مجازی سافاری حفظ حیات وحش در چشم وجود ندارد و گردشگران

نانیوکی کنیا - مجازی سافاری در حال کمک به منحرف کردن اذهان مردم تحت coronavirus مستندات در حالی که جذب به شدت

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399

نانیوکی کنیا - مجازی سافاری در حال کمک به منحرف کردن اذهان مردم تحت coronavirus مستندات در حالی که جذب به شدت مورد نیاز برای حمایت از حیات وحش آفریقا پارک ضربه سخت ناپدید شدن گردشگران است.

حیات وحش گردشگری منبع اصلی درآمد برای کشورهای مانند کنیا. برخی از اپراتورهای شرکت های پخش زنده از سافاری در رسانه های اجتماعی به این امید که با توجه به در خطر انقراض و گونه های دیگر محو کند.

در Ol Pejeta محافظت از کارگران ایجاد کرده اند آنچه به آنها تماس بگیرید مبل صفری رانندگی در اطراف فیلمبرداری با گوشی های هوشمند از باز بالا از وسیله نقلیه.

"یکی از راه های ما در حال تلاش برای نوآوری است که به دنبال در مجازی راه آوردن حیات وحش به مردم خانه های خود را به تلویزیون و به تلفن خود گفت:" محافظت از مدیر عامل ریچارد Vigne.

در میان حیوانات برجسته جهان گذشته دو بازمانده شمال سفید کرگدن. محققان تلاش کرده اند به استفاده از لقاح برای نجات گونه ها با استفاده از تخم مرغ گرفته شده از دو ماده و اسپرم منجمد از مرده مرد.

"این واقعا مهم است برای ادامه به منظور بالا بردن آگاهی گفت:" الی جونز-Perrott یک جانور شناسی و خالق مبل صفری.

با محدود اینترنت در مناطق روستایی زندگی می کنند پخش می شود و ناپایدار است.

"اتصال است که گاهی اوقات بسیار ضربه و از دست ما در داخل و خارج از سیگنال به ویژه هنگامی که ما می بینیم برخی از چیزهای سرد مانند پلنگ که اغلب در زندگی بوش" جونز-Perrott گفت. "این سخت است برای پخش که زندگی بدون قطع."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب