ونتورا برطرف سخت بسته شدن از شهر و پارک ها و سواحل و اسکله جلوتر از گرم آخر هفته

شهرستان ونتورا کاسته سخت آن بسته شدن در پارک ها و سواحل این هفته در تلاش برای کمک به ساکنان ماندن ذهنی و جسمی

توسط MINERALNEWS در 4 اردیبهشت 1399

شهرستان ونتورا کاسته سخت آن بسته شدن در پارک ها و سواحل این هفته در تلاش برای کمک به ساکنان ماندن ذهنی و جسمی سالم میان coronavirus بیماری همه گیر.

تحت یک اصلاح فرمان ساکنان هم اکنون می توانید دسترسی به این شهر سواحل اسکله تفرجگاه ها و پارک ها به عنوان طولانی به عنوان آنها در حفظ و فاصله آنها از یکدیگر و فعال باقی می ماند. مردم می تواند راه رفتن به عقب و جلو بر روی اسکله و یا شن و ماسه اما مجاز به نشستن و یا ایستادن در برابر نرده به ماهی به عنوان مثال.

این شهر دو زمین گلف نیز میله میله برای باز روز جمعه با تغییراتی که ترویج فیزیکی فاصله و محدود تماس با کارکنان با تجهیزات حفاظت فردی با توجه به شهرستان سخنگوی هدر Sumagaysay.

زمین های بازی پیک نیک مناطق پارکینگ و استخر و تفریحی دادگاه ها و زمینه های بسته باقی خواهد ماند.

تبلیغات

"این شهرستان دارای برخی از پایین ترین COVID-19 نرخ در شهرستان ونتورا به دلیل کار سخت و فداکاری های ساخته شده توسط ما ساکنان" ونتورا شهردار مت LaVere در بیانیه ای گفت. "ما می خواهیم به ارائه یک فرصت برای جامعه ما برای لذت بردن از شگفت انگیز ما منابع اجتماعی-مسئول در حالی که ما همچنان به متوقف کردن گسترش COVID-19."

با یک موج گرما انتظار می رسند در کالیفرنیای جنوبی این هفته فرمان شامل سه لایه رویکرد است که به اقتدار پلیس به طور نامحدود نزدیک کردن یک منطقه اگر بازدید کنندگان نادیده گرفتن قوانین سه بار.

برای مثال اگر تفرجگاه می شود به سر می برند و ساکنان نادیده گرفتن فیزیکی فاصله دستورالعمل پلیس می تواند تعطیل این منطقه برای 24 ساعت. که خواهد بود که برای اولین بار اعتصاب. دوم اعتصاب را نزدیک منطقه برای 48 ساعت; یک سوم اعتصاب خواهد دید از آن باقی مانده از اورژانس محلی.

شهرستان ونتورا مقامات همچنین به تازگی اصلاح اقامت خود را به خوبی در صفحه اصلی به منظور اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی مکان فیزیکی با 10 کارگران به عنوان طولانی به عنوان آنها را از خدمت ، زمین های گلف و دوچرخه مغازه ها نیز شده اند مجاز به بازگشایی همراه با فرد خرید و فروش وسایل نقلیه.

تبلیغات

دکتر رابرت لوین شهرستان بهداشت عمومی افسر تاکید کرد که ساکنان هنوز هم نیاز به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و باید عمل اجتماعی فاصله در هنگام بازدید از ضروری کسب و کار.

از شنبه ونتورا شهرستان گزارش شده بود 443 کل coronavirus موارد و 13 مرگ و میر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن