Líder ژوئن Guaidó الهام بخش کمیاب دو حزبی لحظه

بزرگنمایی این تصویر Líder ژوئن Guaidó تحسین به عنوان رئیس جمهور تهمت ارائه دولت از آدرس اتحادیه به ی

توسط MINERALNEWS در 16 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

Líder ژوئن Guaidó تحسین به عنوان رئیس جمهور تهمت ارائه دولت از آدرس اتحادیه به یک جلسه مشترک کنگره است. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پاتریک Semansky/AP

Líder ژوئن Guaidó ظاهر در دولت از اتحادیه — به عنوان به خوبی به عنوان دو حزبی تشویق او — در نظر گرفته شده بود برای ارسال یک پیام قوی از ایالات متحده برای حمایت از تلاش های خود را برای سرنگون کردن رهبر ونزوئلا نیکولاس مادورو.

Guaidó با حضور در این آدرس به عنوان مهمان از کاخ سفید است.

"مادورو نامشروع حاکم مستبد که مختلف مردم خود را, اما ایرانیها گرفتن در استبداد را شکست و شکسته" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سخنرانی خود. "در اینجا در این شب بسیار شجاع که حمل با او امیدها و رویاها و آرزوهای همه ونزوئلا. پیوستن به ما در گالری درست و مشروع رئیس جمهور ونزوئلا خوان Guaidó."

Guaidó سفر به واشنگتن می آید پس از یک سفر نادر در خارج از ونزوئلا برای یک تور بین المللی با هدف افزایش حمایت خود را برای فشار به صورت دموکراتیک جدید رهبری در ونزوئلا.

مادورو به نظارت یک بار توانا کشور غنی از نفت به عنوان آن را تبدیل به خط قرمز اقتصادی و بحران انسانی که منجر به تورم و گسترده کمبود مواد غذایی و پزشکی است. میلیون ها نفر از ونزوئلا فرار کرده اند کشور خود را در سراسر نیمکره غربی است.

بنیامین Gedan سابق ونزوئلا مدیر در شورای امنیت ملی در دولت اوباما گفت: Guaidó حضور می فرستد یک پیام مهم در مورد تعهد ایالات متحده برای حل بحران ونزوئلا.

"نمادگرایی است که فوق العاده مهم" Gedan گفت. "Guaidó ارتباط به عنوان یک شکل در اپوزیسیون ونزوئلا به طور کامل متصل به توانایی های خود را به ماندن در رادار از کاخ سفید است."

Guaidó دریافت تمدید دو حزبی ایستاده اند. این یکی از معدود دفعاتی که مجلس نانسی پلوسی و دموکرات ها ایستاده بود به تحسین مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سخنرانی.

پشتیبانی از Guaidó و تلاش خود را برای بازگرداندن دموکراسی در ونزوئلا یکی از معدود سیاست دولت اولویت دریافت کرده اند که پایدار حمایت هر دو حزب.

"ما حزبی بار ما نمی بینیم بسیاری است که هر دو طرف به توافق برسند" گفت: فرناندو Cutz مدیر سابق آمریکا در شورای امنیت ملی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. "و ونزوئلا یکی از این موضوعات که در آن جمهوری خواهان و دموکرات ها به توافق برسند."

سال گذشته ایالات متحده اولین کشوری بود که به رسمیت شناختن Guaidó به عنوان مشروع رئیس جمهور موقت ونزوئلا. از آن پس نزدیک به 60 سازمان ملل نیز به رسمیت شناخته شده Guaidó به عنوان رئیس جمهور.

اما با وجود پشتیبانی ایالات متحده Guaidó هنوز برای الهام بخشیدن به مردم ونزوئلا به زور مادورو از قدرت است. و فعلی و سابق مقامات دولت مطرح کرده اند و نگرانی که برای حمایت از Guaidó افتاده بود در کاخ سفید است.

این نگرانی افزایش یافته است پس از مخالفت موفق به امن یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس و یک رالی در جنوب فلوریدا.

"مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به حمله Guaidó در داووس و میامی فرستاده نگران کننده سیگنال" Gedan گفت. "یک سال به سایه ریاست جمهوری Guaidó کنترل بدون خاک است و نه نقل مکان کرد و این رژیم یک اینچ نسبت به واگذاری قدرت است. تنها ارتباط بین المللی خود را شناخت و روابط خود را به کاخ سفید است."

در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به رسیدگی به این نگرانی است. او گفت Guaidó به یک پیام به ونزوئلا از او و مردم آمریکا است.

"همه آمریکایی ها متحد با مردم ونزوئلا در خود صالح مبارزه برای آزادی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب