عدم قطعیت در کنگره بیش از حرکت های بعدی به آدرس Coronavirus بحران

بزرگنمایی این تصویر

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل لغو شد در این هفته برنامه ریزی شده زنگ تفریح در نظم را به خانه لایحه در coronavirus پاسخ. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

J. Scott Applewhite/AP

پس از در نظر گرفتن تعطیلات آخر هفته خاموش سناتورها خواهد reconvene در واشنگتن روز دوشنبه بعد از ظهر به قصد تایید این هفته مجلس-تصویب اقتصادی امداد لایحه به بلانت اثر بیماری همه گیر کوروناویروس در کارگران آمریکایی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., معکوس و البته لغو این هفته برنامه ریزی شده زنگ تفریح در سفارش به خانه بیل. با وجود توافق رزرو به این لایحه — که خواستار گسترده جدید فدرال تضمین مزایای کارگران آمریکایی — از آن است که انتظار می رود به تصویب مجلس سنا رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن خوش شانس آن را با یک صدای جیر جیر و آن را به تصویب مجلس با قریب دو حزبی حاشیه.

“البته سناتورها را باید به دقت بررسی نسخه فقط با گذشت خانه” مک کانل گفت: “اما من معتقدم اکثریت قریب به اتفاق از سناتورها در هر دو طرف به توافق برسند ما باید سرعت عمل به امن برای کمک به کارگران آمریکا, خانواده و کسب و کارهای کوچک.”

مک کانل صرف تعطیلات آخر هفته صحبت به رؤسای هشت کمیته های اضافی دربارهی قانون که مورد نیاز خواهد بود. در بیانیه ای که اواخر روز شنبه, مک کانل گفت: سناتورها را در نظر دیگر نامشخص قانون به سهولت مالی و بهداشت عمومی بار از این بیماری همه گیر. “روشن است که مقابله با این ویروس را جسارت bipartisanship و یک رویکرد جامع” مک کانل گفت. “سنا مشتاق به کار با دولت و مجلس برای ارائه راه حل های ملت ما سزاوار است.”

فراتر از تسکین فوری لایحه است که در مسیر عبور این هفته دقیق حرکت های بعدی از کاپیتول هیل نامشخص است. کنگره دست و پنجه نرم نه تنها با نحوه کمک به این کشور بلکه با چگونه به نگه داشتن دولت عملیات در حال اجرا بدون خطرات غیر ضروری به هزاران نفر از کارگران در کاپیتول هیل.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا توصیه قانونگذاران مجلس در روز یکشنبه به کارکنان خود کار از خانه. خانه در زنگ تفریح این هفته است. “من نوشتن را به شما را تشویق به برداشتن قدم برای ترویج اجتماعی فاصله در درون خود واشنگتن نیز به ما درگیر در این منطقه کار می کنند دوره,” او نوشت: “این ممکن است مستلزم بیش از نیمی از واشنگتن خود را کارکنان teleworking از خانه.”

خانه دموکرات ها تشکیل خواهد شد 2 p. m. ET کنفرانس تلفنی روز دوشنبه برای بحث در مورد گام های بعدی. Pelosi تا کنون شده مصر که در خانه بماند تا در جلسه که نمایندگان مجلس با ارائه گزارش کار برای برنامه ریزی کسب و کار, اما این موقعیت پیچیده بود اواخر روز شنبه زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های صادر شده جدید مشاوره است که تمام تجمعات از 50 یا بیشتر مردم لغو و یا به تعویق انداختن برای بعد از هشت هفته به منظور کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

این کنگره پیچیده به روی عموم بسته است. یک هیات برای یک سناتور دموکرات NPR گفت که هر دفتر است ساخت تا خود را از سیاست های چگونه برای محافظت از کارکنان. “وجود دارد نه بسیاری از جهت روشن و از آنجا که ما اجرا مانند 100 کسب و کارهای کوچک وجود دارد هزاران نفر از کارکنان که به ساختمان; بدترین ترکیبی از عوامل قرار گرفتن در معرض” دستیار گفت.

نگرانی در مورد خطرات بهداشتی رشد بیش از آخر هفته به عنوان حداقل چهار اضافی دفاتر فاش coronavirus قرار گرفتن در معرض. تا کنون هیچ انتخاب عضو کنگره به فاش تست مثبت برای COVID-19.

هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا اعلام کرد که یک کارمند سابق که در سمت چپ خود استخدام 10 روز پیش آزمایش مثبت است. دموکراتیک دستیار تایید به NPR که کارمند سابق بود دانیل گلدمن که منجر کارکنان سوال در استیضاح پرس و جو. گلدمن تایید تشخیص در توییتر. شیف به تعویق انداخته است از رویدادها و جلسات خود را در منطقه و دستور داد او سی کارکنان به محل کار از خانه “برای آینده قابل پیش بینی.”

تشکر. دیوید Schweikert R-Ariz., اعلام کرد که یک عضو از سی دفتر آزمایش مثبت برای COVID-19 بود که بسته شدن دفتر خود با کارکنان کار از خانه “تا اطلاع ثانوی.” این کنگره است که در حال حاضر خود quarantining “تا زمانی که در غیر این صورت گفته توسط پزشکان است.”

Rep. اندی کیم D-N. J. روز یکشنبه گفت که کنگره دفتر خواهد بود بسته “تا اطلاع ثانوی” و این که همه کارکنان خواهد telework پس از دریافت کلمه از یک مورد تایید شده از coronavirus روی زمین که در آن کنگره قرار گرفته است. خود دفاتر منطقه در نیوجرسی در حال پذیرش نیست در جلسات حضوری و یا پیاده روی ،

“این بار جدی و من از این تصمیم با ایمنی کارکنان من و صدها نفر از مردم هر هفته که من بازدید دفاتر در ذهن” کیم در بیانیه ای گفت.

سناتور. تام Carper D-Del., فاش یکشنبه که یک عضو دلاور مبتنی بر کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. این فرد تا به حال هیچ های اخیر در تماس با سناتور یا خود سی مبتنی بر کارکنان است بلکه سناتور بسته شدن همه دفاتر خود و کارکنان خود را خواهد شد کار از راه دور شروع دوشنبه.

متعدد خواه و دموکرات مشاوران صحبت کرد که به NPR در روز یکشنبه گفت: در آنجا شایع است بحث در میان کارکنان کنگره در نظر گرفتن تمدید زنگ تفریح. هر دو مجلس در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازگشت در هفته آینده. نه پلوسی یا مک کانل را نشان می دهد که آیا آن را تغییر دهد کنگره برنامه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme