ونزوئلا مادورو را ارائه می دهد برخی از دیپلماسی با کلمبیا

کاراکاس, ونزوئلا - ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا روز چهارشنبه گفت او مایل به ترمیم شکسته روابط دیپلماتیک با همسای

توسط MINERALNEWS در 10 بهمن 1398

کاراکاس, ونزوئلا - ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا روز چهارشنبه گفت او مایل به ترمیم شکسته روابط دیپلماتیک با همسایه کلمبیا با بازگرداندن خدمات کنسولی میان بن بست ناشی از دستگیری یک فراری داشتند ،

پلیس در ونزوئلا این هفته دستگیر Aída Merlano یک سناتور سابق در کلمبیا که فرار زندانبانان برای فرار از 15 سال حبس محکومیت از جمله تقلب در انتخابات و سلاح اتهامات عنوان شده علیه. با سپاه پاسداران در خارج از انتظار در حالی که او تحت یک روش دندان او تضعیف کردن یک طناب از سوم داستان پنجره ساخته شده و سپس راه خود را در سراسر مرز به ونزوئلا است.

یادگیری از دستگیری, رئیس جمهور کلمبیا, Iván دوقو خواسته ونزوئلا برای بازگشت به سابق مجلس. اما به جای درخواست مادورو سوسیالیستی دولت دوقو دولت خواسته مخالفت مجلس ژوئن Guaidó کنگره رهبر است که مبارزه برای حذف Maduro.

مادورو قطع روابط دیپلماتیک خود با کلمبیا در اوایل سال گذشته پس از آن انداخت به حمایت خود از Guaidó همراه با ایالات متحده و نزدیک به 60 کشور دیگر و کمک در یک تلاش ناموفق برای آوردن کمک های انسان دوستانه در سراسر مرز به ونزوئلا است.

در حالی که Guaidó دارای حمایت بین المللی گسترده ای و ادعای قدرت ریاست جمهوری به عنوان رئیس مجمع ملی او هیچ عملی کنترل نهادهای دولتی مانند ونزوئلا پلیس که باقی می ماند وفادار به Maduro.

اما مادورو گفت: این مسئله می تواند به راحتی حل شود.

"به اندازه کافی از چنین senselessness او گفت: در سراسر کشور پخش تلویزیونی. قرار دادن پای خود را بر روی زمین و اجازه دهید عمل کنیم. Iván دوقو شما در حال ساخت یک اشتباه جدی است.

مادورو گفت: Duques افراط گرایی و نارسی سبب امنیت هر دو کشور کلمبیا و ونزوئلا است.

"این ثابت می شود بسیار به سرعت اگر وجود ارتباطات" مادورو گفت.

دوقو دولت اما متهم کرده است ونزوئلا از دادن پناهگاه امن برای شورشیان کلمبیا که به اعدام محکوم شده است از جرائم متعدد.

کلمبیا وزیر خارجه کلودیا بلوم دفاع yearlong تلاش های بین المللی برای منزوی کردن مادورو با وجود چنین مشکلات عملی است.

"ما درک می کنیم وجود دارد دیپلماتیک عوارض با توجه به این مورد که ما لازم نیست که روابط نامشروع دولت ونزوئلا" بلوم گفت: Blu رادیو در روز سه شنبه. "اما این مورد نمی خواهد جلوگیری ما از تلاش های ما برای بازگرداندن این کشور دموکراسی است."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب