نیروی دریایی آمریکا به جستجو برای یافتن ملوان اس اس نیمیتز در دریای عربستان پایان داد

دبی، امارات متحده عربی - نیروی دریایی آمریکا روز سه شنبه گفت جستجوی خود را برای یافتن یک ملوان که گمان می رود

توسط MINERALNEWS در 18 شهریور 1399

دبی، امارات متحده عربی - نیروی دریایی آمریکا روز سه شنبه گفت جستجوی خود را برای یافتن یک ملوان که گمان می رود از ناو هواپیمابر یو اس اس نیمیتز در شمال دریای عربستان سوار شده است، متوقف کرد.

نیروی دریایی ملوان گمشده را تکنسین سیستم های اطلاعاتی کلاس دوم ایان مک نایت شناسایی کرد. او یکشنبه ناپدید شد، جرقه جستجو در سطح کشتی قبل از نیروی دریایی به صدا در آمد "مرد overboard" هشدار برای او.

کاپیتان ماکس کلارک، افسر فرماندهی کشتی می گوید: «ما در حالی که جستجو را خاموش می کنیم، به شدت غمگین هستیم.» "ما خانواده و دوستانش را در این دوران سخت در قلب خود نگه می داریم."

نیروی دریایی گفت تحقیقات در مورد ناپدید شدن مک نایت ادامه دارد.

نیمیتز که بندر خانگی آن برمرتون، واشینگتن است، از اواخر ژوئیه با ۵۰۰۰ ملوان و تفنگدار دریایی خود در دریای عربستان به سر می برد. این ناو جایگزین ناو هواپیمابر یو اس اس دوایت دی آیزنهاور شد.

آیزنهاور ماه ها را در دریای عربستان صرف استقراری کرده بود که شاهد شکستن رکورد قبلی نیروی دریایی در دریا بود. مقامات نیروی دریایی به دلیل همه گیر جاری تماس های بندری محدودی دارند.

ورود نیمیتز به خاورمیانه دید که ایران یک مته آتش زنده انجام می دهد که یک ناو هواپیمابر تمسخر آمیز شبیه به آن را هدف قرار می دهد.

این مته بر تهدید طولانی مدت درگیری نظامی ایران و آمریکا پس از یک سری حوادث رو به افزایش در سال گذشته منجر به حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی شد که منجر به کشته شدن یک ژنرال ارشد ایرانی در بغداد شد. تهران با شلیک موشک های بالستیک که ده ها نیروی آمریکایی را در عراق زخمی کرد، به آن اعتصاب پاسخ داد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب