مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش می کند یک پاسخ جدید پس از جورج فلوید مرگ

واشنگتن - آن نوع از بیانیه شخصی انتظار از رئيس جمهور در پاسخ به اخلال تصویری از یک مرد سیاه و سفید نفس نفس زدن

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399

واشنگتن - آن نوع از بیانیه شخصی انتظار از رئيس جمهور در پاسخ به اخلال تصویری از یک مرد سیاه و سفید نفس نفس زدن برای کمک به عنوان یک پلیس سفیدپوست دوخته او را به خیابان های گردن. اما آن را بسیار متفاوت تن برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که شده سکوت در چهره سفید روی سیاه با خشونت و سابقه طولانی در دفاع از پلیس.

"من احساس بسیار بد" مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: از جورج فلوید مرگ در حالی که دستبند به دست و در بازداشت پلیس مینیاپولیس. "است که بسیار تکان دهنده دید."

یک بار بیشتر احتمال دارد به بتراشیم به "آبی زندگی می کند ماده" سرود تهمت و متحدان او هستند سوال یک افسر رفتار و خواستار عدالت برای Floyd. اما برخی از فعالان شکی نیست که تهمت ناگهان تکامل یافته در موضوع خشونت پلیس و به جای دیدن انتخابات سال محاسبات سیاسی.

"این اولین بار است که مسابقه آغشته به موردی است که من تا کنون شنیده ام او را نشانی" به عنوان رئیس جمهور گفت: برگرد. Al Sharpton, یک فعال حقوق مدنی و تهمت منتقد است که شناخته شده رئیس جمهور برای چند دهه. "بنابراین او نمی تواند ناراحت زمانی که مردم احساس می کنند که آن را خالی کلمات به دلیل آن است تا از شخصیت."

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن مرگ جدی است.

"این هیچ ربطی به سیاست است و تنها در مورد ساخت مطمئن شوید که عدالت انجام شده است و هر کسی که نشان می دهد در غیر این صورت تنها به دنبال ایجاد تفرقه و چشم پوشی از رئیس جمهور حمایت بی دریغ برای آفریقایی-آمریکایی جامعه" دیر گفت: با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن را برای حمایت از عدالت کیفری اصلاح قانون فرصت و مناطق تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است سکوت در تعدادی از مشخصات بالا پلیس-درگیر قتل از جمله این که از Stephon, Clark, یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله توسط ساکرامنتو پلیس در سال 2018 است.

"این چیزی است که یک محلی ماده و این چیزی است که ما احساس می کنیم باید به سمت چپ به مقامات محلی" و سپس مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا ساندرز گفت: در آن زمان.

او هرگز خطاب 2014 مرگ اریک گارنر که قرار داده شده در سبد توسط پلیس در تلاش برای دستگیری او برای فروش سست سیگار. تصویری از برخورد مشاهده شد میلیون ها بار آنلاین و گارنر در حال مرگ عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" شد rallying cry برای زندگی مهم جنبش است. مغلوب ساختن پیشی جستن است اما استناد این واژه در موارد متعدد به مسخره رقبای سیاسی حتی آوردن دست خود را به گردن خود برای اثر دراماتیک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه ای طولانی از تزریق خود را به دلیل موارد حساس. در سال 1989 او در زمان تمام صفحه آگهی های روزنامه خواستار مجازات مرگ برای پارک مرکزی پنج, پنج مرد جوان از رنگ بودند که به اشتباه محکوم وحشیانه, حمله به یک هل دهنده. مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز عذرخواهی گفتن خبرنگاران در سال گذشته: "شما مردم در هر دو طرف از آن است."

تهمت نیز سال ها وقت صرف نرده در برابر NFL quarterback khezri برای زانو طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. و او حتی به نظر می رسد مدافع خشن تری درمان افراد در بازداشت پلیس صحبت زیرکی پلیس تمرین از محافظ سر دستبند مظنون به عنوان آنها در حال قرار داده شده در اتومبیل های گشت.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن تن را در هفته های اخیر به عنوان او بارها و بارها ابراز ترس در فیلم هایی از کشته شدن Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله در ماه فوریه در گرجستان در حالی که آهسته دویدن.

"شما می دانید قلب من می رود به پدر و مادر و خانواده و دوستان" او به خبرنگاران گفت: در این ماه. "این یک دلخراش چیز است."

رئیس جمهور به ویژه در سمت چپ باز امکان برخی دیگر توضیح گفت: "این می تواند چیزی است که ما نمی بینم در نوار."

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود شده اند و حتی واضح تر در مرگ فلوید که شنیده می شود و دیده می شود در نوار شفاعت است که او نمی تواند نفس بکشد قبل از اینکه او به آرامی متوقف می شود صحبت کردن و در حال حرکت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن "بسیار ناراحت بود وقتی او را دیدم که ویدئو" دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: پنج شنبه. "او می خواهد عدالت به خدمت گرفته شود."

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نیز بسیج به علت.

رادیو فردا میزبان Sean Hannity گفت که او "یک حامی بزرگ از اجرای قانون" اما ابراز خشم شنبه شب گفتن مخاطبان خود: "عدم آموزش در اینجا نفس است."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"آن را مخالف عقل سلیم است. آن را فراتر از آموزش است. آن را مخالف بازداشت سیاست ها و روش های. هیچ مقاومت" تکرار برنی Kerik سابق پلیس نیویورک در کمیسیون عفو با مغلوب ساختن پیشی جستن.

"ما برای رسیدن به پایین از این فقیر فرد تحت درمان قرار گرفت و مرگ او را در فیلم به خودی خود تکان دهنده است از آنچه من تو را دیدم گفت:" جمهوری خواه مجلس رهبر اقلیت کوین مک کارتی.

حتی مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh که یک بار به نام سیاه و سفید زندگی می کند ماده یک "گروه تروریستی داعش" روز پنجشنبه گفت که فلوید مرگ کاملا "غیر قابل توجیه" و او "پس از جا در رفته."

فوران می آید به عنوان برگ برنده های کمپین به دنبال تراشه به نفع دموکرات ها باید با رای دهندگان. این کمپین امیدوار است یا برای برنده شدن به اندازه کافی سیاه حمایت از حفظ محوری متحده مانند پنسیلوانیا و میشیگان و ویسکانسین در بازی و یا به حداقل رساندن شور و شوق برای دموکراتیک رقیب جو بایدن. وجود دارد می تواند یک پنجره کوچک بعد از بایدن هفته گذشته گفت: برجسته, سیاه, مجری رادیویی است که آمریکایی های آفریقایی تبار که برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن "ain't سیاه" یک اشتباه او بعدها گفت که او پشیمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را ضبط کرده و دیگر اظهارات بایدن حتی اگر بایدن که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور تحت این کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست باقی می ماند عمیقا محبوب در میان رای دهندگان سیاه که به او کمک کرد تا امن نامزدی حزب دموکرات.

در واقع, اخیر, فاکس نیوز, نظرسنجی در بر داشت که فقط 14 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار که در حال ثبت نام برای رای دادن باید مطلوب نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل 75% که مطلوب نظر بایدن.

کریس سفید دیرین مدیر دیترویت ائتلاف علیه خشونت پلیس, سوال, صداقت آمریکا در واکنش به مرگ Arbery و فلوید. کاخ سفید و وزارت دادگستری به مدت طولانی به حال قدرت برای رسیدگی به این مسائل است.

"هر زمان ما را بشنود سیاستمداران صحبت کردن در مورد برخورد با خشونت پلیس در وسط انتخابات سال آن را فقط شعارهای بی معنی است که یک وعده توخالی," او گفت:.

Sharpton اعتبار هر قدر از خشم و انزجار در واکنش به Floyd مرگ و همچنین انتخابات آینده برای تغییر رویکرد است. اما او شک بسیاری از رای دهندگان سیاه خواهد بود و اثر گذار با رویکرد ممکن است آنها را به عنوان بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

"مثل یک پدر است که نتواند یک بچه از فارغ التحصیلی از دبیرستان فارغ التحصیلی از کالج" او گفت:. "او نمی تواند ناراحت زمانی که بچه به نظر می رسد در او به طرز مشکوکی در زمانی که او وجود دارد زمانی که او فارغ التحصیلان با مدرک دکتری خود را"

___

آسوشیتد پرس نویسنده کت استافورد در دیترویت کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب