مغلوب ساختن پیشی جستن دود به عنوان معترضان سهام از جشن منطقه در سیاتل

سیاتل - روز پس از درگیری های خشونت آمیز با معترضان در سیاتل تا حد زیادی خارج از یک محله که معترضان باید تبدیل

توسط MINERALNEWS در 22 خرداد 1399

سیاتل - روز پس از درگیری های خشونت آمیز با معترضان در سیاتل تا حد زیادی خارج از یک محله که معترضان باید تبدیل به یک جشنواره-مانند صحنه است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کالایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سخره رژیم صهیونیستی. جی Inslee و شهردار جنی Durkan در مورد وضعیت در توییتر و گفت: این شهرستان گرفته شده توسط "آنارشیست ها."

"نگاهی به بازگشت به شهرستان خود را در حال حاضر. اگر شما آن را انجام نمی, من را" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

این "کاپیتول هیل خودمختار منطقه" فنر بعد از پلیس روز دوشنبه حذف موانع در نزدیکی شرق حوزه و اساسا رها ساختار پس از ماموران با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و فلش چتری بیش از آخر هفته برای متفرق کردن تظاهرکنندگان آنها گفته بودند حمله و آنها را با پرتابه.

رییس جمهور در این sparred قبل با Inslee و Durkan — هر دو لیبرال دموکرات. Inslee قبلا به دنبال آن نامزدی ریاست جمهوری.

Inslee توییتی پنج شنبه که مقامات دولت نمی خواهد اجازه می دهد تهدید نظامی و خشونت از کاخ سفید است.

"ارتش ایالات متحده خدمت می کند برای محافظت از آمریکایی ها نه شکنندگی ناامن رئیس جمهور" او هنوز توییتی.

در این منطقه راه اندازی شده توسط معترضان در سراسر امتداد چند بلوک در کاپیتول هیل که در آن ده ها تن از مردم نشان می دهد تا گوش دادن به سخنرانان خواستار پلیس اصلاحات نظير عدالت و جبران خسارت برای گروههای بومی بر روی زمین که, شهر سیاتل تاسیس شد.

نشانه اعلام "شما در حال ورود رایگان کاپیتول هیل" و "هیچ پلیس co-op" در امتداد پیاده رو جایی که مردم فروش آب و سایر اجناس.

"از آنچه که من جمع آوری کرده ایم ما در حال تلاش برای گرفتن جامعه ما به طوری که ما می توانید بدون زندگی می کنند یک نیروی پلیس گشت زنی در خیابان" مایکل تیلور گفت سیاتل تایمز.

بیش از آخر هفته پلیس به شدت از انتقاد اعضای شورای شهر و دیگر انتخاب رهبران. پس افسران تماس های گرفته شده خود را تاکتیک تظاهرات را تا حد زیادی شده است صلح آمیز است.

مقامات پلیس می گویند که آنها به دنبال بازگشایی حوزه. در یک کنفرانس خبری روز شنبه, دستیار ارشد دیانا Nollette گفت: موانع برداشته شد از مقابل ساختمان پس از آن شد flashpoint بین ماموران و معترضان.

Nollette گفت: حوزه شده است تا سوار به دلیل معتبر تهدیدات که این امر می تواند تخریب و یا سوخته. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد تهدیدات و هیچ آتش سوزی گزارش شده در این سایت.

او گفت: تظاهرات و راه اندازی خود را موانع که در حال تهدید آمیز برخی از ساکنان.

"ما در حال اختصاص داده شده به کار با معترضان مسالمت آمیز در یک راه برای حرکت رو به جلو" Nollette گفت.

معترضان گفته اند که آنها می خواهم برای دیدن در این حوزه تبدیل به یک مرکز و یا مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر از اجرای قانون است.

شهرستان Councilwoman Kshama Sawant در روز پنج شنبه مورد اختلاف حساب از خشونت و یا تهدید و ارعاب توسط معترضان در منطقه در کاپیتول هیل و گفت: آن را بیشتر شبیه به یک خیابان عادلانه با بحثهای سیاسی و یک دایره درام.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"جناح راست منتشر شده است شایعاتی که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از بی قانونی و جرم و جنایت در حال وقوع در کاپیتول هیل خودمختار منطقه, اما از آن است که دقیقا در مقابل آن" گفت: Spike یک سوسیالیست و یک منتقد Durkan و پلیس.

Spike گفت: او می خواهد در این حوزه به "تبدیل به یک منبع عمومی است که در واقع می تواند مفید برای جامعه است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب