انگلستان PM جانسون خارج از بیمارستان می گوید: کارکنان زندگی او را نجات داد

لندن - مقامات بهداشتی می گویند 657 بیشتر مردم در انگلستان با جدید کروناویروس " بوده و در نظر گرفتن کل انگلیس م

توسط MINERALNEWS در 24 فروردین 1399

لندن - مقامات بهداشتی می گویند 657 بیشتر مردم در انگلستان با جدید کروناویروس " بوده و در نظر گرفتن کل انگلیس مرگ و میر بیش از 10 ، 000.

خدمات بهداشت ملی رقم را شامل نمی شود مرگ و میر در, اسکاتلند, ولز یا ایرلند شمالی است. یک رقم برای کل انگلستان منتشر خواهد شد.

این 657 مرگ و میر در بالا آمده است از 9,875 مرگ و میر افراد با COVID-19 در بيمارستان روز شنبه اعلام کرد.

در حالی که تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد به plateaued مرگ و میر هنوز هم در حال افزایش است. با ویروس مرگ عوارض در ایتالیا و اسپانیا در یک شیب رو به پایین وجود دارد نگرانی در حال رشد است که انگلستان به پایان خواهد رسید که کشور با بسیاری از ویروس مرگ و میر در اروپا است.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

نخست وزیر بوریس جانسون مرخص شد از بیمارستان لندن جایی که او تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه برای coronavirus جلوتر از دولت ارقام یکشنبه که در آن انگلستان است و انتظار می رود به پیش افتادن از 10,000 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

جانسون گفت که او در سمت چپ سنت توماس " در بیمارستان و ادامه خواهد داد تا خود را بازیابی در Chequers نخست وزیر کشور ،

"به توصیه تیم پزشکی PM نخواهد بود بلافاصله پس از بازگشت به کار" در بیانیه ای گفت:. "او آرزوهای خود را به تشکر از همه در سنت توماس" برای درخشان مراقبت از او دریافت کرده است."

جانسون شده بود در بیمارستان به مدت یک هفته و تا به حال صرف سه شب در بخش مراقبت ويژه. زودتر او گفت که او مدیون زندگی خود را به خدمات بهداشت ملی کارکنان که او را درمان کرد.

"من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی" جانسون گفت: در اولین بیانیه پس از او منتقل شده از بخش مراقبت های پنج شنبه شب. "من به آنها مدیون زندگی من است."

جانسون شریک کری Symonds گفت: در توییتهایی که او "می توانم با تشکر از شکوه ما بیمه خدمات درمانی به اندازه کافی" و که "او خواهد شد هرگز قادر به بازپرداخت شما و من هرگز متوقف خواهد شد ضمن تشکر از شما." او اعتراف کرد آنجا "بودند بار در هفته گذشته است که بسیار تاریک است. قلب من می رود به همه کسانی که در شرایط مشابه بیمار نگران در مورد عزیزان خود."

Johnson, 55, اولین رهبر جهان تایید به این بیماری است. او coronavirus علائم در ابتدا گفته می شد که خفیف بوده اند از جمله سرفه و تب و او مشغول به کار بود از خانه در طول چند روز اول.

اما او پذیرفته شد و به سنت توماس " در مارس 5 پس از خود بیماری بدتر شده و او منتقل شد و روز بعد به واحد مراقبت های ویژه که در آن او موفق به دریافت اکسیژن بود اما قرار نیست بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. او به مدت سه شب در آنجا قبل از حرکت به عقب به طور منظم بخش بیمارستان.

در حالی که او convalesces Johnson خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab برای رسیدگی به این کشور پاسخ به همه گیر است که آلوده حداقل 1.78 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و 109,000 مردم است. کارشناسان می گویند تعداد کسانی که به طور جدی درک تاثیر این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست و راه های مختلف از شمارش مرده است.

بریتانیا شده است در موثر مستند از مارس 23 و دولت تنظیم شده است به گسترش محدودیت زمانی در این هفته است.

اما جانسون دولت محافظه کار آمده است به آن پاسخ آرام به مقابله با این بیماری همه گیر -- اجازه می دهد ده ها هزار نفر برای جمع آوری در چلتنهام اسب مسابقه جشنواره در اواسط ماه مارس ، آن را نیز با آن مواجه انتقاد خود را آهسته اجرای یک coronavirus تست برنامه.

طی چند روز گذشته دولت نیز در مواجهه حاد انتقاد به عدم استفاده از تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم در بیمارستان و در میان گزارش هایی که برخی از پرستاران مجبور به توسل به برش کیسه زباله خود را پوشش.

وزیر بهداشت مت Hancock شنبه نشان داد که 19 مقدم کارگران فوت کرده اند از ویروس.

کالج سلطنتی پرستاری انباشت اشیاء بدست آمده است فشار بیشتری بر دولت اصرار اعضای حاضر به درمان بیماران به عنوان "آخرین راه حل" اگر حمایت کافی ارائه نشده است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

کسب و کار, منشی, Alok Sharma, کوتاه متوقف یکشنبه از عذرخواهی برای عدم پزشکی ماسک و لباسهای اما گفت: "کاملا درست است که هیچ پزشکی حرفه ای باید در یک موقعیت که در آن آنها را که انتخاب."

"همین دلیل است که ما مطمئن شوید که ما دریافت تجهیزات به خط مقدم" او گفت که اخبار آسمان.

آمار و ارقام بعد پنج شنبه انتظار می رود نشان می دهد که بیش از 10000 نفر در انگلستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. که بریتانیا چهارمین کشور اروپایی پس از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه برای رسیدن به ترسناک است که نقطه عطف حتی با محدود آن تست.

روز شنبه, بریتانیا گزارش 917 جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر در بیمارستان های آن به صورت کلی مرگ و میر 9,875. انگلستان در مجموع تنها شامل مرگ و میر در بیمارستان ها.

در حالی که تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد به plateaued مرگ و میر هنوز هم در حال افزایش است. با ویروس مرگ عوارض در ایتالیا و اسپانیا در یک شیب رو به پایین وجود دارد نگرانی در حال رشد است که انگلستان به پایان خواهد رسید که کشور با بسیاری از ویروس مرگ و میر در اروپا است. این قاره تا به حال تقریبا 74,000 گزارش coronavirus مرگ و میر.

جرمی Farrar, مدیر ولکام تراست یک مشاور علمی به دولت بریتانیا گفت بریتانیا بود و به احتمال زیاد "یکی از بدترین اگر نه بدترین آسیب دیده کشور در اروپا است."

او به بی بی سی گفت که بریتانیا "درس برای یادگیری" از آلمان که در آن بسیار گسترده تر تست شده همراه با مقدار کمتری coronavirus مرگ و میر.

هفته گذشته دولت بریتانیا مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel, هشدار داده است که روزانه تعداد مرگ و میر را افزایش احتمال زیاد برای چند هفته.

شارما حاضر به کشیده شود که آیا انگلستان به پایان خواهد رسید تا با بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

"ما در مدار او گفت:" به بی بی سی گفت. "ما در حال شروع به دیدن این اقدامات کار می کنند."

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب