مقامات ایالات متحده می گویند ما سرباز کشته و مجروح در حمله تروریستی عراق

واشنگتن - سه خدمات اعضای کشته شدند از جمله دو آمریکایی و یک دوجین بیشتر مجروح شدند که رگباری از راکت به یک پای

توسط MINERALNEWS در 22 اسفند 1398

واشنگتن - سه خدمات اعضای کشته شدند از جمله دو آمریکایی و یک دوجین بیشتر مجروح شدند که رگباری از راکت به یک پایگاه نظامی در عراق, مقامات ایالات متحده روز چهارشنبه گفت.

یکی از مقامات گفت: پنج عضو سرویس شد به طور جدی زخمی و تخلیه از اردوگاه تاجی پایه و هفت نفر دیگر هنوز در حال ارزیابی است. ساختمان در پایگاه بودند و در شعله های آتش. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به جزئیات این حمله پیش از اعلام عمومی.

ارتش سرهنگ Myles Caggins یک سخنگوی نظامی ایالات متحده در عراق تایید کرد که سه نفر از پرسنل از آمریکا و ائتلاف کشته شدند و حدود 12 زخمی شدند اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه که کشور آنها از. ارتش ایالات متحده گفت که اسامی کسانی که کشته خواهد شد خانواده اطلاعیه ها.

Caggins در بیانیه ای گفت که حدود 18 107mm کاتیوشا موشک زده و پایه است که نیروهای امنیتی عراق پیدا موشک-تقلب کامیون چند مایل از اردوگاه تاجی. از جمله روسیه موشک استفاده شده است در گذشته توسط ایران مورد حمایت گروههای شبه نظامی در عراق است.

یکی دیگر از مقام آمریکایی گفت که به عنوان بسیاری از 30 راکت از کامیون launcher اما 18 آمار پایه است.

مقامات می گویند نیست چه گروهی از آنها بر این باورند راه اندازی موشک حمله اما Kataib حزب الله و یا یکی دیگر از ایران-حمایت شبه نظامیان شیعه است که به احتمال زیاد.

اردوگاه تاجی واقع در شمال بغداد استفاده شده است به عنوان یک پایگاه آموزشی برای تعدادی از سال است. وجود دارد به عنوان بسیاری از 6,000 نیروهای ایالات متحده در عراق, آموزش و ارائه مشاوره به نیروهای عراقی و انجام counterterror ماموریت.

Kataib حزب الله مسئول اواخر ماه دسامبر موشک و حمله به یک پایگاه نظامی در کرکوک که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار باعث آمریکایی حملات نظامی در پاسخ.

که به نوبه خود منجر به تظاهرات در سفارت آمریکا در بغداد. آنها به دنبال ژانویه 3 توسط آمریکا حمله هوایی که به کشته شدن ایران قدرتمند ترین افسر نظامی ژنرال قاسم سلیمانی و ابو مهدی Muhandis, یک, رهبر ایران, رهبر انقلاب در عراق, که Kataib حزب الله است یک عضو.

Kataib حزب الله مشخص شده است یک "سازمان تروریستی خارجی" توسط وزارت امور خارجه از سال 2009.

بعد در چهارشنبه سوری مخالفت فعالان و جنگ مانیتور گزارش داد یک حمله هوایی است که هدف ایران مواضع شبه نظامیان در امتداد مناطق مرزی عراق و سوریه.

به ناظر حقوق بشر سوریه گزارش 10 حملات هوایی انجام شده توسط سه نفر ناشناس هواپیما که هدفمند طرفدار ایران شبه نظامیان در Boukamal منطقه در شرق سوریه و در نزدیکی مرز با عراق است. بریتانیا مستقر در رصدخانه که نظارت بر جنگ سوریه از طریق شبکه ای از فعالان در زمین گفت: حداقل 10 انفجار شنیده می شد در این منطقه اما گفت: هیچ فوری کلمه ای در پی نداشت.

مقامات ایالات متحده گفت که این اعتصاب بود و نه مربوط به تاجی پایه اعتصاب در همه. اما هنوز روشن نیست که در انجام این حمله است.

سوریه فعال عمر ابو لیلا گفت: ناشناس حمله هوایی هدفمند به ایران مواضع شبه نظامیان در Boukamal منطقه است.

سوریه دولتی رسانه ها همچنین گزارش دادند که در حمله هوایی در Boukamal منطقه در نزدیکی مرز عراق که ناشی از آسیب مواد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

____

آسوشیتد پرس نویسنده Zeina Karam در بیروت کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب