ایالات متحده آمریکا مستقر کوچک اتمی در زیردریایی با توجه به گروه

بزرگنمایی این تصویر

اوهایو-کلاس موشک های بالستیک زیردریایی USS تنسی نیز رفته در گشت حمل جدید سلاح های هسته ای. افسر 1st Class Kimber James/نیروی دریایی ایالات متحده پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

افسر 1st Class Kimber James/نیروی دریایی ایالات متحده

ایالات متحده آغاز کرده اند استقرار نوع جدیدی از پایین-عملکرد کلاهک هسته ای روی برخی از موشک های بالستیک زیردریایی با توجه به گزارش های مستقل نظارت بر.

وقتی USS تنسی یک اوهایو-class submarine رفت و بر گشت در هفته های پایانی سال 2019 آن را انجام “یک یا دو” از سلاح های جدید, با توجه به پست توسط فدراسیون دانشمندان آمریکایی.

“این است که ظاهرا هنوز هم در خارج وجود دارد در حال حاضر و انتظار می رود به بازگشت مدتی در فوریه می گوید:” هانس Kristensen مدیر گروه هسته ای اطلاعات پروژه است. او معتقد است دوم زیردریایی حمل سلاح نیز ممکن است گشت زنی در اقیانوس آرام.

Kristensen می گوید: ارزیابی مبتنی بر گفتگو با مقامات دولتی که صحبت به این گروه در مورد سلاح استقرار.

پنتاگون رسما کاهش یافته است به نظر این گزارش: “این است که سیاست ایالات متحده را نه تایید و نه انکار وجود یا عدم وجود سلاح های هسته ای در هر کلی و یا مکان خاص (به عنوان مثال ما نمی توانیم تایید یا رد این گزارش در این زمان” آن گفت: در یک بیانیه کتبی به NPR.

این کلاهک تولید شد توسط وزارت انرژی بیش از سال گذشته است. وزارت انرژی سخنگوی تایید به NPR در ماه نوامبر که به آنها منتقل شده است به نیروی دریایی ایالات متحده ،

سلاح شناخته شده است به عنوان W76-2 و به نظر می رسد سطحی یکسان به مقدار قوی تر W76-1 سلاح های هسته ای انجام شده توسط همان زیردریایی. اما بر خلاف کسانی که آزمایشهای مربوط به گرما whoppers این W76-2 نسبتا “کوچک” عملکرد شاید 5 kilotons — یا حدود یک سوم اندازه هیروشیما بمب با توجه به Kristensen. آن توسعه یافته بود در پاسخ به تهمت و دولت ایران در وضعیت, بررسی, که مشخص شده نیاز به سلاح های هسته کوچکتر.

بسیاری از آن نیاز مراکز در اطراف روسیه است که دولت می گوید در حال آماده سازی برای استفاده از سلاح های هسته در یک جنگ است. ایده این است که روسیه را با استفاده از نسبتا پایین-عملکرد سلاح هسته ای برای به دست آوردن یک برتر دشمن مانند ایالات متحده آمریکا و یا ناتو به پایین در یک درگیری با توجه به Katarzyna Zysk که مطالعات روسیه دکترین نظامی در نروژی موسسه برای دفاع مطالعات انجام شده در اسلو.

Zysk می گوید که در روسیه ساخته شده است که تعدادی از مبهم در مورد اظهارات هسته ای استفاده از در حالی که با استقرار چندین سیستم است که قادر به حمل کوچکتر “تاکتیکی” سلاح های هسته ای. استقرار سلاح مانند W76-2 تضعیف هر استراتژی روسیه با استفاده از سلاح های هسته کوچک در یک درگیری او می گوید: به دلیل آن را می دهد که ایالات متحده یک راه برای پاسخ بدون نورد از آنهایی که بزرگ است. “این منطق ساده,” او می گوید.

اما منتقدان هشدار می دهند که استراتژی حمل خطرات بزرگ است. برای یک چیز, هیچ راهی وجود دارد برای یک دشمن بالقوه به تفاوت بين اندازی یک موشک بالستیک با نوک پایین-عملکرد کلاهک و یکی حامل یک “بزرگ” کلاهک. روس ها نظارت ایالات متحده راه اندازی می تواند به راحتی اشتباه است.

شاید بیشتر خطر Kristensen هشدار است که یک tit-for-tat ارز از سلاح های هسته ای می تواند منجر به یک بزرگتر جنگ هسته ای. “هنگامی که شما شروع به ظاهر اتمی به شرط خاموش,” او می گوید.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر