مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید را عمل به ممنوعیت Infinite در ما به عنوان به زودی به عنوان شنبه

نیویورک - رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به عمل به عنوان به زودی به عنوان شنبه به ممنوعیت

توسط MINERALNEWS در 11 مرداد 1399

نیویورک - رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به عمل به عنوان به زودی به عنوان شنبه به ممنوعیت Infinite محبوب چینی متعلق به برنامه های ویدئویی است که یک منبع امنیت ملی و سانسور نگرانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات پس از انتشار گزارش می دهد که دولت در حال برنامه ریزی به منظور چین ByteDance به فروش Infinite. نیز وجود دارد به گزارش روز شنبه که غول نرم افزاری مایکروسافت است که در مذاکرات برای خرید این برنامه است.

"تا آنجا که Infinite نگران است ما منع آنها از ایالات متحده," مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه در نیروی هوایی به عنوان او در بازگشت از فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می تواند با استفاده از اورژانس قدرت اقتصادی یا اجرایی به منظور اجرای این عمل اصرار "من که اقتدار." او افزود: "آن را به امضا می شود فردا."

گزارش های خبری بلومبرگ و وال استریت ژورنال با استناد به منابع ناشناس گفت: دولت می تواند به زودی اعلام تصمیم سفارش ByteDance به سمت مالکیت آن در Infinite.

شده اند وجود دارد گزارش های از ایالات متحده آمریکا با تکنولوژی غول های مالی و شرکت هایی که علاقه مند به خرید و یا سرمایه گذاری در Infinite به عنوان برگ برنده دولت مجموعه مناظر خود را در برنامه. نیویورک تایمز و فاکس کسب و کار با استناد به یک منبع ناشناس گزارش جمعه که مایکروسافت در مذاکرات برای خرید Infinite. مایکروسافت کاهش یافته است به نظر.

Infinite با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت که "در حالی که ما نمی دیدگاهها شایعه یا حدس و گمان ما با اعتماد به نفس در موفقیت طولانی مدت از Infinite."

ByteDance راه اندازی Infinite در سال 2017, سپس خرید موسیقی.ly یک سرویس محبوب در ایالات متحده و اروپا و ترکیب این دو. دوقلو خدمات Douyin در دسترس است برای کاربران چینی.

Infinite سرگرم کننده, مسخره, فیلم ها و سهولت استفاده ساخته شده است آن را فوق العاده محبوب و آمریکا تکنولوژی غول مانند Facebook و Snapchat آن را به عنوان یک تهدید رقابتی. آن گفته است که ده ها میلیون نفر از کاربران ایالات متحده و صدها میلیون نفر در سطح جهان است.

اما آن چینی مالکیت نگرانی در مورد سانسور از فیلم ها از جمله کسانی که انتقادی از دولت چین و پتانسیل برای به اشتراک گذاری داده های کاربر با مقامات چینی.

Infinite حفظ آن نمی سانسور فیلم بر اساس موضوعات حساس به چین و آن را نمی خواهد به دولت چین دسترسی به آمریکا داده های کاربر و حتی اگر خواسته. این شرکت با استخدام متحده آمریکا مدیر عامل سابق بالا دیزنی اجرایی در تلاش برای فاصله خود را از آن چینی مالکیت.

ملی ایالات متحده آمریکا-مقامات امنیتی شده اند بررسی موسیقی.ly کسب در ماه های اخیر در حالی که ایالات متحده نیروهای مسلح را ممنوع اعلام کرد کارکنان خود را از نصب Infinite در دولت صادر شده گوشی. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در اوایل این ماه که ایالات متحده با توجه به ممنوعیت Infinite.

این امنیت ملی و نگرانی های موازی گسترده تر ایالات متحده امنیتی سرکوب شرکت های چینی از جمله ارائه دهندگان مخابراتی Huawei و ZTE. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داده است که آمریکا توقف کمک های مالی و تجهیزات از کسانی که ارائه دهندگان در ایالات متحده شبکه های. آن را نیز تلاش برای هدایت متحدان دور از هواوی به دلیل نگرانی در مورد دولت چین دسترسی به اطلاعات است که این شرکت آن را رد کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پا قبل از مسدود کردن و یا حل معاملات ملی-نگرانی های امنیتی از جمله توقف در سنگاپور Broadcom از آن $117 میلیارد پیشنهاد برای ایالات متحده chipmaker کوالکام در سال 2018 در تلاش برای کمک به حفظ رهبری ایالات متحده در مخابرات فضا. همچنین گفت: چین پکن Kunlun Tech Co. به فروش آن 2016 خرید دوستیابی گی برنامه Grindr.

کشورهای دیگر نیز اقدام علیه Infinite. هند در این ماه ممنوع ده ها تن از برنامه های چینی از جمله Infinite با استناد به نگرانی های حریم خصوصی در میان تنش بین کشورها است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کوین Freking سرنشین نیروی هوایی یک و Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن