قربانیان، فمینیست ها دفتر حقوق بشر مکزیک را در دست می گیرید

مکزیکو سیتی - گروهی از فمینیست ها و قربانیان جرم دفاتر کمیسیون دولتی حقوق بشر مکزیک را در دست گرفته اند که منج

توسط MINERALNEWS در 19 شهریور 1399

مکزیکو سیتی - گروهی از فمینیست ها و قربانیان جرم دفاتر کمیسیون دولتی حقوق بشر مکزیک را در دست گرفته اند که منجر به موضع گیری روز سه شنبه شد که در آن هر دو طرف نسبت به نقض حقوق ابراز نگرانی کردند.

ده ها فعالی که هفته گذشته دفاتر را تصرف کردند، از خروج خودداری کرده اند، و عهد کرده اند ساختمان تاريخی کميسيون در مرکز شهر دوران استعمار مکزيکو سيتی را به پناهگاهی برای قربانيان تبديل کنند. آنها گفتند ساختمان را در دست گرفته اند زیرا دولت برای حفاظت یا حمایت از زنانی که دچار سوء استفاده شده اند یا به آنها در پیدا کردن عزیزان گمشده شان کمک کرده اند، کند بوده است.

این فعالان نقاشی های قاب شده ای از قهرمانان مکزیکی را از دیوارهای ساختمان گرفته اند و آن ها را با گرافیتی مخدوش کرده اند و ire رئیس جمهور آندره مانوئل لوپس اوبرادور را ترسیم کرده اند. آن ها همچنین یک مورد فریزر از استیک های گران قیمت را خالی کردند و آن ها را به نمایش گذاشتند و ادعا کردند که نشان می دهند مقامات حقوق از لوکسی برخوردارند، چیزی که لوپس اوبرادور علیه آن کمپین کرده است.

کمیسیون حقوق به نوبه خود نگرانی خود را از ایمنی پرونده های پرونده ای که در ساختمان نگهداری می شود، اعلام کرده است. نام و مکان قربانیان نقض حقوق در بسیاری از پرونده ها موجود است و نگرانی هایی وجود دارد که آشکار کردن آن ها می تواند آن افراد را در معرض خطر قرار دهد.

این کمیسیون توسط دولت تأمین مالی می شود اما اندازه ای از استقلال دارد. می تواند توصیه هایی به سازمان های دولتی ارائه دهد که معمولاً دنبال می شوند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de