مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد اعتبار برای فضا پرتاب کردم که شروع آن از یک دهه پیش

رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس و کارن پنس مشاهده SpaceX پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی در مرکز فضایی کندی شنبه در کیپ کاناورال فلوریدا. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

مدت کوتاهی پس از فضانوردان ناسا لعنتی خاموش از U. S. خاک برای اولین بار از سال 2011 رئيس جمهور تهمت رنگ وخیم تصویر از آنچه آژانس فضایی بود نگاه کرد زمانی که او برای اولین بار آمد به دفتر.

“وجود دارد چمن در حال رشد از طریق ترک خود بتن باند فرودگاه — نه یک منظره زیبا, منظره زیبا نیست و در همه,” او گفت: در ناسا عظیم خودرو مونتاژ ساختمان در مرکز فضایی کندی در فلوریدا که در آن او تا به حال به تماشای دو فضانورد پرتاب به مدار در یک وسیله نقلیه متعلق به و توسط SpaceX.

“با این راه اندازی این دهه از سال های از دست رفته و کمی عمل به طور رسمی بیش از,” او گفت:. “رهبران گذشته قرار داده و ایالات متحده در رحمت از کشورهای خارجی برای ما ارسال فضانوردان به مدار نمی کنه. امروز ما بار دیگر با افتخار راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا موشک — بهترین ها در جهان — از حق در اینجا در خاک آمریکا.”

در واقع آن دو گذشته رئیس جمهور که قرار ناسا در مسیر این SpaceX, راه اندازی, هر چند می توان آن را سخت بدانید که از گوش دادن به این پست و راه اندازی سخنرانی.

“امروز اوج سه سال و نیم از تمدید رهبری در فضا” گفت: معاون رئیس جمهور پنس که به راه اندازی “ادای احترام به دیدگاه و رهبری از رئیس جمهور که از روز اول این دولت بود که مصمم به احیای ناسا و آمریکا در اکتشافات فضایی بشر.”

زمینه را برای ارسال فضانوردان ناسا در یک فضای تجاری خودرو, اما, می رود بیش از یک دهه. این اقدام به طور پیوسته تحت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت.

“این یک برنامه است که نشان می دهد موفقیت هنگامی که شما تداوم هدف رفتن از یک دولت بعدی گفت:” ناسا مدیر جیم Bridenstine در اخیر جلسه توجیهی قبل از شروع پرواز.

در سال 2006 تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش آژانس فضایی آغاز یک برنامه به شرکت های تجاری شروع به تحویل محموله به ایستگاه فضایی بین المللی.

ایده این بود برای صرفه جویی در پول مالیات دهندگان با داشتن ناسا خرید تحویل خدمات به جای خود و کار خود را کشتی. این نیز ارائه انگیزه های مالی برای بخش خصوصی به منظور توسعه فضاپیمای جدید است که می تواند مورد استفاده هر دو توسط ناسا و توسط دیگر مشتریان پرداخت.

این طرح کار کرده است. در سال 2012 خالی رباتیک SpaceX کپسول با موفقیت لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی — برای اولین بار به صورت تجاری و متعلق به اداره سفینه فضایی.

داشتن شرکت فضانوردان به پاسگاه بود یک گسترش طبیعی این محموله برنامه. ناسا اعلام کرد خدمه تجاری برنامه در سال 2010 تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

شرکت هایی که دریافت های اولیه سرمایه گذاری برای توسعه سفینه های فضایی است که می تواند در خدمت به عنوان تاکسی فضایی شامل آبی منشاء بوئینگ Paragon توسعه فضای شرکت سیرا نوادا شرکت و متحد راه اندازی داد.

در سال 2014 ناسا انتخاب شده SpaceX و بوئینگ برای حمل و نقل آن فضانوردان, اعطای آنها قرارداد به ارزش 6.8 میلیارد دلار است. یک سال بعد این سازمان به نام چهار فضانورد که در نهایت پرواز در این سفینه از جمله رابرت Behnken و داگلاس Hurley, دو خدمه اختصاص داده شده به SpaceX پرواز آزمایشی راه اندازی شد در روز شنبه.

تغییر به تجاری خدمه خدمات حمل و نقل در سال 2010, آینده فقط به عنوان آژانس 30 ساله شاتل فضایی برنامه های پیچ در پیچ پایین مشخص شده یک تغییر واقعی برای ناسا. بسیاری از آنها شک و تردید به خصوص در کنگره است. Bridenstine اعتبار سابق مدیر ناسا چارلز بولدن که در خدمت رئیس جمهور اوباما برای تلاش های خود را به آن اتفاق می افتد.

“چارلی بولدن آیا فقط يومان کار به منظور دریافت این برنامه از زمین آن را دریافت کنید و در اینجا ما این همه سال بعد از این موفقیت گفت:” Bridenstine که در جلسه توجیهی قبل از شروع پرواز.

برنامه های فضایی در طول تاریخ ایران مردم در سراسر سیاسی تقسیم او اشاره کرد و اضافه کرد که همان درست خواهد بود و برای این بی سابقه SpaceX راه اندازی.

“این فقط رفتن به اتحاد جمهوری خواهان و دموکرات ها آن را به متحد کردن جهان است. تمام جهان در حال رفتن به تماشای این خاص راه اندازی و همه همکاران بین المللی ما بسیار علاقه مند هستند” گفت: Bridenstine.

او همچنین, اما, او اعتبار خود را ، “رئیس جمهور تهمت بوده است فضایی عظیم مدافع. او وعده داده شده برای راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا موشک. او وعده داده شده برای ایجاد یک ماه برنامه” گفت: Bridenstine. “او انجام می شود هر دو از آن و او آن را مورد حمایت تا خود را با درخواست بودجه نه فقط با کلمات است.”

اما زمانی که Bridenstine به تازگی در توئیتر خود نوشت که “رئیس جمهور تهمت رهبری ما یک بار دیگر راه اندازی فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا” یک فضانورد در زمان موضوع را با بیانیه ای که اشاره به این که تجاری خدمه برنامه آغاز شده بود در سال 2010 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان انتخاب شد.

“من خدا را شکر برای ادامه حمایت از شما و دولت اما اگر رئیس جمهور به خاطر این نقطه عطف آن را @BarackObama ایم” گرت Reisman سابق ناسا فضانورد که سال ها صرف کار برای SpaceX و به عنوان یک مشاور برای شرکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته ناسا برای بازگشت انسان به سطح ماه تا سال 2024 سال گذشته از آنچه خواهد بود دوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اگر رئیس جمهور مجددا انتخاب. که مهلت دیده می شود به عنوان یک غیر واقعی شوت های بسیاری در فضای جامعه است.

ماه تلاش بود که رهبری داگلاس Loverro از پروازهای فضایی در ناسا. اما هفته گذشته او مجبور به استعفا شد به دلیل آنچه که او گفت: یک اشتباه بود او تا به حال ساخته شده در اوایل سال جاری در تلاش برای انجام این ماموریت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>