رهبر بریتانیا جانسون می ایستد توسط مشاور بیش از 250 مایل مستند سفر

لندن - نخست وزیر بوریس جانسون گفت: او نمی خواهد آتش دستیار ارشد خود به اتهام نقض ملی coronavirus مستند قوانین

توسط MINERALNEWS در 4 خرداد 1399

لندن - نخست وزیر بوریس جانسون گفت: او نمی خواهد آتش دستیار ارشد خود به اتهام نقض ملی coronavirus مستند قوانین است که او را کمک به ایجاد.

جانسون به مبارزه طلبیده رشد سر و صدا برای اخراج مشاور Dominic کامینگز که سوار 250 مایل (400 کیلومتر) از لندن به خانه پدر و مادر در دورهام در شمال شرق انگلستان با همسر و فرزند خود را به عنوان او پایین آمدن با COVID-19 در پایان ماه مارس.

بریتانیا مستند آغاز شد که مارس 23 تصریح شده است که مردم باید باقی می ماند در محل اقامت اولیه خود را ترک تنها برای ضروری کارهای محلی و ورزش. هر کسی با کروناویروس علائم گفته شد به طور کامل منزوی کردن خود است.

کامینگز می گوید او سفر به نزدیکی خانواده به خاطر همسر خود را نشان COVID-19 علائم او به درستی فکر کردم که او نیز آلوده و او می خواست مطمئن شود که او 4 ساله بود پس از نگاه.

جانسون گفت که او تا به حال برگزار شد "گسترده" گفتگو با کامینگز و به این نتیجه رسیدند او عمل "مسئولانه از نظر قانونی و با صداقت است."

او در یک کنفرانس خبری گفت که گفت کامینگز "به دنبال غرایز از هر پدر و هر پدر و مادر است."

اما چند نمایندگان مجلس از جانسون حزب محافظه کار پیوست مخالفان خواستار کامینگز برای رفتن.

"دومینیک کامینگز پیشینه اعتقاد داشتند که قوانین نیست به او اعمال می شود و درمان موشکافی است که باید برای هر کسی که در موضع قدرت با تحقیر ایم" محافظه کار مجلس Damian کالینز. "دولت بهتر خواهد بود و بدون او."

یکی دیگر از حزب محافظه قانونگذار استیو بیکر گفت: Cummings باید استعفا برای "نه مطیع روح حداقل از شعارهای که او به اجرا در بقیه کشور است."

"این بسیار روشن است که دومینیک سفر هنگامی که هر کس دیگری درک دومینیک شعار به معنی" ماندن در خانه محافظت (خدمات درمانی) و صرفه جویی در زندگی,'" بیکر گفت که اخبار آسمان.

Coronavirus قطع یک نوار خود را از طریق صفوف دولت بریتانیا در ماه مارس و آوریل آلوده کردن مردم از جمله Cummings, وزیر بهداشت مت هنکاک و جانسون خود گفت: کادر پزشکی در یک بیمارستان لندن زندگی او را نجات داد.

منتقدان دولت ابراز خشم است که کامینگز شکسته بود قوانین سختگیرانه که برای دو ماه باید جلوگیری بریتانیا از بازدید از بستگان مسن, آرامش مرگ دوستان و یا حتی حضور در مجالس ترحیم از عزیزان. مخالفت حزب کارگر خواستار تحقیقات رسمی.

سابق کار مجلس هلن گودمن که پدر مرده در یک خانه سالمندان در طول شیوع گفت: Cummings' رفتار شد "دافع."

"چه نقطه ای از این فداکاری که همه ما ساخته شده است ؟ چه نقطه ای از این بدبختی تنها مرگ است که پدر من?" او گفت ،

کامینگز یک کلید است اما ستیز رقم در جانسون دولت. یک خودخوانده سیاسی disrupter که disdains رسانه ها و خدمات ملکی او یکی از معماران این کمپین موفق به بریتانیا از اتحادیه اروپا و هماهنگ محافظه کاران قاطع پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر.

وزرای دولت در دفاع از او به عنوان یک پدر نگران برای رفاه فرزند خود که در سفر به نزدیکی خانواده اش اما خود جدا شده در یک ساختمان مجزا و دور از پدر و مادر سالمند.

"مهم ترین چیز این است که آقای کامینگز و خانواده اش باقی ماند قفل شده است" برای 14 روز یک بار آنها را وارد در دورهام گفت: وزیر حمل و نقل Grant Shapps که اضافه شده است که کامینگز نمی خواهد استعفا دهد.

Shapps رد دوم ادعا می کنند که کامینگز کشف شد دوباره در دورهام در آوریل 19, پس از او تا به حال بهبود از ویروس و بازگشت به کار در لندن است. اما او گفت که او نمی دانم حقیقت یک گزارش در یکشنبه روزنامه ها که کامینگز حال بازدید از یک منطقه خوش منظره و زیبا 30 مایل (50 کیلومتر) از دورهام در مارس 12.

جانسون دولت است که در حال حاضر رو نقد خود را برای پاسخ به یک بیماری همه گیر است که آمار بریتانیا سخت تر از هر کشور دیگر اروپایی. بریتانیا رسمی coronavirus مرگ و میر می ایستد در 36,675 دوم-بالاترین تایید کل در جهان پس از ایالات متحده است. آمار که شامل مشکوک و همچنین تایید ویروس موارد قرار داده و تلفات بیش از 40,000.

انگلستان است که به تدریج کاهش آن مستند اجازه می دهد بیشتر تفریحات و اجازه دادن به برخی از مغازه ها و کسب و کار بازگشایی شده است. دولت امیدوار است مدارس ابتدایی می توانید شروع به بازگشایی در ماه ژوئن هر چند بسیاری از والدین و معلمان نگران آن نیست و در عین حال امن برای انجام این کار.

کامینگز یکی از چندین ارشد انگلیس به مقام های متهم به نقض مستند قوانین.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

اپیدمیولوژی نیل فرگوسن استعفا به عنوان مشاور علمی دولت در اوایل این ماه پس از یک روزنامه فاش کرد که دوست دختر خود را در حال عبور لندن به ماندن با او در طول مستند. در مارس کاترین Calderwood اسکاتلند استعفا داد به عنوان افسر ارشد پزشکی پس از دو بار رفت و آمد از ادینبورگ به خانه دوم.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب