مغلوب ساختن پیشی جستن منطقه ای رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در کالیفرنیا است به طور ناگهانی حذف شد و از کار خود

آژانس حفاظت از محیط زیست را بالا رسمی در کالیفرنیا بود ناگهان حذف از دفتر چهار شنبه.هیچ دلیلی داده نشده است بر

توسط MINERALNEWS در 17 بهمن 1398

آژانس حفاظت از محیط زیست را بالا رسمی در کالیفرنیا بود ناگهان حذف از دفتر چهار شنبه.

هیچ دلیلی داده نشده است برای مایک استوکر اخراج.

در ایمیل ارسال شده به کارکنان از سازمان محیط زیست را Pacific Southwest دفتر منطقه ای سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler نوشت: "من می خواهم برای تشکر از مایک استوکر برای خدمات خود را به سازمان حفاظت محیط زیست."

او سپس افزود: "من آرزو می کنم او و خانواده اش بهترین ها را در آینده خود تلاش."

تبلیغات

دبورا اردن منطقه معاون مدیر را به عنوان سرپرست منطقه 9 که شامل کالیفرنیا و نوادا و آریزونا و هاوایی در اقیانوس آرام جزیره سرزمین و 148 قبایل هند است. او شده است معاون مدیر پس از سال 2016. قبل از آن او کار می کرد در قانون هوای پاک نظارتی مسائل برای هر دو مقر سازمان حفاظت محیط زیست و FRegion 9.

اخراج شد و اولین گزارش دوشنبه شب توسط BuzzFeed در توییتر.

استوکر تصدی شد و فرو رفته در اختلاف است. در سال 2018 چند ماه پس از منصوب شد مدیر منطقه ای یک "خط تلفن" شکایت ثبت شده با سازمان حفاظت محیط زیست بازرس کل در مورد نادر بازديد به منطقه اصلی در سان فرانسیسکو.

در مارس 2019 در سازمان حفاظت محیط زیست بازرس عمومی صادر کرد "مدیریت هشدار." آن نشان داد که استوکر صرف تنها 20 درصد از زمان خود را در سان فرانسیسکو که در آن 90 درصد از کارکنان استوار است.

تبلیغات

سه هفته بعد سازمان حفاظت محیط زیست رئیس ستاد Ryan جکسون نهاد در یک "برنامه آزمایشی," اجازه می دهد استوکر به سوئیچ وظیفه خود پایه از سان فرانسیسکو به لس آنجلس.

نه استوکر و نه سازمان حفاظت محیط زیست نمایندگان رسیده باشد می تواند از نظر شنبه شب.

قبل از مصرف منطقه ای مدیر کار استوکر به عنوان مدیر امور دولتی برای UnitedAg یکی از کالیفرنیا بزرگترین کشاورزی انجمن. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست, بیوگرافی, او همچنین عضو سانتا باربارا شهرستان هیئت ناظران از 1986-1994 رئیس کالیفرنیا کشاورزی روابط کار هیئت مدیره از 1995-2000 و کالیفرنیا معاون وزیر امور خارجه از 2000-2002.

استوکر بود و حامی سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر اسکات Pruitt قبل از Pruitt استعفا داد و در میان متعدد مجادلات در سال 2018 است. در آن زمان استوکر به نام Pruitt استعفای "قطعا کمی متفاوت است."

"من شده است در اطراف سیاست به اندازه کافی بلند است که هیچ چیز جای تعجب است که او گفت:" از Pruitt خروج.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب