ویروس رئیسجمهور بولیوی به عنوان بیمارستان ها می گویند: 'هیچ فضایی'

لاپاز, بولیوی - پلیس در بولیوی شهرهای بزرگ بهبود اجساد صدها مظنون به قربانیان coronavirus از خانه و وسایل نقلی

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399

لاپاز, بولیوی - پلیس در بولیوی شهرهای بزرگ بهبود اجساد صدها مظنون به قربانیان coronavirus از خانه و وسایل نقلیه و در برخی موارد خیابان. بیمارستان ها پر از COVID-19 بیماران و کارکنان نگه داشتن دروازه های خود را بسته و حلق آویز کردن نشانه هایی که می گویند: "هیچ فضای وجود دارد."

و بولیوی دولت می گوید اوج شیوع است و انتظار نمی رود تا مرداد.

یاس و نومیدی در حال رشد است در یکی از آمریکای لاتین فقیرترین کشورها که به نظر می رسد ضعف این ویروس حتی آن را به عنوان متحمل بحران سیاسی ناشی از انتخابات ناقص و فردی گری از اوو مورالس رئیس جمهور سال گذشته است. یک برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات در ماه سپتامبر دیده می شود به عنوان یک کلید برای برقراری ثبات در آن دموکراسی است که به طور فزاینده ای در شک و تردید به همه گیر بدتر.

برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه استخدام کارکنان بیشتر برای مقابله با هجوم مرده و hearses در اصلی قبرستان در پایتخت La Paz خط روزانه برای تحویل بدن. با فضای کمی در دسترس دفتر شهردار تنها اجازه می دهد تا برای تدفین مردم از شهرداری و هزینه بیش از $100 برای هولوکاست مبلغ زیادی برای بسیاری از Bolivians. خصوصی هولوکاست خدمات هزینه های دو برابر.

"برادر من از ذات الریه درگذشت و ما می توانیم پیدا کردن یک خانه مراسم تشییع جنازه. ما باید صبر کنید تا فردا. بسیاری از مردم در حال رفتن را از طریق همان چیز و هیچ کس به ما کمک می کند گفت:" Herminia Carpio گریه او به عنوان منتظر خود را به جمع آوری بدن برادر در درب از بزرگترین بیمارستان های عمومی در La Paz.

برخی از پزشکان در حال صدور جعل گواهی مرگ برای قربانیان ویروس قرار دادن کفن کارکنان در معرض خطر با توجه به آندرتیکر در La Paz صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت این موضوع.

یک COVID-19 مرگ در بولیوی نیاز به سخت پروتکل های ایمنی برای دست زدن به بدن, افزایش قیمت مجالس ترحیم. به اتهامات وجود دارد که برخی از بستگان پرداخت پزشکان به لیست علت مرگ ربطی به ویروس. در هر صورت خدمات پزشکی overworked و ممکن است زمان یا ظرفیت برای بررسی علت مرگ به دقت.

بیشتر اخبار تکان دهنده آمد این هفته وقتی پلیس گفت: آنها بهبود 420 بدن از مکان های مختلف در لاپاز در بولیوی بزرگترین شهر سانتا کروز در طول پنج روز. بین 80% و 90 درصد از آنها بر این باور هستند که تا به حال ویروس.

"این بیماری همه گیر است و قرار است در دولت ظرفیت پاسخ در بحران" گفت: جامعه شناس رنزو Abrezeze.

سیاسی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر افزایش است. کمیته توصیه می کند که وزارت بهداشت در شیوع مهار اقدامات گفت: در نامه ای این هفته به بولیوی بالا انتخابات رسمی که برگزاری رای به عنوان برنامه ریزی شده خواهد بود بهتر است.

بسیاری از محققان معتقدند که "برای برنامه ریزی فعالیت هایی مانند انتخابات شما باید صبر کنید برای اپیدمیولوژیک منحنی فعال موارد به یک پایدار کاهش برای مدت 14 روز پس از تاریخ سپتامبر. 6 مناسب نیست" این کمیته عمدتا از پزشکان در نامه ای به سالوادور رومرو رئیس دادگاه عالی انتخابات.

این کمیته قبلا گفته بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 آیا گزارش بیماری خود را به خاطر ترس از آبرو. بسیاری در مناطق روستایی ايمان ندارند و وجود این ویروس در حالی که بی اعتنایی اجتماعی فاصله قوانین در شهرستانها ساخت بدتر با توجه به کمیته.

برخی از Bolivians متوسل به درمان از جمله سمی سفید کننده است که مردم در حال پوشش برای خرید در شهر کوچابامبا. مانند بسیاری دیگر از کشورهای آند ملت برقرار محدودیت برای جلوگیری از گسترش ویروس اما به تدریج شروع به آنها را بلند ژوئن 1, برای از بین بردن این فشار اقتصادی بر مردم بیش از 11 میلیون.

بولیوی گزارش شده حدود 2,300 تایید مرگ از COVID-19 اگر چه تعداد واقعی اعتقاد بر این است بالاتر است. César سالیناس رئیس جمهور بولیوی فدراسیون فوتبال شد در میان مردگان است. رییس جمهور موقت جانین Áñez آزمایش مثبت و می گوید: او است recuperating در قرنطینه.

انتخابات دادگاه که هنوز اظهار نظر در این نامه توصیه به تعویق افتادن رای گیری تصمیم خواهد گرفت که در تاریخ با تایید کنگره در حال حاضر تحت سلطه جنبش برای سوسیالیسم ، این گروه به رهبری اوو مورالس بود که مجبور به استعفا شد و به عنوان رئیس جمهور در سال گذشته پس از تظاهرات و درگیری بیش از انتخابات است که ناظران بین المللی گفته بود خدشه دار بی نظمی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

جنبش برای سوسیالیسم که نامزد سابق وزیر اقتصاد لوئیس آرک خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری می خواهد در انتخابات پیش رو به عنوان برنامه ریزی شده. حامیان آن هشدار داده اند از تظاهرات خیابانی اگر انتخابات به تعویق افتاد و آرک ادعا Áñez دولت است که با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک "بهانه ای برای گسترش خود است."

شش نفر از هشت احزاب در بولیوی نژاد در انتخابات گفته اند که آنها نفع به تعویق افتادن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن