ویروس خفگی کردن عرضه از آنچه در آفریقا نیاز: مواد غذایی

هراره زیمبابوه - در قبل از سحر حمله در مواد غذایی گرسنگی زیمبابوه پلیس اجرای یک coronavirus مستند ضبط و نابود

توسط MINERALNEWS در 27 فروردین 1399

هراره زیمبابوه - در قبل از سحر حمله در مواد غذایی گرسنگی زیمبابوه پلیس اجرای یک coronavirus مستند ضبط و نابود شده 3 تن از میوه های تازه و سبزیجات با تنظیم آتش به آن است. دارای حق اعمال باطوم آنها پراکنده یک گروه از کشاورزان مناطق روستایی که تا به حال سفر شبانه شکستن محدودیت در حرکت به سمت ارزش تولید به یکی از کشور شلوغ ترین بازار.

غذا سوخته به عنوان کشاورزان به خانه رفت دست خالی یک stupefying لحظه برای یک کشور و یک قاره که در آن مواد غذایی است که در بحرانی تامین کوتاه مدت.

این یک نمونه افراطی از چه مستندات به سرعت گسترش coronavirus ممکن است خفگی آفریقا در حال حاضر آسیب پذیر عرضه مواد غذایی.

مستندات در حداقل 33 از آفریقا 54 کشور را مسدود کشاورزان از گرفتن مواد غذایی به بازار و تهدید به تحویل کمک های غذایی به جمعیت روستایی. بسیاری از بازارهای غیررسمی که در آن میلیون ها نفر خرید مواد غذایی خود را بسته.

در حدود یک در هر پنج نفر در آفریقا نزدیک به 250 میلیون دلار در حال حاضر نمی به اندازه کافی مواد غذایی قبل از شیوع ویروس با توجه به مواد غذایی و کشاورزی سازمان است. یک چهارم از جمعیت در کشورهای جنوب صحرای آفریقا دچار سوء تغذیه شده است.

"این دو هر منطقه دیگر گفت:" شان Granville-Ross مدیر برای آفریقا در کمک به آژانس رحمت سپاه. "با مستندات مرز تعطیلی و توانایی دسترسی به مواد غذایی محدود تاثیر COVID-19 در آفریقا می تواند مانند چیزی ما قبل از دیده می شود."

مستندات و بدون مقررات برای کمک به فقرا "ممکن است بر ما بسیار بسیار گفت:" لولا کاسترو مدیر منطقه ای در آفریقای جنوبی برای سازمان ملل و برنامه جهانی غذا.

این فقیرنشین کیبرا در پایتخت کنیا, نایروبی است که در یک نقطه شکستن در حال حاضر. در هفته گذشته هزاران نفر از مردم از جان گذشته درهم برای کمک غذایی در یک نقطه توزیع باعث رمیدن.

این برنامه جهانی غذا در حال حاضر تغذیه میلیون ها نفر در آفریقا و عمدتا مردم روستاها با توجه به بی شمار از بلایای طبیعی: سیل و خشکسالی است. درگیری های مسلحانه, دولت شکست حتی از آفت ملخ. همه گیر اضافه شده است یکی دیگر از لایه ای از مشکلات.

نگاهی به سودان که در آن محدودیتی برای مبارزه با ویروس ها مانع کمک کارگران از رسیدن به برخی از 9.2 میلیون نفر در نیاز, با توجه به U. N.

شدید ترین خشکسالی در چندین دهه است که در حال حاضر تهدید حدود 45 میلیون نفر با گرسنگی در سراسر آفریقای جنوبی که در آن کشاورزان هنوز دوره نقاهت بعد از دو ویرانگر مکش که کتک موزامبیک زیمبابوه و مالاوی در سال گذشته است.

سومالی یکی از شکننده ترین کشورها در حال تلاش برای به دست آوردن غذا به زندگی مردم افراطی در مناطق تحت کنترل. دو ماه پیش از آن اعلام اضطراری ملی بیش از شیوع بیابان ملخ که بلعیدم ده ها هزار هکتار از محصولات زراعی و مراتع. که در سمت چپ 20 میلیون نفر با وخیم کمبود مواد غذایی در شرق آفریقا. در حال حاضر او تی ملخ ها عقب تر از آنها را در این زمان.

در غرب آفریقا را در منطقه ساحل, نزدیک به 30 میلیون نفر در حال تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی گفت: Granville-راس رحمت سپاه.

در بالای این مشکلات بانک جهانی گفت که این ویروس می تواند به ایجاد "یک شديد و بحران امنیت غذایی در آفریقا است."

در میان کسانی که در معرض خطر هستند و میلیون ها نفر از کودکان به طور معمول تغذیه از طریق برنامه جهانی غذا را در وعده های غذایی مدرسه برنامه. چند هفته پس از ویروس رخنه کرد به آفریقا و بسیاری از مدارس بسته شده اند که 65 میلیون کودک در حال حاضر از دست رفته را در وعده های غذایی برنامه جهانی غذا گفت: آسوشیتد پرس.

برای بسیاری از آفریقاییها فوری نگرانی نیست ویروس — آن را بازمانده مستندات.

"اکثر آفریقاییها کار در بخش غیررسمی و نیاز به بیرون رفتن هر روز" سازمان بهداشت جهانی منطقه ای آفریقا رئیس Matshidiso Moeti گفت. "من فکر می کنم مهمتر از همه دسترسی به مواد غذایی است."

این ویروس به طور آهسته به گسترش در آفریقا که هنوز تجربه شدید تعداد موارد و مرگ و میر شاهد در بخش هایی از اروپا و آسیا و ایالات متحده است. قاره نزدیک به 1.3 میلیارد نفر گزارش کرده است فقط بیش از 15000 موارد و 815 مرگ اگر چه این اعداد و ارقام ممکن است بسیار کمتر گزارش شده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

اما در حالی که مستقیم تلفات هنوز هم نسبتا کم "اکثریت بزرگ" اقتصاد در معرض خطر از این بیماری همه گیر در آفریقا با توجه به برنامه جهانی غذا.

"برای بسیاری از کشورهای فقیر عواقب اقتصادی خواهد بود ویرانگر تر از بیماری خود گفت:" برنامه جهانی غذا. انگلیسی, موسسه خیریه آکسفام هشدار داده است که اگر آفریقای دریافت نمی کند کمک به مبارزه با فقر می توان به "به اندازه 30 سال است."

عادی آفریقایی ها نمی توانید انتظار زیادی از دولت ها که بسیاری از آنها در حال حاضر رنجبر با بدهی های بزرگ و کم ذخایر ارز خارجی. سقوط جهانی نفت و مواد معدنی قیمت این معنی است که آفریقا صادرات به ارزش کمتر در حال حاضر.

برخی در حال ساخت تصمیم جدی.

در یک خیابان در زیمبابوه پایتخت آن هراره یوجین Wadema trudges همراه جستجو برای حمل و نقل به عقب بر گردیم به خانه های روستایی 300 کیلومتر (186 مایل) به دور است.

در روز قبل از lockdown قیمت مواد غذایی به ضرب گلوله در یک رای بسیاری از Zimbabweans در حال حاضر با چکش توسط یک خراب اقتصاد و جهان دوم-بالاترین-نرخ تورم فقط نمی تواند اداره کند.

"اینجا قیمت یک بسته سیب زمینی در حال حاضر 40 دلار. آن 15 دلار دیروز" 23 ساله Wadema گفت. او گفت: روستایی میهن یکی از آنهایی که خوش شانس هنوز دریافت کمک های غذایی اما او نمی داند ثانیه.ow طول خواهد کشید.

پشت سر او شوهر او دارای یک کودک کوچک است. دو جوان دیگر کودکان — 5-سال-دوقلوها — سعی کنید به نگه دارید تا به عنوان آنها قادر به حمل کیسه های خود را با لباس و پتو. اما هیچ غذایی برای این سفر است.

"اگر ما تا به حال غذای ما نمی خواهد رفتن" Wadema گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده تام Odula در نایروبی کنیا کمک به این گزارش.tinyurlbitlyv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب