تهمت شکایت کرد تلاش برای حذف مهاجران غیر مجاز از یک کلید سرشماری تعداد

بزرگنمایی این تصویر تظاهرکنندگان با تجمع در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در ماه آوریل 2019 در اع

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

تظاهرکنندگان با تجمع در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در ماه آوریل 2019 در اعتراض به تهمت تلاشهای دولت برای اضافه کردن در حال حاضر مسدود تابعیت سوال به سرشماری سال 2020. J. Scott Applewhite/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
J. Scott Applewhite/AP

گروه رهبری علت شایع دولت ناظر گروه باید ثبت اولین فدرال دعوی در دادگاه در برابر تهمت دولت در پاسخ به رئیس جمهور تهمت تماس را بی سابقه ای تغییر به تعداد جمعیت مورد استفاده قرار گیرد به تقسیم کرسی ها در کنگره در میان متحده است.

ظ روز پنجشنبه با ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه کلمبیا شکایت منتشر شد دو روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صادر یادداشتی خواستار حذف مهاجران غیر مجاز از قانون اساسی موظف تعداد از هر کسی زندگی در کشور است که برای توزیع مجدد کرسی در مجلس نمایندگان.

قانون اساسی — که سبب کنگره نیست رئیس جمهور با اقتدار بیش از سرشماری — نیاز به یک بار در دهه تعداد "کل تعداد افراد در هر کشور" به منظور تعیین نحوه reapportion کنگره صندلی و, توسط فرمت, کالج انتخاباتی رای.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما دستور داده است اطلاعات مربوط به تولید است که اجازه می دهد او را به حذف تعدادی از مهاجران ساکن در ایالات متحده بدون مجوز از آخرین وضعیت تعداد جمعیت که رئیس جمهور از نظر قانونی مورد نیاز برای ارائه به کنگره پس از سرشماری کامل است.

اتصال این یادداشت با دولت تلاش ناموفق برای اضافه کردن در حال حاضر مسدود تابعیت سوال به 2020 سرشماری شاکیان ادعا می کنند که تمام تلاش های "بخشی از یک قانون اساسی تلاش هماهنگ برای تغییر قدرت سیاسی به دور از نژادی و اقلیت های قومی عمدتا Latinos" به جمهوری خواهان و غیر هیسپانیک سفید مردم است.

آنها درخواست یک قاضی فدرال به اعلام رئيس جمهور در یادداشتی در نقض قانون اساسی و قوانین فدرال و همچنین برای جلوگیری دولت از حمل آن و کارمند از خانه از صدور گواهینامه یک, apportionment, تعداد تحویل داده شده توسط رئیس جمهور می کند که شامل مردم "بر اساس حق شهروندی خود و یا وضعیت مهاجرت."

در میان دیگر شاکیان هستند شهرهای آتلانتا و پاترسون, N. J., پناهندگان سازمان حمایت بر اساس در سن دیگو به نام مشارکت برای پیشرفت جدید آمریکایی و یک گروه از فردی شهروندان ایالات متحده زندگی می کنند که در نیویورک و فلوریدا — همه آنها ادعا می کنند که چون آنها در مناطق با "بالاتر از متوسط تعداد مهاجران مستند نشده" مغلوب ساختن پیشی جستن را یادداشت خواهد صدمه دیده است حقوق خود را برای حضور در کنگره.

کاخ سفید و وزارت دادگستری و وزارت بازرگانی که نظارت اداره آمار است و به عنوان یک متهم در طرح دعوی در دادگاه بلافاصله پاسخ به NPR درخواست برای نظر.

این طرح دعوی در دادگاه می پیوندد مداوم با چالش قانونی مستقر در بیرمنگام Ala., در مورد کسی که شمارش برای کنگره apportionment. ایالت آلاباما واصل شده است که با توجه به در سال 2018 به سعی کنید برای جلوگیری از از دست دادن یک خانه در ایالات متحده صندلی. آن است که این استدلال در برابر سرشماری اداره دیرینه سیاست از جمله مهاجران غیر مجاز در, apportionment, تعداد.

وکلای با مکزیک آمریکا دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت - fernando espuelas نیز آماده برای به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن یادداشت به عنوان بخشی از یک جریان فدرال دعوی در دادگاه بیش از تلاشهای دولت برای استفاده از سوابق دولت به تولید تابعیت داده است. انتظار می رود آنها را به فایل اصلاح شده شکایت با ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مریلند توسط Aug. 12

"ما متاسفانه پیش بینی شده است که این نوع lawless تفاهم نامه که یک روز می آیند از این دولت می گوید:" توماس Saenz, MALDEF رئیس جمهور و مشاور عمومی.

در دادگاه تشکیل پرونده منتشر شد شنبه تری Ao Minnis — یک وکیل است که هدایت سرشماری و رای گیری برنامه ها در آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت - fernando espuelas — استدلال کرد که وجود یک "ارتباط نزدیک" بین دولت و تلاش برای تولید بیشتر اطلاعات دقیق در مورد شهروندان ایالات متحده و تلاش های خود را برای یک تعداد از مهاجران غیر مجاز. هر دو با "همان اپراتور مسائل از عدم دقت و تبعیض علیه لاتینی, شهروندان غیر آمریکایی و کسانی که زندگی در نزدیکی غیر شهروندان" Minnis نوشت.

در طول یک جلسه که همان دعوی دیدگاه توسط وزارت دادگستری وکیل ارائه برخی از بینش به چه حد در طول دولت در تولید داده ها به محروم کردن مهاجران غیر مجاز از تقسیم تعداد.

"ما لازم نیست که همه اداری ثبت نشده است. ما نمی حاوی یک متدولوژی برای ما چگونه این کار را انجام دهند و چیزهایی که از طبیعت" استفان Ehrlich گفت: ایالات متحده در منطقه قاضی پائولا Xinis مریلند روز چهارشنبه با اضافه کردن بعد یک پتانسیل نیاز به "برخی از مدل آماری است."

در سال 1999 دادگاه عالی حکم داد که سرشماری داده های تولید شده با استفاده از داده های آماری قابل استفاده به reapportion کنگره است.

آخرین شکایت ثبت شده توسط مشترک باعث در روز پنج شنبه هل 2020 سرشماری بیشتر به یک رشد سیاسی طوفان به عنوان ملی سر تعداد تلاش برای غلبه بر شیوع بیماری ناشی از تاخیر. آن است که هنوز مشخص نیست که آیا کنگره اعطا خواهد شد اداره آمار درخواست برای چهار ماه دیگر تمدید به زمان مهلت قانونی از دسامبر. 31 برای ارائه 2020 سرشماری apportionment تعداد به رئیس جمهور و همچنین به عنوان آخرین مهلت برای redistricting اطلاعات در مارس 31, 2021.

پس از روز شنبه را اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن را یادداشت قانونگذاران دموکرات شده اند سریع محکوم به حرکت می کند.

تشکر. لطف Meng, D -, n. y., معرفی یک لایحه در روز سه شنبه خواهد بود که ممنوعیت استفاده از بودجه فدرال به "اجرای, اداره, اجرا و یا انجام" یادداشت دستورات.

خانه نظارت و اصلاحات کمیته برنامه ریزی برای برگزاری یک جلسه اضطراری در جولای 29. اداره ویلبر راس که نظارت دفتر آمار و مدیر دفتر استیون Dillingham و دفتر رئیس دانشمند جان Abowd اند دعوت شده به نظر می رسد به عنوان شاهد همراه سه تن از مدیران سابق این سازمان با توجه به بیانیه کمیته صندلی Rep. کارولین Maloney, D-n. y. که رئيس جمهور گفت: حرکت "به نظر می رسد به یک تلاش آشکار سیاسی به 2020 سرشماری افسرده مشارکت و تضعیف آن دقت است."

دقیقه پس از علت شایع صادر مطبوعاتی روز شنبه اعلام قانونی خود چالش مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین با ارسال یک ایمیل به حامیان خود درخواست 23 دلار کمک های مالی ارائه شده توسط "المثنی دقیق" از قلم رئیس جمهور به امضای این یادداشت.

رئیس جمهور یادداشت باعث می شود هیچ اشاره ای به استثنای مهاجران غیر مجاز از سرشماری به طور کلی تنها از "apportionment" پایه استفاده می شود برای توزیع مجدد کرسی مجلس.

اما مبارزات انتخاباتی ایمیل توصیف این یادداشت به عنوان یک "فرمان اجرایی" که امضا شد به "قرار دادن امریکا برای اولین بار با مسدود کردن بیگانگان غیر قانونی از دریافت کنگره نمایندگی و شمارش در سرشماری ایالات متحده."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن