ویروس لغو سالگرد رویداد مرگبار انفجار معدن

چارلستون W. Va. - یک برنامه ریزی عمومی جمع کنار گذاشته شد در سالگرد 10 از بدترین ایالات متحده فاجعه معدن در ده

توسط MINERALNEWS در 17 فروردین 1399

چارلستون W. Va. - یک برنامه ریزی عمومی جمع کنار گذاشته شد در سالگرد 10 از بدترین ایالات متحده فاجعه معدن در دهه. قلبی سخنرانی به راه جمعه به سکوت اذکار و فردی نماز برای 29 اعلام کرد که در فوقانی شعبه بزرگ معدن در غرب ویرجینیا.

Coronavirus همه گیر باعث تصمیم هفته پیش به انصراف از این رویداد. به جای عزاداران اجازه داده شد به وضع تاج های گل اهدا از گرگ و میش تا سحر در یادبود سایت در Whitesville نه چندان دور از معدن.

ویروس ترساندن یا نه تامی دیویس بود بدون در نظر گرفتن. دیویس مشغول به کار بود در معدن در مارس 5, 2010. او از دست پسر برادر و برادرزاده.

"این تاج است فقط آنچه در آن است. این زندگی," دیویس گفت که در حال حاضر بازنشسته شد. "من آنجا خواهم بود به پرداخت من احترام می گذارد و من انجام بیاد و گل من که من معمولا انجام دهد. من انجام من چیز طبیعی است. من اصلا هیچ چیز را تغییر دهید تا بدون در نظر گرفتن آنچه که در جهان اطراف ما."

یکی دیگر فوقانی شعبه بازنشسته استنلی استوارت گفت: "موافقت با این تصمیم به لغو مراسم یادبود رویداد.

استوارت به قلم مراجعه به یادبود هر سال به نفع شخصی بازتاب در صفحه اصلی در تاریخ این شهر ، در این سال بود هیچ تفاوتی ندارد.

او و همسرش برنامه ریزی برای رعایت یک دقیقه سکوت در 3:02 p.m زمان انفجار "و فقط کمی توجه کنید و سعی کنید برای رفتن بر روی."

فرسوده و شکسته و برش و تجهیزات ایجاد یک جرقه است که مشتعل تجمع گرد و غبار زغال سنگ و گاز متان در معدن. شکسته و مسدود شدن آب پاش چه باید اجازه داده شده است جزئی flare-up برای تبدیل شدن به دوزخ.

استوارت 300 فوت (حدود 91 متر) در داخل معدن هنگامی که آن را منفجر کردند و گفته اند که این انفجار به احساس مانند "نیروی باد." او تلاش برای احیای برخی از او کاهش یافته است همکاران پس از آن پوشش بدن خود را با پتو چهره خود را پنهان سیاه و دوده.

"من گاهی اوقات به همراه تلاش برای فکر می کنم در مورد آن, اما آن کار نمی کنند" استوارت گفت. "این نوع از درد این بودن 10. 10 یکی ain't no متفاوت از یکی از اولین. من فقط می دانم که در آن شما می آیند و آن را بروید که از چیز خوب در مورد آن است."

فقط یک ماه پیش استوارت در نیویورک سیتی حضور در آف-برادوی بازی "زغال سنگ کشور" و ملاقات با بازیگران.

این بازی است که در مورد انفجار است و بر اساس مصاحبه با استوارت دیویس و دیگران. آن را در مورد درد و رنج چیزی که نیویورکی ها در حال حاضر به رفتن را از طریق به عنوان coronavirus طول می کشد تلفات سنگین.

"من احساس می کنم برای افرادی که در نیویورک زندگی می کنند و آنها را به مکان های که در آپارتمان," او گفت:. "خواهد بود که سخت بر من است."

در دوران بازنشستگی دیویس و استوارت هر دو مشتاقانه شکار و ماهی. استوارت را دوست دارد برای رفتن به کمپینگ, برای مراقبت از جوجه ها است و قصد دارد به تمایل به باغ خود را هنگامی که هوا گرم تر می شود.

دیویس در حال حاضر به تنهایی زندگی می کند در 200 هکتار (حدود 81 هکتار) یک county, بیش از سایت معدن. او مشغول ساختن آشیانه مراقبت از سگ شکاری و با بهره گیری از دو نوه از خود دو پسر.

صدمه دیده است هرگز از بین می رود. چند روز پیش دیویس رفت به صندوق پستی خود را و دیدم نامه ای خطاب به اواخر خود را پسر Cory.

"من هنوز هم آنها را باعث" دیویس گفت:. "زمانی که من مشغول ماندن من نگه داشتن ذهن من را اشغال کردند. آن زمانی که من نشستن است هنگامی که آن را بازدید من. آن را هر روز است."

اما او یاد گرفته به بحث خود را از شرایطی که اضطراب بیش از طول می کشد. این که آیا آن را coronavirus یا چالش های دیگر "شما نباید در حال اجرا می ترسم" او گفت:. "من می دانم که زندگی با ارزش است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

"در این نقطه من تا به حال یک زندگی خوب است. من هنوز هم به زندگی می کنند. من قصد ندارم برای پنهان کردن از آن است."

____

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب