مغلوب ساختن پیشی جستن شناور به تأخیر انداختن انتخابات است. این امر نیاز به تغییر در قانون

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت نشانه انرژی مجوز در میدلند تگزاس در روز چهارشنبه. نیکلاس Kamm/خ

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت نشانه انرژی مجوز در میدلند تگزاس در روز چهارشنبه. نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 9:48 p. m. ET

رئیس جمهور تهمت mused در مورد به تأخیر انداختن انتخابات امسال در روز پنج شنبه بر اساس پشتیبانی نشده توطئه پردازی در مورد درستی از رای گیری در طول coronavirus فاجعه است.

در یک پست توییتر تهمت تکرار آنچه که تبدیل به یک حیوان خانگی موضوع خود را در مورد چشم انداز از اشتباهات و یا تقلب با پست الکترونیکی-در رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت خود را به حرکت تاریخ از انتخابات که قرار بود توسط یک 1845 قانون فدرال قرار دادن آن در اولین سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر.

تاریخ حرکت می تواند از لحاظ تئوری با عمل توسط کنگره — اما این امر نیاز به توافق هر دو حزب دموکرات که کنترل خانه و جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا.

آن است که بسیار بعید است.

آن را بلافاصله روشن چگونه به طور جدی و رسمی واشنگتن و یا رهبران دولت ممکن است درمان مغلوب ساختن پیشی جستن مفهوم مورد حرکت تاریخ از انتخابات و یا اینکه آیا این تصور ممکن است گذشت که دیگر تهمت پیشنهادات گاهی اوقات انجام دهید.

کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

علاوه بر این وجود در سراسر کشور به نوبه خود به جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری و تا آنجا که نیمی از رای دهندگان هنوز هم انتظار می رود به بازیگران برگه های رای در فرد است. در حالی که او در تساوی یک تمایز بین پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب وجود دارد که اساسا هیچ تفاوت.

پیشنهاد شرح زیر است بد اقتصادی اخبار

مغلوب ساختن پیشی جستن tweet به دنبال آن حدود 15 دقیقه بعد از اخبار از بدترین-همیشه-ثبت عملکرد سه ماهه از اقتصاد آمریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است سوار خود را دموکرات و رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در نظرسنجی های اخیر دیده می شود که نیاز به را تشکیل می دهند در برابر او در نظر گرفته شده است کلید این مسابقه از جمله میشیگان و پنسیلوانیا است.

در اواخر ماه آوریل بایدن گفت: اهدا کنندگان در جمع آوری کمک: "علامت گذاری کلمات من, من فکر می کنم [تهمت] در حال رفتن به سعی کنید به پشت پا زدن انتخابات به نوعی به آمده تا با برخی از دلایل که چرا آن را نمی تواند برگزار شود."

چند روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "من هرگز حتی فکر تغییر تاریخ انتخابات. چرا باید این کارو کنم ؟ نوامبر 3rd. این تعداد. من نگاه به جلو به آن انتخابات است."

با گزارش NPR کاخ سفید خبرنگار عایشه Rascoetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب