ایالات متحده Coronavirus مرگ و میر بالا 140,000 به مجموعه رکورد روزانه در موارد جدید

بزرگنمایی این تصویر یک هنرمند خیابانی اسپری رنگ محافظ ماسک صورت بیش از یک نقاشی دیواری شامل ونزوئلا

توسط MINERALNEWS در 29 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک هنرمند خیابانی اسپری رنگ محافظ ماسک صورت بیش از یک نقاشی دیواری شامل ونزوئلا بومی در کاراکاس ونزوئلا در روز شنبه. در سطح جهان جدید روزانه موارد آمار یک زمان همه بالا, به گزارش سازمان بهداشت جهانی. ماتیاس پا/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ماتیاس پا/AP

به روز شده در 4:30 a. m. ET یکشنبه

بیش از یک دوره 24 ساعته جهان دیدم تقریبا 260,000 جدید کروناویروس موارد — یک رکورد جدید. مرگ و میر نیز در حال افزایش است, با 7,360 جدید مرگ و میر گزارش شنبه در بالاترین یک روز افزایش از ماه مه.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در شماره روز شنبه. ایالات متحده و برزیل و هند و آفریقای جنوبی بودند مسئول بیش از 165,000 از این موارد است. که گفت آن شامل بیش از 11 ، 000 مورد جدید از قرقیزستان در روز شنبه به دلیل تغییر در گزارش معیار.

در سطح جهان نزدیک به 600000 نفر کشته شده اند توسط این ویروس با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته 140,000 حسابداری برای تقریبا یک چهارم از جهان COVID-19 مرگ و میر.

در آزمایش جبهه غذا و دارو به اورژانس تایید شنبه به تلاش برای تشخیص با استفاده از آزمون آن به صورت فعال COVID-19 عفونت با استفاده از "مخلوط" نمونه. نمونه تا چهار نفر می تواند آزمایش می شود با هم; اگر نتایج دوباره منفی مقامات بهداشتی می دانید که هیچ یک از کسانی که تست شده این ویروس است. نتیجه مثبت خواهد بود سپس به دنبال فردی تست از نمونه.

FDA کمیسر Stephen هان گفت: نمونه ادغام خواهد اجازه دهید بیشتر آمریکایی ها آزمایش می شود با سرعت بیشتری در حالی که همچنین حفظ تست لوازم. "نمونه ادغام می شود به ویژه مهم است به عنوان عفونت نرخ کاهش و ما شروع به تست بخش بزرگتر جمعیت" او در بیانیه ای گفت.

در سراسر ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده بیش از 74,000 جدید کروناویروس موارد در شنبه سوخت ضبط و یا در نزدیکی-رکورد افزایش در چند متحده است.

آریزونا دیدم بالاترین روزانه تعداد مرگ و میر گزارش بیش از 2700 موارد جدید و 147 نفر توسط ویروس. تعداد بالایی بود و بنا به گزارش ها تا حدی ناشی از بررسی گواهی مرگ. آن را به ارمغان آورد و در مجموع تعداد مرگ در آریزونا به 2,730.

کارولینای شمالی نیز شاهد یک روز رکورد شنبه اعلام کرد بیش از 2400 موارد جدید. تگزاس گزارش شده 130 مرگ و میر در روز شنبه یک روز پس از تنظیم حالت رکورد بیشترین مرگ و میر در یک روز جمعه با 174 مردم تسلیم شدن به ویروس.

در فلوریدا نیز از محاصره توسط این ویروس گفته بیش از 10,300 مورد جدید از این ویروس بیش از روز گذشته با 90 مرگ و میر. که به ارمغان می آورد مرگ و میر در فلوریدا برای بیش از 5 ، 000. آن روز برای اولین بار در پنج روز است که تعداد مرگ شد و به زیر 100 با توجه به میامی هرالد.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت که یکی از دلایل بالا بودن تعداد موارد بود که دولت دریافت 143,000 COVID-19 نتایج آزمون آن روز. "این مهم است برای قرار دادن که در متن از آنجا که من فکر می کنم بسیاری از مردم دیدن موارد من فکر می کنم آنها واقعا می ترسم و پیام من این است که ترس دشمن ما" DeSantis گفت شنبه.

متوسط سن افراد آلوده شدن در فلوریدا همچنان به افت DeSantis گفت. در میامی-Dade شهرستان ميانه سن 41; در اورنج کانتی آن 29; و در شهرستان Seminole آن 26.

میسوری نیز یک رکورد به صورت روزانه را افزایش می دهد, با 958 مورد جدید گزارش روز شنبه. هفت روز به طور متوسط از موارد جدید است 731 تا از 560 یک هفته زودتر.

داخلی کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی سند قرار داده شده 18 متحده در "منطقه قرمز" با 100 مورد در هر 100000 نفر در هفته گذشته مرکز عمومی یکپارچگی اولین گزارش روز شنبه.

در سخنرانی روز شنبه سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت که این بیماری همه گیر نشان داده است که چگونه شکننده جهان واقعا است.

"آن گذاشته لخت خطرات ما نادیده گرفته شده برای دهه: ناکافی سیستم های سلامت; شکاف در حفاظت اجتماعی; ساختاری نابرابری; تخریب محیط زیست; آب و هوا بحران" اشاره به این حادثه تلخ گفت.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de