سازمان ملل متحد به اتفاق آرا پشت طالبان و مذاکرات صلح برای افغانستان

تانزانیا تانزانیا - ایالات متحده برنده به اتفاق آرا در شورای امنیت سازمان ملل حمایت سه شنبه برای بلند پروازانه

توسط MINERALNEWS در 21 اسفند 1398

تانزانیا تانزانیا - ایالات متحده برنده به اتفاق آرا در شورای امنیت سازمان ملل حمایت سه شنبه برای بلند پروازانه قرارداد صلح را امضا کردند با طالبان با هدف پایان دادن به جنگ طولانی در افغانستان و آوردن نیروهای ایالات متحده از خانه.

ایالات متحده-حمایت قطعنامه "استقبال از گام های قابل توجهی را نسبت به پایان دادن به جنگ و باز کردن درب به داخل افغانستان مذاکرات" را فعال کنید توسط ایالات متحده آمریکا-طالبان در اعلامیه مشترک امضا شده Feb. 29.

این قطعنامه همچنین "استقبال قصد تمام افغانستان احزاب به دنبال مذاکره موفق را حل و فصل سیاسی و دائم و جامع آتش بس."

اما افغانستان رقیب رهبران رئیس جمهور اشرف غنی و رئیس دولت وحدت ملی شریک عبدالله عبدالله — شد هر یک از ادای سوگند به عنوان کشور جدید رئیس جمهور در مراسم جداگانه دوشنبه پرتاب برنامه برای مذاکرات به هرج و مرج.

در ضمن دریایی ژنرال فرانک مکنزی این فرمانده ارشد ایالات متحده برای خاورمیانه گفت: کمیته نیروهای مسلح مجلس روز سه شنبه که طالبان حملات بالاتر از مجاز در این طرح که او را توصیه می کنند در برابر عقب نشینی کامل نیروهای آمریکایی در صورتی که همچنان ادامه دارد.

سرپرست معاون سفیر ایالات متحده در سازمان ملل و Cherith نورمن ییلاقی گفت: این شورا پس از رای گیری که در افغانستان انتخابات ریاست جمهوری اختلاف و "غیر قابل قبولی سطوح بالایی از خشونت توسط طالبان" را مجاز مذاکرات میان افغان ها برای شروع در زمان.

اما او گفت: غنی و عبدالله هر دو دوشنبه اعلام کرد که آنها را در ادامه بحث با هدف توافق بر یک حکومت فراگیر.

او همچنین گفت: غنی امضا فرمان روز سه شنبه یک زندانی آزادی است که می تواند در نتیجه یک زندانی ارز و آوردن افغان "یک گام نزدیک تر به داخل افغانستان مذاکرات است."

کلبه ییلاقی استقبال شورای رأی و گفت که "حمایت و تعامل با جامعه بین المللی ادامه خواهد داد به بحرانی در مراحل بعدی روند صلح است."

"این یک لحظه امیدوار, اما این تنها آغاز است," او اضافه شده است. "ما امیدواریم که مردم افغانستان این فرصت را برای رسیدن به یک صلح تاریخی حل و فصل به پایان می رسد که جنگ در افغانستان حفظ دستاوردهای دو دهه گذشته در, حقوق بشر, آزادی های اساسی و معنادار مشارکت زنان در فعالیت های سیاسی و نهادهای مدنی و تضمین می کند که قلمرو مردم افغانستان هرگز دوباره استفاده می شود توسط تروریست های بین المللی به جهان را تهدید می کند."

این قطعنامه تأکید می کند "که هر گونه حل و فصل سیاسی باید حفاظت از حقوق همه مردم از جمله جوانان و اقلیت ها." این زبان اضافه شد توسط اعضای شورا که می خواهید برای اطمینان از حقوق زنان محافظت و طالبان ندارد قبلی خود بازگشت شدیدی اقدامات از جمله محرومیت دختران از آموزش و پرورش و زنان از کار.

این قطعنامه همچنین با بیان این شورا آمادگی برای بررسی تحریم ها علیه افراد و گروه های یک بار داخل افغانستان شروع مذاکرات "به منظور حمایت از روند صلح" تاکید کرد که طالبان اقدامات در کاهش خشونت و پیشبرد مذاکرات را تحت تاثیر قرار می نویسید.

روسیه رو زبان در قطعنامه در مبارزه با ترافیک مواد مخدر از افغانستان است. و چین که $1 تریلیون "کمربند و جاده ای" زیرساخت های جهانی برنامه پروژه ها در افغانستان یک مرجع به "تلاش های منطقه ای همکاری های منطقه ای برای توسعه" در متن نهایی.

قطعنامه اذعان مردم افغانستان تقاضا برای صلح پایدار و پایان دادن به جنگ و به رسمیت می شناسد "که یک صلح پایدار را می توان تنها از طریق افغانستان به رهبری و مالکیت افغانها روند صلح است که منجر به فراگیر مذاکره سیاسی حل و فصل است."

کلبه ییلاقی تاکید کرد این قطعنامه را قاطعانه که امارت اسلامی افغانستان, دولت اسلامی تاسیس شده توسط طالبان که در آن زمان قدرت در سال 1996 است به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد و مرمت آن است که توسط شورای امنیت ،

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

سفیر روسیه واسیلی Nebenzia گفت این قطعنامه "باز کردن یک پنجره از فرصت ها برای دستیابی به آشتی ملی."

"ما می خواهیم همه افغان نیروهای سیاسی به کنار گذاشته اختلافات خود را کنار بگذارند منافع محدود و به کنار جاه طلبی های سیاسی" به منظور دستیابی به صلح است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im