بریتانیا دستور دادگاه gunrunner به پرداخت بیش از $4.1 M به درهم امارات

دبی, امارات متحده عربی - ایرانی-آمریکایی حمل و نقل هوایی نجیب زاده و gunrunner وابسته به سیا و ایران-کنترا رسو

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399

دبی, امارات متحده عربی - ایرانی-آمریکایی حمل و نقل هوایی نجیب زاده و gunrunner وابسته به سیا و ایران-کنترا رسوایی باید پرداخت sheikhdom در امارات متحده عربی بیش از $4.1 میلیون بیش از یک سری از اختلافات کسب و کار یک دادگاه بریتانیا حکومت جمعه.

حاکم در برابر فرهاد Azima کلاه یک yearslong حقوقی اختلاف کشش در سراسر جهان بین کانزاس سیتی میسوری ساکن و امارت رأسالخیمه یکی از درهم هفت sheikhdoms همراه با ابوظبی و دبی. مورد تجدید پرسش که آیا Azima تا به حال آنچه که دادستان گفته بود ماندن در-خارج-از-زندان-رایگان کارت به دلیل مخفی کار او تا به حال انجام شده برای دولت ایالات متحده.

در حالی که حاکم در امارت را به نفع دادگاه عالی قضاوت همچنین رنگ Ras al-Khaimah به عنوان غرب وحشی مرزی سرمایه گذاری. این 127-صفحه حکم توصیف امارت حاکم خانواده این ادعا آن بود که قربانی یک 2 میلیارد دلار اختلاس و گفت: آن را تحت فشار مردم از طریق بازداشت بدون اتهام و نگران قدرت داخلی مبارزات.

یک بیانیه صادر شده در Azima طرف گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست تجدید نظر خود را تکرار کرد و خود را باور او تا به حال شده است توسط هکرها هدف قرار داده کار برای Ras al-Khaimah چیزی امارت را انکار می کند.

"به عنوان آن می ایستد این قضاوت به مقدار هکرها' منشور" بیانیه ای گفت:.

این Ras al-Khaimah سرمایه گذاری قدرت و ثروت صندوق که شکایت Azima استقبال حاکم است. حتی Ras al-Khaimah را حاکم شیخ سعود بن صقر Al قاسمی ارائه یک شاهد بیانیه برای اقدام علیه Azima این حکم گفت.

"دولت Ras al-Khaimah در ادامه به بازیابی دارایی های به سرقت رفته از امارت" آن را در بیانیه ای گفت. "این است که متعهد به آوردن به عدالت کسانی که اختلاس بودجه عمومی از امارت و مردم آن است. این تصمیم یکی دیگر از پیروزی در این مبارزه علیه تقلب."

Ras al-Khaimah در دور دست در شمال می رسد آمریکا و متفقین امارات متحده عربی. این مرز عمان و در نزدیکی تنگه هرمز.

این دعوی ناشی از Azima کار در امارات به توسعه بالقوه محموله هواپیمایی و خلبان مرکز آموزشی وجود دارد و همچنین به عنوان برای فروش هتل آن متعلق به در تفلیس, گرجستان, و آن را به خرید یک نظارت هواپیما. شرکت هواپیمایی و هواپیما معامله را به هم ریخت آیا به عنوان هتل های فروش به نحوی که دیدم سه ایرانی مظنون به داشتن روابط با ایران انقلابی گارد درگیر کنید.

امارات و Azima کاهش یافت و در ادعا و مخالف. Azima سپس هشدار داد او می خواهم به راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی علیه امارت بیش از نقض حقوق بشر تلاش این حکم به عنوان قصد "به منظور جلب توجه به موارد واقعی از بازداشت و غیر قانونی نیست ساخته شده است ، Azima نیز گفته می شود به دنبال تهمت زدن به اعضای خاندان حاکم با جنایتکاران مانند "آمریکای لاتین کارتل مواد مخدر آمار و ارقام."

این منظور نیز توصیف شیخ سعود به استخدام یک محقق خصوصی در ژانویه 2015 بیش از ترس یک مقام سابق متهم به سرقت 2 میلیارد دلار در حال همکاری با شیخ خالد بن صقر Al قاسمی به امارت سابق ولیعهد بود که بعد محروم از موقعیت خود را.

در طول این اختلاف Azima دیدم گیگابایت-ارزش خود را از ایمیل های هک شده و به بیرون درز بر روی اینترنت. کسانی که ایمیل شامل Azima برخورد با افسران سابق سازمان سیا در یک شرکت امنیتی خصوصی. یک پروژه یک طرح ظاهرا از طرف کویت حاکم عضو خانواده به نصب "جدید جسورانه تر و پر انرژی رهبری" در خلیج ملت است. بالا وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار اخراج شد بیش از مشارکت که با شرکت امنیتی.

Azima ساخته شده جهانی و بین المللی خطوط هوایی منشور و حامل محموله در 1970s. حامل در ابتدا در نظر گرفته شده برای حمل و نقل گاو را از نبراسکا به ایران تا زمانی که آمریکا در قطع روابط دیپلماتیک پس از انقلاب اسلامی سال 1979. به زودی پروازهای شد پر از محموله مرموز از جمله اسلحه.

در سال 1979 50 تن اسلحه در یکی از جهانی ایرویز' هواپیما پیدا شد در تونس. Azima گفت: این پرواز شده بود مجبور به فرود در تونس پایگاه نظامی به سلاح های, پردازنده, به جای لوازم پزشکی به مقصد نیکاراگوئه پناهندگان در کاستاریکا است.

هفت سال بعد یکی دیگر از هواپیماهای خود را — ظاهرا اجاره به برادر خود — انجام 23 تن سلاح به تهران به عنوان بخشی از ایران-کنترا امر طرح محرمانه آمریکا در فروش اسلحه به ایران برای پرداخت هزینه های غیر قانونی ایالات متحده برای حمایت از شورشیان نیکاراگوئه. او دوباره رد دخالت.

Azima بعد برنده چند میلیون دلاری قرارداد با ارتش ایالات متحده.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب