مغلوب ساختن پیشی جستن رانندگی در تقسیم و ترس ممکن است یک استراتژی پیروزی آمده نوامبر

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت شرکت در یک رویداد در مورد چگونه به با خیال راحت دوباره باز مدارس

توسط MINERALNEWS در 18 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت شرکت در یک رویداد در مورد چگونه به با خیال راحت دوباره باز مدارس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در کاخ سفید سه شنبه. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

رئیس جمهور به دنبال یک دوره دوم به طور کلی مبارزات انتخاباتی در یک وحدت پیام برجسته کار آنها انجام داده ایم و آنچه را که امید به انجام رساندن برای مردم آمریکا در سال های پیش رو است. رئیس جمهور تهمت است به جای انتخاب به تلافی ترین تفرقه و racialized تم خود را در کمپین 2016. اما او آن را انجام می دهند در زمان های مختلف برای ملت در میان همه گیر رکود اقتصادی و نژادی حساب.

"شما فکر می کنم که او یک رقیب در حال اجرا در برابر یک وقت است که تا به حال انجام داده وحشتناک کار" گفت: کرنل Belcher یک ناظر انتخابات دموکراتیک.

او با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در طول تعطیلات آخر هفته. در Mt. Rushmore تهمت توصیف یک "بی رحم کمپین برای پاک کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما است."

شب بعد در 4 ژوئیه در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و آن را یک گام بیشتر گفت: آمریکایی قهرمانان شکست نازی ها کمونیسم و تعقیب تروریست ها به پایان زمین است. سپس در همان فکر گفت: "ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال چپ های مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران است."

اضافه کردن به که این توییتهایی دربارهی حرفه ای ورزشی نام تیم (تغییر آنها را از "صحت سیاسی" خواهد بود "ضعیف" حرکت) خواستار عذرخواهی از یک راننده نسکار که چیزی اشتباه است و نشان می دهد که دروغ ممنوع مؤتلفه پرچم از نژادها صدمه دیده اعتبار. این رتبه بندی برای نسکار رفت و در واقع ، دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany بعد گفت: تهمت گرفته و موقعیت در مؤتلفه پرچم یک راه یا دیگری, قرار دادن او را از همگام سازی با می سی سی پی مقننه و بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه.

"من فکر می کنم او تصمیم گرفت که او نیاز به فن این شعله های آتش" گفت: کریستین ماتیوز یک جمهوری خواه ناظر انتخابات است که انتقاد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او می گوید: وجود یک نظرسنجی یافت می شود که می گوید این تاکتیک یک ایده خوب است.

چرا که مردم آمریکا نیست در همان محل آن را در سال 2016 زمانی که برگ برنده را به خوبی با رای دهندگان در حومه شهر در نوسان کلید متحده با پیام های در مورد تروریسم شهری جرم و بازگشت به قبل پیش بینی دوره زمانی که امریکا بزرگ بود. اما در حال حاضر به مراتب بیشتر از در سال 2016 مردم در حومه شهر به طور فعال شرکت کننده در زندگی توجه کردند.

"آنها فکر می کنند به نحوی که وجود دارد حومه زنان و زندگی در ترس از این اوباش خشمگین با در نظر گرفتن این مجسمه و این مسیری است که برای رفتن تا زمانی که این نظرسنجی را منعکس نمی کند که این کمپین تصمیم گرفته است برای به خود می گویند خوب مردم در حال دروغ گفتن به نظرسنجی."

که "اکثریت خاموش" رئیس جمهور تهمت نگه می دارد و به tweeting در مورد.

این همه می آید در این زمینه از رئیس جمهور که تلاش کرده است به بیان مثبت زمین خود را برای انتخاب مجدد.

در اواخر ماه ژوئن فاکس نیوز, میزبان, Sean Hannity از او خواست به "مقایسه و کنتراست چه اولویت خود را برای موارد دور دوم؟"

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چیزی در مورد استعداد بودن مهم تر از تجربه اما "کلمه تجربه یک کلمه مهم" قبل از انتقاد سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. چهل ثانیه بدون پاسخ Hannity پرسید: یک سوال متفاوت.

چند روز بعد سینکلر میزبان تلویزیون اریک Bolling به مغلوب ساختن پیشی جستن انجام بیش از. او به معنای واقعی کلمه گفت: "اجازه دهید یک تهدیدهائی که" قبل از درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه تمرکز او در دوره دوم خواهد بود.

"من به شما بگویم آن را بسیار ساده" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما در حال رفتن به امریکا بزرگ دوباره. ما در حال انجام همه چیز است که هیچ کس می تواند انجام داده اند.ما بازسازی نظامی است. ما یک راه برای رفتن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس لیست برخی از دوره اول خود موفقیت باعث Bolling می گویند آن است که همیشه خوب به مردم یادآوری آنچه شما انجام داده ام در اولین 3 1/2 سال است.

بنابراین آنچه که در دوره دوم دستور کار? آن پایین می آید به برخی از ترکیبی از بیشتر از همان و رفع چه این بیماری همه گیر را شکست.

"به عنوان رئیس جمهور می گوید, بهترین ها هنوز در راه اند" گفت: Ken Farnaso معاون ملی دبیر مطبوعاتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. "آیا آن را نگه داشتن مالیات کم برای آمریکایی renegotiating شکست خورده معاملات تجاری مانند نفتا حفاظت و اجرای قوانین مهاجرت و ایجاد اقتصادی رنسانس کم نظیر نرخ بیکاری و یا تقویت نظامی ما, 'وعده, وعده نگه داشته' نیست فقط شعار آن را جسورانه سابقه موفقیت است."

یا به عبارت دیگر ...

"ما در حال رفتن به امریکا بزرگ دوباره" معاون رئیس جمهور پنس گفت: در پایان راهپیمایی خود را از سخنرانی در Tulsa, Okla., ماه گذشته به تشویق خروشان.

اما واقعا مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیست ساخته شده در اطراف ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اندازه گیری رای دهندگان ترس جایگزین. Farnaso بیانیه ساخته شده به نوبه خود از جشن موفقیت های گذشته را پس از رفتن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت که "می خواهد به تغییر اساسی در راه زندگی آمریکایی توسط cowering به رادیکال جناح چپ اوباش ماندن سکوت در مارکسیستی تلاش برای پاک کردن تاریخچه و افزایش مالیات به صندوق سبز خود معامله جدید است."

دموکرات ها مایل به "اساسا تغییر راه زندگی آمریکایی" است که دقیقا چه تهمت مبارزه کرد و در آخرین بار بیش از حد.

بلچر دموکراتیک ناظر انتخابات می گوید تهمت ساخته شده است فعالیت های سیاسی بر تنفر نژادی و سیاست شکایت که او را دوباره با استفاده از در حال حاضر به درخواست تجدید نظر به پایگاه خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن "واقع است و گفت که امریکا در حال آمدن است از هم جدا و شما باید ترس آمریکایی دیگر نیز در آینده به شما" بلچر گفت. "مهم نیست این واقعیت است که او در حال حاضر رئیس جمهور پس از او قرار بود در حال حاضر مسئول آن است. کنار هم که انتخابات kickoff به رونالد ریگان صبح امروز در امریکا است."

آن قطعا نه صبح در امریکا می گوید Belcher و "آن مطابقت ندارد تا با خلق و خوی از رای دهندگان در همه."

یک ماه به مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین قانون نظم و ترس-از-آنارشیست ها فشار کمی وجود دارد نشانه ای در رای گیری که در حال کار است. نظرسنجی ها نشان می دهد معاون رئیس جمهور جو بایدن راه پیش رو از جمله در نوسان کلید متحده است. آنها همچنین نشان می دهد رای دهندگان به شدت می خواهم یک رئیس جمهور است که به این کشور با هم و درمان نژادی و تفرقه است.

سوال این است که آیا از طریق ریاست جمهوری شعارهای هزینه تبلیغات و پیام رسانی از دبیر مطبوعاتی تیم مغلوب ساختن پیشی جستن می ساخت گسترده مبتنی بر ترس که آن را نمی کند در حال حاضر وجود دارد.

"مشکل با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که آنها می خواهند برای ایجاد یک وضعیت که در آن هیچ nuance" گفت: متیوز. "اما هر کس می بیند نکات دقیق وظریف. وجود دارد چند نفر که در حال خرابکاری. وجود دارد تعداد کمی از مردم هستند که مصرف آن بیش از حد. اما اکثریت حومه زنان در کنار سیاه و سفید زندگی می کند و مهم این جنبش است."

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و کمپین مقامات اصرار دارند که او نیست که تفرقه و نیست نژادی با استفاده از خشم به عنوان یک ابزار سیاسی است. آنها نقطه به خطوط در سخنرانی اخیر خود در مورد وحدت و همه آمریکایی ها ایجاد شده برابر است. و آنها جست و خیز گذشته خود توییتهایی و به زبان دیگر در این سخنرانی که رنگ آن با دیدگاه های مختلف از تجربه آمریکا به عنوان نوعی تضعیف تاریخ و هویت ملت.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de