تصویری از مخاطبان در Chainsmokers کنسرت دهید نیویورک به بررسی

بزرگنمایی این تصویر مقامات در نیویورک در حال بررسی تصویری پس از ظهور نشان می دهد یک ملاحظه مخاطبان ر

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مقامات در نیویورک در حال بررسی تصویری پس از ظهور نشان می دهد یک ملاحظه مخاطبان رقص نزدیک به هم در کنسرت خیریه در روز شنبه در ساوتهمپتون, N. Y.. کوین Mazur/گتی ایماژ به صورت Safe & Sound پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کوین Mazur/گتی ایماژ به صورت Safe & Sound

یک موسسه خیریه کنسرت با عنوان by The Chainsmokers است باعث نیویورک مقامات به بررسی پس از فیلم نشان داد مخاطبان ازدحام نزدیک به رغم دولت coronavirus قوانین.

سازمان دهندگان انتظار می رود برخی از 2000 نفر از شرکت کنندگان به صورت امن و صدا جمع آوری کمک برگزار شد شنبه در شهر ساوتهمپتون, n. y. صورتحساب به عنوان یک "درایو-در تجربه موسیقی در تابستان نقطه داغ" جمع آوری کمک های ویژه عملکرد توسط نمودار-شکوه duo با افتتاح مجموعه توسط D. J. D-سل — مرحله نام Goldman Sachs اجرایی David Solomon — شهر و سرپرست جی Schneiderman.

قیمت بلیط شدند و مجموعه ای به عنوان بالا به عنوان $25,0000 با توجه به بیلبورد با درآمد حاصل از رفتن به چندین سازمان های خیریه.

سازمان در این می دانم که تجربیات وعده داده شده برای اولین بار در یک سری از کنسرت به "با خیال راحت مردم را هم" در زمانی که coronavirus محدودیت را متوقف ترین اجرای موسیقی زنده است.

"این خواهد بود که کاملا تمیز و محیط کنترل شده, تنظیمات نوار برای همه رویدادها آمده است" این شرکت گفت: در کاغذ بازی برای این رویداد.

یک ثانیه طولانی کلیپ, اما, ویژه شرکت کنندگان اقدام به خلاف.

فیلم ضبط شده از این کنسرت را در صحنه نشان داد بخش قابل ملاحظه ای از جمعیت, رقص, نزدیک به هم. این کلیپ به سرعت به خود جلب کرد در سوئیس از جمله از نیویورک مقامات دولت است.

روز دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, ترجمه فیلم امیدوار کننده بررسی توسط دولت در بخش بهداشت و درمان. یک روز بعد در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران کومو به نام این رویداد را یک "نقض آشکار" بهداشت عمومی قوانین و "حس مشترک" و "به شدت بی احترامی" به نیروهای جدید است.

"که از کنترل خارج شد و تمام قوانین بودند که تجاوز به طوری که اتحاد مدنی جریمه و پتانسیل برای مسئولیت کیفری, بنابراین ما در حال گرفتن است که بسیار جدی" کومو گفت: در طول تماس.

نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Howard, Zucker, همچنین با ارسال نامه ای به Schneiderman روز دوشنبه با اشاره به محدودیت در گروه های بزرگ در محل پس از ماه مارس و سوال چگونه بزرگ کنسرت آمد به تایید ساوتهمپتون مقامات.

"من در از دست دادن به عنوان به چگونه شهر ساوتهمپتون می تواند با صدور مجوز برای چنین رویداد چگونه به اعتقاد آنها قانونی بود و نه آشکار بهداشت عمومی تهدید" Zucker نوشت.

یک سخنگو گفت NPR شهر در حال تهیه پیش نویس یک پاسخ به Zucker نامه.

در دانش تجربه است و نه در پاسخ به NPR درخواست برای نظر. مدارک ارائه شده برای این رویداد گفت: مهمانان داده شد شخصی در منطقه باقی می ماند و جز در هنگام استفاده از حمام. این شرکت همچنین گفت: این برنامه ریزی برای توزیع تجهیزات حفاظت شخصی.

گزارش Buzzfeed بیشتر مشخص می کند اقدامات این سازمان گفت: آنها را به عهده گرفت. در یک ایمیل به خروجی سازمان گفت: آنها تا به حال نصب جراحی موانع و تقسیم برای جدا کردن شرکت کنندگان و بررسی مهمان درجه حرارت به عنوان به خوبی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب