مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته سفیر آمریکا به دنبال, انگلیسی, باز, برای مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و آمد مکرر سابق دیپلمات می گوید

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت پیاده روی با سفیر ایالات متحده رابرت وود "وودی" جانسون IV در لند

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت پیاده روی با سفیر ایالات متحده رابرت وود "وودی" جانسون IV در لندن در ماه جولای سال 2018 است. پابلو مارتینز Monsivais/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پابلو مارتینز Monsivais/AP

سفیر ایالات متحده به بریتانیا رابرت وود "وودی" جانسون چهارم گفت: کارکنان سفارت در سال 2018 است که دوست خود رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن از او خواست برای کمک گرفتن به انگلیسی, مسابقات گلف باز برگزار شد و در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده استراحتگاه گلف در اسکاتلند است.

آمریکا کارکنان سفارت را به طور جداگانه شکایت کرده است که جانسون ساخته شده نژادپرستانه و دیدگاه جنسیتی در کار است.

وزارت امور خارجه بازرس عمومی شده است به دنبال این ادعا به عنوان بخشی از یک بررسی معمول از سفارت به گفته افراد آشنا با این موضوع. پرس و جو برای اولین بار گزارش شده توسط نیویورک تایمز و سی ان ان.

لوئیس Lukens سفارت سابق دوم در فرمان تایید در یک متن به NPR که جانسون به او گفت در مورد درخواست رئیس جمهور.

"من به او توصیه کرد که با انجام این کار خواهد فدرال را نقض اخلاق قوانین و به طور کلی نامناسب" Lukens نوشت.

اما جانسون ظاهرا رفتم جلو و مطرح این موضوع با دیوید Mundell و سپس وزیر امور خارجه اسکاتلند به گفته یک فرد آشنا با گفتگو.

در بیانیه دولت بریتانیا گفت: Mundell ملاقات با جانسون در اوایل سال 2018 "اما جانسون ساخته شده بدون درخواست در مورد انگلیسی ها باز و یا هر رویداد ورزشی دیگر."

جانسون پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به این ادعا است. در بیانیه سفارت آمریکا گفت جانسون "به طور کامل تمرکز بر این مهم اولویت های سیاست خارجی که نمایندگی ما ارتباط ویژه با بریتانیا است."

در بیانیه ای جداگانه به وزارت امور خارجه گفت: آن ایستاده بود توسط جانسون "که رهبری ماموریت انگلستان كارش و حرفه ای."

کارکنان سفارت گفته اند بازرس کل که جانسون ساخته شده است که مردم ناراحت کننده با برخی از نظرات خود را. برای مثال پیش از یک ماه تاریخ سیاه رویداد جانسون گزارش به نظر می رسید "آشفته" و می خواستم به می دانم که اگر او می تواند صحبت به "یک کل دسته از مردم سیاه و سفید" با توجه به سی ان ان.

جانسون همچنین میزبانی رسمی دریافت-togethers در لندن در مردان-تنها باشگاه به نام سفید.

جانسون نیست به طور مستقیم آدرس این ادعا هم و با صدور بیانیه ای گفت این "افتخار یک عمر" به نمایندگی از ایالات متحده در انگلستان او ستایش "کار فوق العاده ای است که هر عضو تیم به تقویت و تعمیق ما حیاتی اتحاد با بریتانیا است."

جانسون 73 است وارث Johnson & Johnson دارویی ثروت و صاحب New York Jets تیم فوتبال.

روشن نیست که بازرس کل گزارش منتشر خواهد شد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن