ما رد تقریبا تمام چینی ادعا می کند در دریای چین جنوبی

واشنگتن - مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشدید اقدامات خود را در مقابل چین در روز دوشنبه توسط پله مستقیما به یکی ا

توسط MINERALNEWS در 24 تیر 1399

واشنگتن - مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشدید اقدامات خود را در مقابل چین در روز دوشنبه توسط پله مستقیما به یکی از حساس ترین مسائل منطقه ای تقسیم آنها و رد آشکار تقریبا همه پکن قابل توجهی دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی است.

دولت ارائه شده این تصمیم به عنوان یک تلاش برای جلوگیری از چین و افزايش ابراز وجود در منطقه با تعهد به شناخت قوانین بین المللی. اما آن را تقریبا به طور قطع باید بیشتر اثر فوری بیشتر خشم چینی ها که در حال حاضر برای مقابله به مثل در برابر متعدد تحریم های ایالات متحده و دیگر مجازات در مسائل دیگر.

آن را نیز می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این رو آتش برای پاسخ به COVID-19 گیر شدت انتقاد چین پیش از سال 2020 انتخابات و در پی خود را به رنگ انتظار دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان ضعیف در چین است.

قبلا سیاست ایالات متحده شده بود و به اصرار دارند که اختلافات دریایی بین چین و همسایه کوچکتر خود را حل و فصل مسالمت آمیز از طریق U. N. حمایت داوری. اما در بیانیه ای که دوشنبه منتشر شد, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: ایالات متحده در حال حاضر با توجه تقریبا همه چینی دریایی ادعاهای خارج از آن شناخته شده بین المللی آب نامشروع. تغییر نمی کند و شامل اختلاف بر سر زمین ویژگی های است که بسیار بالاتر از سطح دریا که در نظر گرفته شود "ارضی" در طبیعت.

"جهان اجازه نخواهد داد که پکن برای درمان جنوب دریای چین به عنوان آن دریایی امپراتوری" Pompeo گفت. "امریکا می ایستد با ما جنوب شرقی آسیا متحدان و شرکای خود در حفاظت از خود را مستقل حقوق به منابع دریایی سازگار با حقوق و تعهدات خود تحت قوانین بین المللی. ما ایستاده با جامعه بین المللی در دفاع از آزادی دریاها و احترام به حاکمیت و رد هر گونه فشار برای تحمیل 'ممکن است باعث می شود حق' در جنوب دریای چین و یا گسترده تر منطقه است."

اگر چه ایالات متحده ادامه خواهد داد به بی طرف باقی می ماند در اختلافات ارضی اعلام این معنی است که دولت در اثر جانبداری با برونئی و اندونزی و مالزی و فیلیپین و ویتنام که همه مخالفت چینی اظهارات حاکمیت بر مناطق دریایی اطراف رقابت جزایر صخره و shoals.

"روشن وجود دارد موارد که در آن (چین) است و مدعی حاکمیت بر مناطق که هیچ کشوری نمی تواند به صورت قانونی با ادعای" وزارت امور خارجه گفت: در برگه ای که همراه با بیانیه.

در بیانیه ای که دوشنبه شب از سفارت خود در واشنگتن چین را متهم کرد که وزارت امور خارجه "به عمد تحریف حقایق و قوانین بین المللی است." آن را افزود که آمریکا "بزرگ نمایی اوضاع در منطقه و تلاش برای ایجاد اختلاف بین چین و دیگر شمالي کشور. این اتهام به طور کامل غیر قابل توجیه. طرف چینی است بصورتی پایدار و محکم با آن مخالف است."

چین نیز متهم کرد که ایالات متحده از دخالت در اختلافات که در آن به طور مستقیم درگیر و "پرتاب و وزن خود را در اطراف در هر دریا از جهان است."

"ما توصیه ما به سمت صادقانه به افتخار تعهد خود را مصرف نمی طرف در مورد مسئله ارضی و حاکمیت ملی احترام کشورهای منطقه تلاش برای صلح و ثبات در دریای چین جنوبی و جلوگیری از آن تلاش برای اخلال و خرابکاری در ثبات و صلح منطقه ای" سفارت بیانیه ای گفت:.

ایالات متحده اعلام یک روز پس از چهارمین سالگرد یک تصمیم گیری الزام آور توسط یک پنل داوری به نفع فیلیپین که رد چین دریایی ادعا می کند در اطراف جزایر اسپراتلی و همسایه صخره و shoals.

چین خودداری کرده است به رسمیت شناختن است که تصمیم گیری که در آن است را رد کرد و به عنوان یک "شاهد" و حاضر به شرکت در داوری مقالات. آن را همچنان به سرپیچی از تصمیم گیری با اقدامات تهاجمی که آورده اند و آن را به سرزمینی spats با ویتنام و فیلیپین و مالزی در سال های اخیر است.

اما, به عنوان یک نتیجه دولت چین می گوید هیچ مدرک معتبر دریایی ادعا می کند به ماهی - و به طور بالقوه انرژی-غنی Scarborough, Reef, فساد صخره یا دوم توماس تصمیم میگیرد. ایالات متحده بارها گفته است که مناطق در نظر گرفته شود بخشی از فیلیپین تحت پوشش توسط آمریکا-فیلیپین متقابل دفاع پیمان در صورت حمله به آنها را.

در علاوه بر این به تکرار پشتیبانی از این تصمیم Pompeo گفت: چین از نظر قانونی نمی توانند ادعای جیمز Shoal در نزدیکی مالزی آبهای اطراف پیشتاز بانک خاموش ویتنام Luconia Shoals نزدیکی برونئی و Natuna بسر اندونزی. که از جمله آن می گوید ایالات متحده تلقی خواهد شد هر چینی آزار و اذیت از کشتی های ماهیگیری و یا اکتشاف نفت در این مناطق به عنوان غیر قانونی.

در این اطلاعیه آمد در میان افزایش تنش ها بین آمریکا و چین بیش از مسائل متعدد از جمله بیماری همه گیر کوروناویروس, حقوق بشر, چینی, سیاست در هنگ کنگ و تبت و تجارت است که باید فرستاده روابط رو به کاهش در ماه های اخیر.

اما عملی تاثیر نبود ، ایالات متحده است و نه یک حزب از U. N. قانون دریا پیمان است که مجموعه یک مکانیزم برای حل و فصل اختلافات. با وجود آن که وزارت امور خارجه اشاره کرد که چین و همسایگان خود از جمله فیلیپین در حال طرفین به پیمان و احترام باید تصمیم.

چین به دنبال تقویت ادعای خود به دریا از طریق ایجاد پایگاه های نظامی در مرجان atolls پیشرو در ایالات متحده به بادبان کشتی های جنگی خود را از طریق این منطقه در آنچه در آن خواستار آزادی عملیات ماموریت. ایالات متحده هیچ ادعای خود را به آب است اما اعزام کشتی های جنگی و هواپیما برای دهه ها به گشت و ترویج آزادی ناوبری و overflight در مشغول خواهیم داشت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

هفته گذشته چین با عصبانیت در مورد شکایت آمریکا خم نظامی خود را در دریای چین جنوبی با انجام مانور مشترک با آمریکا دو ناو هواپیمابر در گروه استراتژیک خواهیم داشت. نیروی دریایی گفت: USS Nimitz و یو اس اس رونالد ریگان همراه با خود همراه کشتی ها و هواپیما انجام تمرینات "طراحی شده برای به حداکثر رساندن دفاع هوایی قابلیت و گسترش دسترس دوربرد با دقت دریایی حملات از حامل مبتنی بر هواپیما در یک سرعت در حال تحول منطقه عملیات."

چین ادعا می کند تقریبا تمام دریای جنوبی چین و به طور معمول اشیاء به هر گونه اقدام نظامی ایالات متحده در منطقه است. پنج دیگر دولت ها ادعا می کنند که تمام یا بخشی از دریا که از طریق آن حدود 5 تریلیون دلار کالا در حال حمل در هر سال است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن