فولکس واگن و پورشه پرداخت $9.5 میلیارد دلار به Defrauded Dieselgate رانندگان

بزرگنمایی این تصویر آرم خودرو ساز آلمانی فولکس واگن است که دیده می شود بر روی پرچم به اهتزاز در مقاب

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

آرم خودرو ساز آلمانی فولکس واگن است که دیده می شود بر روی پرچم به اهتزاز در مقابل یک فروشنده ماشین در هام از غرب آلمان در مه 25. یکی از VW بسیاری از حقوقی شهرک بیش از Dieselgate رسوایی شده است تا در نهایت از انجام آن نتیجه FTC می گوید. قانون مهاجرت و ملیت Fassbender/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
قانون مهاجرت و ملیت Fassbender/خبرگزاری گتی ایماژ

یک فصل از Dieselgate saga یک: فولکس واگن و پورشه به پایان رسید پرداخت $9.5 میلیارد دلار غرامت به defrauded ایالات متحده صاحبان خودرو.

کمیسیون تجارت فدرال ظ گزارش نهایی خود را در حل و فصل در روز دوشنبه اعلام کرد روند "مادی کامل است."

برای سال های فولکس واگن به بازار عرضه شده "پاک دیزل" وسایل نقلیه است که در واقع spewed غیر قانونی سطوح آلاینده — و به طور خاص برنامه ریزی برای تقلب در تولید گازهای گلخانه ای آزمون به پنهان کردن مشکل است. فریبنده موتورهای مورد استفاده در Volkswagens, Audis و Porsches.

حقیقت بیرون آمد در سال 2015 با مشخصات بالا حل و فصل رسیده در سال 2016. به عنوان FTC یادداشت "برای بسیاری از مردم بود که این پایان راه است. اما ... به طرف های درگیر در دعوی قضایی تا به حال بسیاری از مایل به سفر."

جبران صاحبان و یا lessees از بیش از 550 ، 000 وسایل نقلیه در ایالات متحده در زمان برخی از زمان. اکثریت قریب به اتفاق صاحبان 86% تصمیم گرفتند به فروش وسایل نقلیه خود را به تولید کننده به جای انتخاب یک اصلاح به وسیله نقلیه.

این بزرگترین تبلیغات کاذب اقدام تا کنون گرفته شده توسط FTC و آژانس است و در حال حاضر اعلام کرد و آن را "یکی از موفق ترین مصرف کننده جبران برنامه در تاریخ است."

فولکس واگن چهره تعدادی از پرونده های حقوقی دیگر در سراسر جهان است. و علاوه بر جبران خسارت مصرف کنندگان آن پرداخت میلیاردها دلار برای جبران آسیب های زیست محیطی ناشی از رسوایی.

در میان چیزهای دیگر خودروساز در حال گذراندن یک دهه سرمایه گذاری 2 میلیارد دلار در ساخت خودرو الکتریکی شارژ زیرساخت ها در سراسر ایالات متحده

VW مانند بسیاری از خودروسازان نیز تعهد به تولید خودروهای برقی در اعداد بزرگ در سال پیش رو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب