مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای محدود کردن مهاجران از 6 ملل از جمله نیجریه

بزرگنمایی این تصویر

وزارت امنیت داخلی (DHS) مهر و موم است که یک عکس گرفته شده در واشنگتن دی سی در ماه ژوئن. کارولین Kaster/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کارولین Kaster/AP

رئیس جمهور تهمت قرار دادن جدید مهاجرت محدودیت در نیجریه و پنج کشور دیگر وزارت امنیت داخلی جمعه اعلام کرد در آخرین حرکت برای تغییر شکل آمریکا قوانین مهاجرت.

سیاست جدید محدود مهاجر ویزا برای شهروندان نیجریه و سودان تانزانیا اریتره میانمار و قرقیزستان. آن را نمی ممنوعیت آنها از سفر به آمریکا به دلایل دیگر.

با قرار دادن محدودیت در شش کشور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تقریبا دو برابر تعداد کشورهای هدف توسط نوعی از سفر بان کی مون.

بر خلاف بحث ممنوعیت سفر شهروندان ایران در سومالی و کشورهای دیگر سیاست جدید تاثیر نمی گذارد ویزای غیرمهاجرتی. که به معنی بازديد گردشگری, آموزش و پرورش, کسب و کار و یا دلایل پزشکی هنوز هم مجاز است.

این قوانین جدید مهاجرت هدف در کشورهای آفریقایی و هر یک از آسیای جنوب شرقی و آسیای مرکزی است. از جمله نیجریه, دولت به دنبال محدود کردن مهاجرت از یک کشور است که باعث بزرگترین آفریقایی مهاجر در آمریکا

میهن مقامات امنیتی به خبرنگاران گفت که شش کشور تا به حال موفق به تطابق با آمریکا امنیت مورد نیاز برای گذرنامه و اشتراک گذاری اطلاعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای محدود کردن تعداد مسافران خارجی و مهاجران موجب انتقاد از طرفداران برای مسلمانان و اقلیت که گفت این گروه در حال هدفمند ناعادلانه.

صحبت کردن در برابر سیاست جدید پارچه مبلی. جو Neguse — که پدر و مادر به آمریکا به عنوان پناهنده — با صدور بیانیه ای روز جمعه گفت: “رئیس جمهور بی پروا ممنوعیت در کشورهای آفریقایی می کند چین با ما ارزش های آمریکایی و یا قول می دهم که کشور ما شده و به مهاجران و پناهندگان برای قرن ها و در عین حال یک مثال دیگر از این دولت اتفاقی و بیگانه سیاست های مهاجرتی است.”

دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی برای گسترش ممنوعیت سخنگوی کاخ سفید در هوگان Gidley در هفته گذشته گفت: “اگر یک کشور می خواهد به شرکت به طور کامل در ایالات متحده برنامه های مهاجرت آنها نیز باید مطابق با تمام امنیت و مبارزه با تروریسم اقدامات” ایالات متحده نیاز دارد.

قبل از سفر بان کی مون بود که تایید توسط دیوان عالی ایالات متحده و اعمال در درجات مختلف به ایران لیبی و کره شمالی و سومالی, سوریه, ونزوئلا و یمن باقی مانده است در اثر.

NPR Joel رز کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر