ماری جوانا. و در حال حاضر coronavirus پیشگیری از منابع.

به عنوان محلی فروشگاه های فروش خارج از ماسک و ضد عفونی کننده دست, Adilisha Patrom صاحب یک شرکت کار و فضای رویداد بعدی به دانشگاه گالودت دیدم یک فرصت و شروع به پریدن کرد بر روی آن.

در داخل خود نمای مدل های مختلف ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست بطری ها در اندازه های مختلف نمایش داده شده در طول یک پشته از برگه های اطلاعاتی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. روز پنج شنبه یک مرد متوقف شد پرسید: چقدر ماسک هزینه و سپس به سمت چپ.

فلوریدا و مادری که به واشنگتن برای شرکت در هوارد دانشگاه Patrom, 29, فروش او ماسک برای از بین 5 دلار و 20 دلار بسته به مدل. او نیز قرار می دهد با هم پیشگیری کیت با ماسک ، دستکش های جراحی و ضد عفونی کننده که به فروش برای $20 تا $30.

بالا پایان N95 ماسک در قیمت حدود دو برابر آنچه که آنها برای فروش در آمازون است. اما Patrom می گوید هدف این است که برای پولدار شدن. و نه او را می بیند فروشگاه به عنوان یک سرویس به جامعه و میگه تخفیف در دسترس هستند برای کسانی که نیاز دارند و برای شهروندان ارشد که بیشتر آسیب پذیر به ویروس.

"من فقط احساس می کنم خیلی خوش شانس که فقط به توانایی" به سهام تا در منابع, او گفت:.

این ایده شروع با یک بحران بهداشتی در خانواده خود را; Patrom پدرش مبتلا به سرطان خون در ماه نوامبر. با پدرش سیستم ایمنی بدن ضعیف شده در حال انجام شیمی درمانی درمان Patrom خریداری جعبه N95 facemasks که در نظر گرفته شده نسبت به پایه فولاد ماسک.

هر دو او و پدرش پوشیدن ماسک به طور معمول هنگام رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا در جای دیگر در اطراف شهر.

به عنوان جهانی coronavirus مرگ و میر افزایش یافته و ویروس شروع به ساخت تاخت و تاز در ایالات متحده Patrom تصمیم به سهام تا در دست عفونی و باز کردن مغازه خود را. تا کنون کسب و کار آهسته بوده است. Patrom گفت: او تنها سه فروش پس از باز کردن در اوایل این هفته. اکثر بازدید کنندگان خود را, او می گوید: فقط به دنبال اطلاعات اولیه و راه رفتن دور با CDC برگه.

"من فکر می کنم مردم آغاز نشده ناجور هنوز," او گفت:. "بسیاری از مردم فقط در حال انتظار برای که برای اولین بار (محلی مورد)."

پرسید که او چه فکر می کنید اتفاق می افتد, روز پس از اولین coronavirus مورد شناسایی شده است در پایتخت کشور Patrom لرزید و گفت: "وجود خواهد داشت یک خط پایین بلوک."

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب