مغلوب ساختن پیشی جستن میسازد مقصر درگیری در "رادیکال چپ آنارشیست ها'

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت صحبت ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در شنبه خطاب تظاهرات در

توسط MINERALNEWS در 12 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در شنبه خطاب تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید قابل توجه خفیف تر تن از او در توییتر در روز های اخیر. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

به روز شده در 3:30 p. m. ET

به عنوان با هم تداخل دارند بحران تشنج اضطراب رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه به دنبال بازیگران سرزنش اعتراضات گسترده آوردن شهرستانها در "رادیکال چپ و آنارشیست ها" در حالی که اضافه کردن که رسانه ها "در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به دامن زدن به نفرت و هرج و مرج."

رئیس جمهور گفته است که اعضای آزادانه تعریف شده دور چپ Antifa — کوتاه برای "ضد فاشیست" — منجر درگیری با پلیس و غارت در شهرستانها در سراسر ایالات متحده پس از قتل یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

معلوم نیست اگر هر گروه یا گروه ها در درجه اول مسئول افزایش اعتراضات آغاز شد که زیر جورج فلوید مرگ در مارس 25 به Minneapolis افسر پلیس درک چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک دموکرات است به مطبوعات گفت که او شنیده ام گزارش های تایید نشده که سفید supremacists بودند که از جاهای دیگر به استوک خشونت.

در یک صدای جیر جیر در یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "ایالات متحده آمریکا "خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی است." این چیزی است که او قبلا شناور و در سال گذشته دو سناتور جمهوریخواه معرفی یک قطعنامه که به دنبال تعیین این گروه به عنوان یک داخلی سازمان تروریستی است.

پس مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, دادستان کل ویلیام Barr در بیانیه ای گفت که "[f]ederal اجرای قانون اقدامات خود را در جهت دستگیری و شارژ رادیکال خشونت آشوبگران که ربوده تظاهرات مسالمت آمیز."

Barr افزود: "خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم خواهد شد و بر این اساس درمان."

درگیری با گسترش به ده ها تن از شهرستانها در سراسر ایالات متحده به دنبال یک سری از رویدادهای نژادپرستانه و مرگ و میر از مردم از جمله فلوید را در روز دوشنبه.

چوین در حال حاضر سابق مینیاپولیس افسر پلیس دیده می شد در فیلم زانو زدن در Floyd گردن در حالی که او در بازداشت به عنوان فلوید التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد. چوین متهم شده است با سوم-قتل عمد و قتل نفس. سه نفر دیگر از افسران حاضر در صحنه باید اخراج شده است اما بازداشت نشده و یا شارژ.

تظاهرات و درگیری که پس از به دنبال در زمان بحران بی سابقه ای برای کشور با تایید مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با شکوه 100,000 و میلیون ها نفر از مردم از کار به عنوان یک نتیجه از گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. اقلیت ها از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار بوده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 مرگ و میر و بیماری همه گیر-اقتصادی ناشی از خطر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب تظاهرات روز شنبه, قابل توجه خفیف تر تن از او در توییتر در طول آماده اظهارات پس از یک فضا راه اندازی در فلوریدا. او گفت: فلوید مرگ "پر کرده است آمریکایی ها در سراسر کشور با وحشت و خشم و غم و اندوه است." او اضافه کرد که او "درک درد است که مردم احساس" و پشتیبانی از تظاهرات مسالمت آمیز اما "حافظه جورج فلوید است که رسوا توسط تظاهر, غارتگران و آنارشیست ها."

"او باید فقط گاهی توقف صحبت کردن"

به غیر از شنبه اظهارات هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است اغلب یک وحدت نقش در روزهای اخیر. او توییتهایی دربارهی رادیکال چپ آنارشیست ها هم شامل انتقاد از دموکراتیک رهبری در مینه سوتا است. در یکی دیگر از صدای جیر جیر در تهران گفت: مقصر اصلی رسانه ها برای دامن زدن به "نفرت و هرج و مرج."

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی متحیرکننده است که "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود," یک عبارت با یک نژادپرست تاریخ است که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آگاه نیست. بعد او گفت که قصد او بود و نه یک تهدید بلکه به ثبت نام بیانیه ای نگرانی که مسلح خشونت همراه می تواند غارت.

سناتور. Tim Scott یک جمهوریخواه کارولینای جنوبی گفت: در فاکس نیوز یکشنبه که رئیس جمهور توییتهایی دربارهی تظاهرات تبدیل خشونت هستند "سازنده نیست."

صحبت کردن در ABC این هفته, خانه, سخنران, نانسی پلوسی, D-کالیفرنیا گفت: در صبح روز یکشنبه را که او را از توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن التهابی توییتهایی. او گفت: "باید یک نیروی وحدت بخش در کشور ما است. ما را دیده اند که با حزب دموکرات و جمهوری خواه رئیس جمهور در تمام طول. دیده اند و مسئولیت خود را به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به متحد کردن کشور ما و نه به سوخت شعله."

همچنین روز شنبه, Keisha لنس کف — شهردار آتلانتا یک شهر است که شاهد تظاهرات و درگیری با پلیس — CBS گفت:' چهره ملت که تهمت توييتها هستند "و آن را بدتر" و "او باید فقط گاهی توقف صحبت کردن است."

او در بیانیه خود در روز شنبه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور نوشته است که "اعتراض [فلوید را کشته و] درست است و لازم است. آن را کاملا واکنش آمریکا. اما به آتش کشیدن جوامع و نیازی به تخریب نیست. خشونت است که می تواند زندگی نیست." او اضافه کرد که به عنوان رئیس جمهور او منجر گفتگو در مورد تبدیل این کشور را "غم و اندوه به هدف."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن