روز سه شنبه مقدماتی: مسابقات و نتایج زنده

بزرگنمایی این تصویر آیووا تشکر. استیو کینگ مواجه شدید اولیه چالش از همکار جمهوری خواهان پس از سال ها

توسط MINERALNEWS در 13 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

آیووا تشکر. استیو کینگ مواجه شدید اولیه چالش از همکار جمهوری خواهان پس از سال ها از آتش زا نظرات در مورد سقط جنین, مهاجران و اسلام است. چارلی Neibergall/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
چارلی Neibergall/AP

با همه چیز در رفتن در کشور — از ناآرامی در بسیاری از شهرستانها پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس را در جریان بیماری همه گیر کوروناویروس — از آن آسان است به از دست رفته وجود دارد که انتخابات برگزار می شود.

اما چند متحده باید مقدماتی بالا و پایین انتخابات: ایندیانا, آیووا, مریلند, مونتانا, New Mexico, رود آیلند, داکوتای جنوبی و واشنگتن ،

پنسیلوانیا برگزاری رای گیری اولیه در روز سه شنبه هر چند رژیم صهیونیستی است. تام گرگ تمدید مهلت رای گیری توسط پست یک هفته تا 9 ژوئن.

در اینجا این مسابقات به تماشای. نتایج زنده خواهد شد و به نظر می رسد سه شنبه شب.

انتخابات مقدماتی در مطبوعات. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد هنوز رسما مسجل نامزدی. او 425 نمایندگان کوتاه از سحر و جادو تعداد 1,991. با 500 نمایندگان در خطر شنبه او نیاز 85 درصد از نمایندگان برای grabs که او بعید است به انجام. بیشتر احتمال دارد بایدن را در آستانه هفته آینده, ژوئن 9, زمانی که گرجستان و غرب ویرجینیا با رای های خود را 133 نمایندگان در خطر است (و هنگامی که ما دریافت نتایج پنسیلوانیا اولیه با آن 186 نمایندگان).

در حال بارگذاری...

استیو کینگ در طناب. بحث محافظه کار در کنگره Steve King of Iowa چهره واقعی خطر اصلی او برای انتخاب مجدد از آیووا 4th کنگره منطقه. پس از نژادپرست و طرفدار سفید ملی, اظهارات خیلی از استقرار جمهوری خواه رها پادشاه. آنها آمده ام تا برای او قبل از او در حدود 20 سال در کنگره ناموفق. اما این بهترین شانس خود را تا کنون. پادشاه ازمایش کرده در این نظر سنجی تنها با 30.000 دلار پول نقد در دست و بدون تبلیغات تلویزیون در حال اجرا است. مورد علاقه در میان رقبا شده است و دولت از سوی دیگر ، سفت Feenstra که نقاشی پادشاه به عنوان اثر و در خانه او داده بود محروم از کمیته های کلیدی تکالیف. اما شاه که به خوبی شناخته شده به عنوان یک انتخاب آشنا برای محافظه کاران در غرب آیووا شده است و انعطاف پذیر.

نظر سنجی در 10 p. m. ET

در حال بارگذاری...

در آیووا 2 کنگره منطقه دموکراتیک Rep. دیو Loebsack بازنشسته است و باز کردن صندلی خود را. دولت ایالت ریتا هارت خواهد بود که دموکرات نامزد خواهد شد و در صورت خاموش در برابر هر دولت و از سوی دیگر ، Mariannette میلر-Meeks یا سابق ایلینوی کنگره بابی Schilling که نقل مکان به ایالت آیوا در سال 2017. میلر-Meeks کردم که حمایت از رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز و بهداشت ، جونی ارنست و همچنین به عنوان خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی. Fomer بهداشت ، ریک سانتوروم و اوهایو در کنگره جیم اردن یک تهمت متحد حمایت Schilling.

نظر سنجی در 10 p. m. ET

در حال بارگذاری...

Steny Hoyer با چالش روبرو از سمت چپ. جانباز مجلس از مریلند 5th کنگره منطقه ای و شماره 2 در خانه دموکراتیک رهبری Hoyer چهره مترقی اولیه چالش از 29 سال McKayla ویلکس. ویلکس یک مادر تنها توسط الهام گرفته شده بود Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز پیروزی در نیویورک در سال 2018 بیش از دیگر کهنه سفید نر رهبر حزب دموکرات. ویلکس مطرح 300.000 دلار و گفت: Hoyer است که در کنگره تقریبا 40 سال است که در ارتباط با منطقه است. دموکراتیک استقرار باقی Hoyer هر چند از جمله کنگره سیاه حزبی که تایید او. او outspent ویلکس معادل 2.7 میلیون دلار 237,000.

نظر سنجی در 8 p. m. ET

در حال بارگذاری...

بازی جاسوسی در نیومکزیکو. اعلام بازنشستگی از نیومکزیکو بهداشت ، تام Udall مجموعه ای از مهره های بازی دومینو. دموکراتیک Rep. بن Ray لوخان اعلام کرد برای Udall سنای صندلی ترک باز کردن صندلی خود را در 3 کنگره منطقه. را وارد کنید: Valerie Plame سابق CIA agent. او مطرح شده و صرف بیش از هر نامزد در این مسابقه به دست آورده و توجه ملی با او براق آگهی مبارزات انتخاباتی نشان مسابقه عقب مانده در یک Chevy Camaro بر روی یک جاده خاکی.

اما به صورت محلی نامزدی او را نگاه کرد کمتر مانند آسان درایو یکشنبه. او در مواجهه انتقاد برای یک تازه وارد نسبت در حال حرکت به منطقه در سال 2007; منطقه است 41% لاتین و 19 درصد بومی آمریکایی و نامزد دیگری ترزا Leger فرناندز کردم تاییدیه از بازوی سیاسی از کنگره اسپانیایی انجمن و امیلی لیست.

شمارش آرا در 9 p. m. ET

در حال بارگذاری...

آن است که بسیار ممکن است که جدید مکزیک می فرستد یک زن خانه هیئت به کنگره در سال 2021 به عنوان دانشجوی سال اول دموکرات Deb Haaland و Xochitl تورس کوچک هستند امتیازهای در دولت دیگر دو منطقه. اما تورس کوچک را به نفع خود آنچه انتظار می رود به سختی انتخاب مجدد مسابقه در 2 منطقه. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده وجود دارد با 10 امتیاز در سال 2016 و اولیه تصمیم بگیرید که تورس کوچک در این سقوط یک مسابقه بین دو حزب جمهوری خواه زنان است.

این یک تند و زننده اولیه بین ایوت Herrell این 2018 نامزد و کلر تعقیب نفت اجرایی است. هر دو باید مبارزه کرد و در, که بیشتر طرفدار مغلوب ساختن پیشی جستن; Herrell کردم با حمایت خانه آزادی حزبی اما تعقیب outraised و outspent Herrell با حمایت از خیابان اصلی یک گروه با روابط به استقرار جمهوری خواهان.

شمارش آرا در 9 p. m. ET

در حال بارگذاری...

سنا بازی-یو پی اس را می توان در آیووا و مونتانا. دموکرات ها امیدوارند برای سنا در این پاییز. آنها یک ضربه خارج در که در حال حاضر, اما شانس خود را نگاه کرده اند به طور فزاینده ای بهتر از دیر است. تا حدی که به خاطر این دو نژاد است.

در آیووا دموکرات ها در حال هدف قرار دادن وقت جمهوری خواه جونی ارنست اما اول تاپیک اولیه روز سه شنبه. دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین حمایت املاک و مستغلات اجرایی ترزا سبز در چهار راه مسابقه. گرینفیلد مطرح $7.1 میلیون و رفت به بازی روز سه شنبه به عنوان مورد علاقه. دیگر دموکرات ها شامل بازنشسته ایالات متحده دریاسالار مایک Franken, وکیل, Kimberly گراهام و ادی مائورو یک تاجر و معلم سابق و مربی که به صرف ترین — $1.4 میلیون — در این اولیه.

نظر سنجی در 10 p. m. ET

در حال بارگذاری...

وقتی مونتانا به لیبریا استیو بولاک تغییر ذهن خود و تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن رییس جمهوری آمریکا به مردم ایران ، استیو Daines آن را به طور ناگهانی را در این مسابقه بر روی نقشه برای دموکرات ها در یک راه بزرگ است. سه دیگر دموکرات ها در انتخابات روز شنبه اما بولاک شده است انتظار می رود را به نفع خود به راحتی بالا بردن بیش از 10 بار حریف بعدی خود را.

نظر سنجی در 10 p. m. ET

در حال بارگذاری...

ایندیانا دهانه. این بازنشستگی متوسط دموکرات پیت Visclosky در ایندیانا 1 منطقه و جمهوری خواه Susan Brooks یکی از تنها 13 جمهوری خواه در کنگره در 5 منطقه باز کرده است تا هر دو از این لحاظ ایدئولوژیک واگرا صندلی. بیش از نیمی از دموکرات ها را به رقابت در 1st District, که در حومه و exurban شیکاگو جایی که رفت و برای هیلاری کلینتون با 54 درصد آرا در سال 2016.

نظر سنجی در 7 p. m. ET

در حال بارگذاری...

در منطقه 5 تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان به duked آن از جمله دولت ایالت ویکتوریا Spartz که مطرح شده و صرف بیشتر و حمایت از این باشگاه برای رشد و بث هندرسون محلی بازرگان با حمایت از ایالت ایندیانا مایک براون. دموکرات ها باید بسیج در اطراف یک نامزد کریستینا حال. این منطقه شده است در ایران دست برای مدت طولانی, اما این می تواند یکی برای تماشای این سقوط. آشپز, سیاسی, گزارش و لیست آن را به عنوان تنها "تکیه خواه." مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آن با 53 درصد در سال 2016.

نظر سنجی در 6 p. m. ET

در حال بارگذاری...tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب