مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار حمله داعش به 'سخت' در دموکرات

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در کاپیتول هیل در روز سه شنبه برای شاید یکی از بزرگتر گ

توسط MINERALNEWS در 31 اردیبهشت 1399

واشنگتن - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد در کاپیتول هیل در روز سه شنبه برای شاید یکی از بزرگتر گردهمایی های اجتماعی هنوز هم اتفاق می افتد در واشنگتن در میان coronavirus — هفتگی جمهوری خواه مجلس سنا ناهار.

در پشت درهای بسته تهمت بود unscripted و برخورد با 53 نوروزی. او تبلیغ خود را در نظرسنجی شماره اخراج رقیب جو بایدن و التماس خواهان به "سختی" در برابر دموکرات ها در این پاییز. با وجود خانه عبور از 3 تریلیون همه گیر بسته کمک جمهوری خواهان اصرار آنها صبر کنید تا ماه ژوئن به در نظر گرفتن که آیا کمک بیشتری لازم است.

"ما تا به حال یک جلسه بزرگ -- همه از این توافق وجود دارد," مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: پس از آن.

خصوصی جمع آوری ایستاده بود در مقابل به صحنه بازی کردن در خانواده ها در سراسر ایالات متحده اجتماعی فاصله و توقیف اقتصاد بسیاری از آمریکایی ها باقی ماندم, به در خانه دستکاری کودکان و مشاغل حتی به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی شده است. بیش از 30 میلیون نفر بیکار هستند.

"آنها تا به حال یک غول پپ رالی کردم و همه اخراج شدند تا به انجام هیچ چیز نیست" گفت: رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر. "آنچه در روز است."

واشنگتن قدرت مراکز در حوزه سیاسی و اقتصادی به عنوان چهارراه کنگره و کاخ سفید در نظر گرفتن گام های بعدی در این بیماری همه گیر پاسخ.

در حالی که مجلس نانسی پلوسی به رهبری دموکرات ها در تصویب بسته کمک های هفته گذشته جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند که آنها علاقه مند هستید در ارائه بودجه تا زمانی که سنج چگونه 2 تریلیون دلار در حال حاضر مورد تایید امداد است که صرف شده است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: هیچ ضرورت به عمل می کنند.

"ما نیاز به ارزیابی آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود, نگاهی به چه کار می کرد و چیزی نمی گفت:" مک کانل R-Ky. "ما بحث در مورد راه پیش رو در هفته آینده."

به عنوان فرمانداران درخواست برای بودجه پلوسی بسته شامل $900 میلیارد به استانها و شهرستانها به ساحل تا بودجه خود را و جلوگیری از اخراج جمعی از دولت های ایالتی و محلی کارگران است. منطقه ای درآمدهای مالیاتی کاهش یافت در طول این ویروس شیوع و اقتصادی shutdown.

دموکراتیک لایحه نیز فراهم می کند پول برای بیشتر ویروس, تست دور تازه $1,200 چک تخفیف برای بسته های پول آمریکایی ها و کمک های دیگر.

خواهان اخراج از خانه بیل به عنوان یک لیبرال لیست آرزو. آنها ترجیح می دهند به صبر کنید و ببینید که اگر تلاش ها برای باز کردن اقتصاد می تواند با ارائه یک ضربه شروع و کاهش نیاز به کمک های بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید هفتگی ناهار صورتحساب توسط کاخ سفید به عنوان یک فرصت برای رئیس جمهور برای تشکر از سناتورها برای کار خود را در مبارزه با شیوع ویروس و تحکیم اقتصاد, مقامات گفت.

اما به عنوان سناتور جلسهای در پشت درهای بسته بحث به سرعت تبدیل به سیاست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن "شور و شوق" برای مبارزه با بایدن فرض دموکراتیک نامزد روشن بود سناتور گفت.

رئیس جمهور به آنها هشدار داد که دموکرات ها در حال سخت تر از جمهوری خواهان و تردید نمی رفتن جرم است. او بازبینی نیز فرسوده از جمله موضوعات تحقیقات روسیه دخالت در انتخابات 2016 و رییس سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین با توجه به یک جمهوری خواه بود که غیر مجاز به بحث در مورد جلسه خصوصی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

"او اندرز همه ما به سختی مبارزه بازگشت" سناتور. John Cornyn R-تگزاس به خبرنگاران گفت: پس از آن.

دموکرات ها مشتاق هستند به تلنگر کنترل سنا به رای دهندگان ارزیابی مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بحران همه گیر. Cornyn گفت: رئیس جمهور توضیح داد: به سناتور "این رفتن به یک نبرد تن به تن."

مغلوب ساختن پیشی جستن ملحق شد توسط پسر در قانون Jared کوشنر یک مشاور ارشد و رئیس ستاد علامت مراتع سابق کنگره.

کاپیتول ساختمان باقی می ماند تا حد زیادی بسته با خانه دور به دلیل خطرات بهداشتی اما سنا بازگشت به جلسه در اوایل ممکن است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

ایران با ناهار در میان چند شناخته شده تجمعات هنوز هم اتفاق می افتد در پایتخت کشور که همچنان تحت اقامت-صفحه اصلی سفارشات از طریق ژوئن 8. از ماه مارس یک توافق سناتور چندین عضو و ده ها تن از کاپیتول هیل کارگران و کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس.

رفته است گسترش بوفه با گرم و سرد ارائه شده است. به جای آن prewrapped ساندویچ و سالاد و چیپس و آب. سناتور در حال حاضر جمع آوری در یک اتاق بزرگتر در سراسر خیابان را از کنگره به جای شکوه یک قدم از سنا مجلسی. صندلی اجتماعی دور سه به یک جدول. بسیاری از سناتورهای پوشیدن ماسک.

فدرال ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد لغو مراسم بزرگ از بیش از 250 نفر و لغو آن بزرگتر از 10 به بالا-خطر جمعیت از جمله سالمندان است.

حزب دموکرات جست و خیز هفتگی خود ناهار و تشکیل به جای کنفرانس تماس بگیرید.

مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم کردن آلارم زمانی که او فاش کرد این هفته که او مصرف دارو هیدروکسی کلروکین با وجود هشدارهای قبر از مقامات بهداشت و دولت ایالات متحده که ضد مالاریا دارو اثبات نشده است برای کمک به مقابل در برابر COVID-19 و حمل شديد خطرات بهداشتی از جمله مرگ است.

او نه بحث در مورد تصمیم خود به مصرف دارو در طول ناهار خصوصی سناتور گفت.

سهشنبه آورده یک روز کامل از دولت حضور در کاپیتول هیل. قبلا معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نشسته اند با مک کانل و خانه ایران رهبر کوین مک کارتی که قبلا برنامه ریزی شده نشست.

آنها در مورد COVID-19 پاسخ و اقتصاد با توجه به یک فرد آشنا با این جلسه بود که غیر مجاز به توصیف آن صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

اما به نظر نمی رسد برای تغییر جمهوری خواهان' چشم انداز است که بیشتر بودجه مورد نیاز برای این بیماری همه گیر پاسخ.

"من نمی بینیم و این نیاز در حال حاضر" مک کارتی به خبرنگاران گفت: در کنگره.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Darlene Superville و آلن فرهم در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.rucutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن