رونوشت: "چه هدیه ای John Lewis شد: اوباما Eulogizes خود را دوست و قهرمان

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور سابق باراک اوباما به مداحی در عزاداری Rep. جان لوییس در Ebenezer کلیس

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور سابق باراک اوباما به مداحی در عزاداری Rep. جان لوییس در Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا. لوئیس یک حقوق مدنی و نماد و مدافع شدید از حق رای برای آمریکایی های آفریقایی درگذشت در تاریخ 17 ژوئیه در سن 80. الهام گر/استخر / گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الهام گر/استخر / گتی ایماژ

"من افتخار می کنم که John Lewis بود دوست من" سابق باراک اوباما رئیس جمهور گفت: در روز پنج شنبه ارائه عاطفی مداحی برای رهبر جنبش حقوق مدنی بود که الهام بخش برای امریکا اولین رئیس جمهور سیاه.

لوئیس بود یک مربی و یک قهرمان به اوباما گفت: در 40 دقیقه سخنرانی. صحبت از سابق منبر از دکتر مارتین لوتر کینگ در Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا اوباما با تمجید از اواخر کنگره عضو تعهد به اعتراض و حمایت است که او را سوار بر روی ادموند Pettus پل و به دهه های خدمات عمومی.

"او معتقد بود که در همه ما وجود دارد ظرفیت برای شجاعت" اوباما گفت که در همه ما وجود دارد این است که اشتیاق به انجام آنچه درست است که در همه ما وجود دارد تمایل به عشق همه مردم و به گسترش آنها را خود خدا داده حقوق به عزت و احترام است."

این دو برای اولین بار ملاقات کرد زمانی که اوباما در دانشکده حقوق. از آنجا که آنها تا به حال برخورد در وقایع برجسته در اوباما زندگی از ورود خود را در آمریکا به خود تحلیف ریاست جمهوری.

"من به او گفتم من اینجا هستم چون از شما" اوباما گفت از صحبت با لوئیس به عنوان یک کنگره همکار.

"او خوب و مهربان و ملایم مرد" اوباما گفت: "و او معتقد بود ما حتی زمانی که ما باور نمی کنیم در خودمان است."

YouTube

در زیر متن کامل سخنرانی اوباما مداحی برای لوئیس:


سخنان پرزیدنت باراک اوباما
مداحی برای John Lewis
Ebenezer Baptist Church, آتلانتا, گرجستان
جولای 30, 2020
به عنوان تحویل


جیمز نوشت: به مؤمنان "آن را در نظر شادی خالص من با برادران و خواهران هر زمان که شما در صورت محاکمه انواع بسیاری چون شما می دانید که آزمایش ایمان خود را تولید پشتکار. اجازه دهید پشتکار پایان کار خود را به طوری که شما ممکن است قدیمی و کامل و فاقد هیچ چیز نیست."

این افتخار بزرگی است که به پشت در Ebenezer کلیسای باپتیست در منبر از آن بزرگترین کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور به پرداخت جهات شاید بهترین شاگرد – یک آمریکایی که ایمان مورد آزمایش قرار گرفت دوباره و دوباره برای تولید یک مرد از شادی خالص و نشکن پشتکار – جان رابرت لوئیس.

به کسانی که صحبت به رئیس جمهور بوش و کلینتون, خانم سخنران کشیش وارناک کشیش King, جان, خانواده, دوستان, معشوق, کارکنان, شهردار کف – من اینجا آمدهام چون من مانند بسیاری از آمریکایی ها مدیون یک بدهی بزرگ به جان لوئیس و پرقدرت چشم انداز آزادی است.

در حال حاضر این کشور است که یک کار ثابت در حال پیشرفت است. ما با دستورالعمل: برای تشکیل یک اتحاد کامل تر. صریح در این کلمات است این ایده که ما ناقص است; که چه می دهد هر نسل جدید هدف این است که به این کار ناتمام از گذشته و حمل آن را بیشتر از هر کسی ممکن است فکر ممکن است.

John Lewis – اول آزادی سواران سر دانشجو بدون خشونت هماهنگی کمیته جوانترین سخنران در ماه مارس در واشنگتن رهبر راهپیمایی از سلما به مونتگمری از اعضای کنگره به نمایندگی از مردم از این دولت و این منطقه برای 33 سال مربی به افراد جوان از جمله من در آن زمان تا روز نهایی خود بر روی این زمین او نه تنها در آغوش گرفت که مسئولیت اما او این کار زندگی خود را.

که بد نیست برای یک پسر از Troy. جان متولد شد به معنی این است که او ضعیف بود – در قلب Jim Crow جنوب به پدر و مادر که دید کسی دیگری پنبه. ظاهرا او را به کار در مزرعه – در روز زمانی که او قرار بود برای کمک به برادران و خواهران خود را با کار خود را, او می خواهم پنهان در زیر ایوان و یک استراحت برای مدرسه, اتوبوس, هنگامی که آن را نشان داد. مادرش ویلی مای Lewis, پرورش که کنجکاوی در این خجالتی جدی در کودک است. "هنگامی که شما چیزی را یاد بگیرید," او گفت: او پسر "هنگامی که شما چیزی در داخل سر خود را هیچ کس نمی تواند آن را به دور از شما."

به عنوان یک پسر جان گوش طریق درب پس از خواب به عنوان دوستان پدرش شکایت در مورد Klan. یک روز یکشنبه به عنوان یک نوجوان او شنیده دکتر کینگ موعظه در رادیو. به عنوان یک دانش آموز کالج در ایالت تنسی او امضا برای جیم لاوسون کارگاه های آموزشی در تاکتیک های غیر خشونت آمیز نافرمانی مدنی. John Lewis بود چیزی در داخل سر خود را یک ایده او نمی توانست لرزش است که در زمان نگه دارید از او – که بدون خشونت مقاومت و نافرمانی مدنی شد و این به معنی تغییر قوانین بلکه تغییر قلب و تغییر افکار و تغییر سازمان ملل و تغییر جهان است.

بنابراین او به سازماندهی نشویل مبارزات انتخاباتی در سال 1960. او و دیگر مردان و زنان نشسته در یک تفکیک ناهار, ضد, well-dressed, مستقیم-حمایت امتناع از اجازه یک میلک شیک ریخت روی سر خود را و یا یک سیگار خاموش در پشت خود و یا پا به هدف خود دنده حاضر به اجازه دهید که دندانه حیثیت خود را و احساس خود را از هدف است. و پس از چند ماه نشویل کمپین زمانی برای اولین بار موفق به لغو تبعیض نژادی مشخص از امکانات عمومی در هر شهرستان عمده در جنوب.

جان یک طعم زندان را برای اول و دوم و سوم و ... ، چندین بار. اما او نیز طعم پیروزی. و آن را به مصرف او را با نيكان هدف. و او در زمان جنگ عمیق تر به جنوب.

که در همان سال تنها چند هفته پس از دیوان عالی کشور حکم داد که تفکیک بین ایالتی اتوبوس امکانات بر خلاف قانون اساسی بود جان و برنارد لافایت خرید دو بلیط رفت روی یک تازی نشسته جلو و حاضر به حرکت می کند. این بود که در ماه قبل از اولین رسمی آزادی ، او انجام یک آزمایش. این سفر unsanctioned. چند می دانستم که چه چیزی آنها را به. و در هر توقف از طریق شب ظاهرا راننده عصبانی با هجوم به بیرون از اتوبوس به ایستگاه اتوبوس. و جان و برنارد تا به حال هیچ ایده آنچه که او ممکن است دوباره با یا که او ممکن است دوباره با. هیچ کس وجود دارد برای محافظت از آنها. وجود دارد هیچ خدمه دوربین برای ضبط وقایع است. شما می دانید که گاهی اوقات ما به عنوان خوانده شده در این مورد و نوع آن را برای اعطا. یا حداقل ما عمل به عنوان اگر آن را اجتناب ناپذیر بود. تصور کنید که شجاعت دو نفر مالیا سن کمتر از قدیمی ترین دختر من در خود برای به چالش کشیدن کل زیرساخت از ظلم و ستم.

جان تنها بیست سال سن دارد. اما او تحت فشار قرار دادند تمام بیست و از آن سال به مرکز میز, شرط بندی همه چیز از آن که به عنوان مثال او می تواند چالش قرن از کنوانسیون ها و نسل های بی خشونت و بی شماری روزانه indignities رنج می برد توسط آمریکایی های آفریقایی تبار.

مانند جان باپتیست آماده سازی راه را مانند کسانی که عهد عتیق پیامبران صحبت کردن حقیقت به پادشاهان, John Lewis, دریغ نکنید – او مدام در هیئت مدیره اتوبوس و نشستن در ناهار شمارنده رو mugshot خود را گرفته و دوباره و دوباره راهپیمایی دوباره و دوباره در یک ماموریت برای تغییر امریکا است.

صحبت کرد و به یک چهارم میلیون نفر در ماه مارس در واشنگتن زمانی که او فقط 23.

به سازماندهی آزادی تابستان در می سی سی پی که او فقط 24.

در سن رسیده از 25 جان خواسته شد که منجر به راهپیمایی از سلما به مونتگمری. او هشدار داد که فرماندار والاس بود دستور داد سربازان به استفاده از خشونت است. اما او و هوشع نبی ویلیامز و دیگران رهبری آنها را که در سراسر پل به هر حال. و همه ما دیده می شود این فیلم و فیلم و عکس و کلینتون رئیس جمهور با اشاره به کت سنگر به پشتي این کتاب به عنوان خوانده شده اپل به غذا خوردن مسواک – ظاهرا زندان نیست در چنین موجودی تسلی. و شما نگاه کنید در این تصاویر و جان به نظر می رسد بسیار جوان و او را در قامت کوچک. به دنبال هر بیت که خجالتی جدی کودکی که مادر خود را مطرح کرده بود و در عین حال او پر است از هدف است. خدا قرار داده perserverence در او.

و ما می دانیم آنچه اتفاق افتاده است به راهپیمایان در آن روز. استخوان خود شد cracked by billy باشگاه خود را چشم ها و ریه ها خفه با گاز اشک آور. به عنوان آنها زانو به دعا ساخته شده است که سر خود را حتی ساده تر به اهداف و جان زده شد در جمجمه. و او فکر کرد که او قرار بود به مرگ احاطه شده توسط چشم از جوان آمریکایی دهان بندکردن و خونریزی و پایمال شده قربانیان در کشور خود از دولت حمایت کردند.

و این چیزی است که من تصور کنید در ابتدا که روز سربازان فکر می کردم که آنها تا به حال برنده نبرد. شما می توانید تصور کنید که مکالمات آنها تا به حال پس از آن. شما می توانید تصور کنید آنها گفت: "آره ما را به آنها نشان داد." آنها که آنها می خواهم تبدیل معترضان به بیش از پل; که آنها را نگه داشته است که آنها می خواهم و حفظ یک سیستم است که انکار اساسی بشریت از شهروندان خود را. به جز این زمان وجود دارد برخی از دوربین های دیجیتال وجود دارد. این بار جهان شاهد آنچه اتفاق افتاده است شاهد به سیاه و سفید آمریکایی ها بودند که برای درخواست چیزی بیش از به مانند دیگر آمریکایی. که نه درخواست های خاص برای درمان فقط درمان برابر وعده داده شده به آنها از یک قرن قبل و تقریبا یک قرن قبل از آن.

هنگامی که جان از خواب بیدار شدم و خود را به بررسی در خارج از بیمارستان او را به مطمئن شوید که جهان شاهد یک جنبش بود که در کلمات کتاب مقدس "سخت و فشرده در هر طرف اما نمی خرد; بهت زده اما نه در ناامیدی; آزار و اذیت, اما نه رها; زده اما نه نابود شده است." بازگشت آنها به قهوه ای چپل کتک پیامبر باند در اطراف سر خود را, و او گفت: بیشتر راهپیمایان خواهد آمد در حال حاضر. و مردم آمد. و سربازان تقسیم می شود. و راهپیمایان رسیده Montgomery. و کلمات خود رسیده کاخ سفید – و لیندون جانسون پسر جنوبی گفت: "ما باید غلبه بر" و قانون حق رای به قانون امضا شده بود.

The life of John Lewis بود در بسیاری از راه های استثنایی. آن را توجیه ایمان در ما تاسیس بازخرید که ایمان; که اکثر آمریکایی از ایده ها این ایده که هر یک از ما مردم عادی و بدون رتبه و یا ثروت و یا عنوان و یا شهرت می تواند به نوعی نقطه از عیوب این کشور گرد هم می آیند و به چالش کشیدن وضع موجود و تصمیم می گیرید که آن را در قدرت ما برای بازسازی این کشور که عشق ما تا زمانی که آن را بیشتر از نزدیک راستا با ما بالاترین آرمان. چه رادیکال ایده آل است. آنچه یک انقلابی مفهوم است. این ایده که هر یک از ما مردم عادی یک بچه جوان از Troy می تواند ایستادن به قدرت و شاهزاده و می گویند نه این درست نیست این درست نیست این درست نیست. ما می توانیم بهتر انجام دهید. در میدان جنگ از عدالت آمریکایی مانند جان آمریکایی ها مانند Reverends Lowery و C. T. ویویان, دو, دیگر میهن پرستان از دست دادیم که در این سال آزاد همه ما است که بسیاری از آمریکایی ها آمد را برای اعطا.

امریکا ساخته شده توسط مردم مانند آنها. امریکا ساخته شده بود توسط جان Lewises. او به همان اندازه به عنوان هر کسی که در تاریخ ما به ارمغان آورد و این کشور کمی نزدیک تر به ما بالاترین آرمان. و روزی که ما به پایان آن سفر طولانی به سوی آزادی; هنگامی که ما تشکیل یک اتحاد کامل تر – این که آیا آن سال از هم اکنون و یا دهه ها و یا حتی اگر آن را طول می کشد یکی دیگر از دو قرن – John Lewis خواهد بود بنیانگذار که فولر عادلانه تر بهتر امریکا است.

و در عین حال به عنوان استثنایی به عنوان جان بود, در اینجا چیزی است: جان هرگز بر این باور بودند که آنچه او بیش از هر شهروند این کشور می تواند انجام دهد. من ذکر شده در بیانیه روز جان گذشت, چیزی که در مورد جان چقدر مهربان و فروتن بود. و با وجود این طبقه قابل توجه حرفه ای او تحت درمان با همه با مهربانی و احترام به دلیل آن بود كه به او – این ایده که هر یک از ما می تواند انجام آنچه او اگر ما مایل به استقامت.

او معتقد بود که در همه ما وجود دارد ظرفیت برای شجاعت است که در همه ما وجود دارد این است که اشتیاق به انجام آنچه درست است که در همه ما وجود دارد تمایل به عشق همه مردم و به گسترش آنها را خود خدا داده حقوق به عزت و احترام. بسیاری از ما از دست دادن آن است. آن را تدریس از ما. ما شروع به احساس به عنوان اگر در واقع, که ما نمی توانیم به گسترش محبت و نجابت را به مردم دیگر. که ما در حال بهتر است اگر ما بالاتر از دیگر مردم و نگاه کردن بر روی آنها و بنابراین اغلب که تشویق در فرهنگ ما است. اما جان همیشه شاهد بهترین ها در ایالات متحده. و او هرگز داد و هرگز متوقف صحبت کند چرا که او را دیدم در بهترین ما. او معتقد بود ما حتی زمانی که ما نمی توانیم به خودمان باور. به عنوان یک کنگره او استراحت او نگه داشته شدن خود دستگیر شد. به عنوان یک مرد او نمی نشستن هر مبارزه; او در تمام مدت شب در کف کنگره ایالات متحده. من می دانم که کارکنان خود تاکید شد.

اما آزمایش ایمان خود را تولید پشتکار. او می دانست که در ماه مارس هنوز که مسابقه هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد که ما هنوز نرسیده است که خوشا به مقصد که در آن ما در حال قضاوت با محتوای شخصیت ما است. او می دانست که از زندگی خود که پیشرفت شکننده است; که ما باید هوشیار در برابر تیره تر جریان از این تاریخ کشور خود ما تاریخ خود را در گرداب خشونت و نفرت و ناامیدی است که همیشه می تواند به افزایش دوباره.

Bull کانر ممکن است رفته است. اما امروز ما شاهد با چشم خود ما افسران پلیس زانو بر گردن آمریکایی های سیاه و سفید. جورج والاس ممکن است رفته است. اما ما می توانیم شاهد ما دولت فدرال ارسال عوامل به استفاده از گاز اشک آور و باتوم علیه اعتراضات مسالمت آمیز. ممکن است ما دیگر باید به حدس زدن تعدادی از jellybeans در یک شیشه در سفارش به بازیگران در یک رای گیری. اما حتی در حالی که ما اینجا نشسته وجود دارد کسانی که در قدرت هستند خود را انجام می دهند darnedest برای دلسرد کردن مردم از رای دادن – با بستن رای گیری مکان و هدف قرار دادن اقلیت ها و دانش آموزان با محدود ID قوانین و حمله به ما حق رای با دقت جراحی حتی تضعیف خدمات پستی در runup به انتخابات است که در حال رفتن به وابسته از طریق پست-در برگه های رای تا مردم مریض نیست.

در حال حاضر من می دانم که این یک جشن زندگی جان. برخی وجود دارد که ممکن است می گویند که ما نباید ساکن در چنین چیزهایی. اما این که چرا من صحبت کردن در مورد آن است. John Lewis اختصاص داده شده زمان خود را در این زمین مبارزه بسیار حمله به دموکراسی و چه در امریکا است که ما شاهد گردش به راست در حال حاضر.

او می دانست که هر یک از ما یک خدا قدرت داده. و این که سرنوشت این دموکراسی بستگی به نحوه استفاده ما از آن است که دموکراسی نیست و به صورت خودکار آن را به پرورش آن را به تمایل برای ما به کار در آن سخت است. و بنابراین او می دانست که این بستگی به این دارد که آیا ما احضار اندازه گیری فقط یک اندازه از جان شجاعت اخلاقی به سوال چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه تماس گرفته و همه چیز به عنوان آنها هستند. او گفت که زمانی که او نفس خود را در بدن او همه چیز را او می تواند به حفظ این دموکراسی است. که تا زمانی که ما نفس در بدن ما, ما باید به کار خود ادامه شود. اگر ما می خواهیم کودکان ما به رشد در یک دموکراسی – و نه فقط با انتخابات اما واقعی, دموکراسی, دموکراسی نمایندگی, بزرگ, دل, تحمل, پر جنب و جوش و فراگیر امریکا دائمی self-creation – پس از آن ما در حال رفتن به باید بیشتر شبیه جان. ما لازم نیست برای انجام تمام چیزهایی که او تا به حال به انجام است چرا که او آنها را برای ما. اما ما باید برای انجام کاری. همانطور که خداوند دستور پل "نترس برو صحبت را خاموش نمی شود برای من با شما هستم و هیچ کس به شما حمله خواهد کرد برای صدمه زدن به شما را برای من بسیاری در این شهر که من مردم." فقط همه فقط به بیرون می آیند و رای می دهند. ما باید تمام کسانی که از مردم در این شهر اما ما نمی توانیم هیچ چیز.

مانند جان ما را به نگه داشتن به که خوب مشکل است. او می دانست که بدون خشونت اعتراض میهنی; یک راه برای بالا بردن آگاهی عمومی قرار دادن یک نور افکن در بی عدالتی و قدرت می شود که ناراحت کننده است.

مانند جان ما مجبور به انتخاب بین اعتراض و سیاست است یا وضعیت آن است که هر دو-و وضعیت. ما را به شرکت در تظاهرات که در آن است که موثر است اما ما نیز باید به ترجمه اشتیاق ما و ما باعث به قوانین و نهادی شیوه های. به همین دلیل جان زد برای کنگره سی و چهار سال پیش.

مانند جان ما را به مبارزه و حتی سخت تر برای قدرتمند ترین ابزار ما است که حق رای دادن. قانون حق رای یکی از مهمترین دستاورد دستاوردهای دموکراسی ما. این که چرا جان گذشتند که پل. این که چرا او ریخته خود خون. و راه آن را ناشی از دموکرات و جمهوری خواه تلاش. رئیس جمهور بوش که صحبت به اینجا زودتر و پدرش هر دو امضا تجدید آن زمانی که آنها در دفتر. کلینتون رئیس جمهور ندارد به این دلیل که این قانون زمانی که او وارد بنابراین به جای او ساخته شده یک قانون است که ساخته شده آن را آسان تر برای مردم به ثبت نام برای رای دادن.

اما پس از آن که دیوان عالی کشور تضعیف قانون حق رای برخی از قانونگذاران ایالتی انداخته سیل از قوانین طراحی شده به طور خاص برای رأی دادن سخت تر به خصوص راه و قانونگذاران ایالتی که در آن بسیاری از اقلیت مردم در انتخابات و رشد جمعیت. که لزوما یک راز یا یک حادثه است. آن را یک حمله در چه جان جنگیدند. آن بود حمله ما دموکراتیک است. و ما باید درمان آن را به عنوان چنین است.

اگر سیاستمداران می خواهند به افتخار جان و من بسیار سپاسگزار برای میراث کار از تمام رهبران کنگره که در اینجا وجود دارد اما یک راه بهتر از یک بیانیه خواستار او یک قهرمان است. شما می خواهید به افتخار جان ؟ بیایید به افتخار او با احیای قانون است که او مایل بود برای مردن. و راه, نامگذاری آن John Lewis, رای گیری, حقوق قانون, است که خوب ادای احترام. اما جان نمی خواهید ما را برای جلوگیری از وجود دارد در تلاش برای بازگشت به جایی که ما در حال حاضر می شدند. هنگامی که ما تصویب John Lewis, رای گیری, حقوق قانون, ما باید در حفظ و راهپیمایی آن را حتی بهتر است.

با ساخت مطمئن شوید که هر آمریکایی به طور خودکار ثبت نام برای رای دادن از جمله زندانیان سابق که به دست آورده اید خود را شانس دوم.

با اضافه کردن حوزه های رأی گیری و گسترش اولیه رای گیری و انتخابات روز تعطیلات ملی, بنابراین اگر شما کسی است که مشغول به کار در یک کارخانه و یا شما یک مادر مجرد است که برای رفتن به کار و دریافت نمی کند زمان شما هنوز هم می تواند بازیگران, رای گیری خود را.

با تضمین که هر شهروند آمریکایی است برابر با نمایندگی ما در دولت از جمله شهروندان آمریکایی که در واشنگتن و در پورتوریکو. اینها آمریکایی هستند.

با پایان دادن به برخی از حزبی gerrymandering– به طوری که تمام رای دهندگان باید قدرت انتخاب خود را از سیاستمداران و نه راه دیگری در اطراف.

و اگر این همه طول می کشد تا از بین بردن filibuster – یکی دیگر از Jim Crow یادگاری – به منظور امن خدا داده حقوق هر آمریکایی پس از آن که آنچه ما باید انجام دهیم.

و در عین حال حتی اگر ما این همه – حتی اگر هر ساختگی رای دهندگان سرکوب قانون زده شد خاموش کتاب امروز – ما باید با خودمان صادق است که بیش از حد بسیاری از ما را انتخاب کنید نه به اعمال حق رای دادن است که بیش از حد بسیاری از شهروندان ما معتقدیم رای خود را نمی خواهد تفاوت و یا خرید آنها به بدبینی است که توسط راه مرکزی استراتژی سرکوب رای دهندگان به شما را دلسرد می کند باور در قدرت خود را.

بنابراین ما نیز باید به یاد داشته باشید آنچه جان گفت: "اگر شما همه چیز شما می توانید همه چیز را تغییر دهید و سپس آنها باقی خواهد ماند. شما تنها عبور از این راه یک بار. شما باید آن را به همه شما." زمانی که جوان مردم معترض در خیابانها, امید تغییر واقعی طول می کشد نگه دارید من امیدوار هستم اما ما نمی توانیم معمولی رها کردن آنها در پای صندوقهای رای. نه زمانی که چند انتخابات شده اند به عنوان فوری در بسیاری از سطوح به عنوان این یکی. ما درمان نمی, رای گیری به عنوان یک ماموریت به اجرا اگر ما برخی از زمان. ما باید برای درمان آن به عنوان مهم ترین اقدام ما می تواند به نمایندگی از دموکراسی است.

مانند جان ما آن را به همه ما.

من افتخار می کنم که John Lewis یکی از دوستان من بود. من او را ملاقات کرد زمانی که من در دانشکده حقوق. او به صحبت می کنند و من رفت و به من گفت: "آقای Lewis شما یکی از قهرمانان. چه چیزی الهام بخش من بیش از هر چیز به عنوان یک مرد جوان بود برای دیدن آنچه که شما و کشیش لاوسون و باب موسی و دایان نش و دیگران انجام داد." و او است که نوع – aw shucks با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

دفعه بعد من او را دیدم من انتخاب شده بود به این کشور ایالات متحده آمریکا. و به او گفتم: "جان من اینجا هستم به خاطر شما." در روز افتتاح در سال 2008 2009 او یکی از اولین کسانی که از من استقبال و در آغوش گرفت در آن ایستاده است. من به او گفتم "این است که روز خود را بیش از حد."

او خوب و مهربان و ملایم ، و به اعتقاد او در ما – حتی زمانی که ما باور نمی کنیم در خودمان است. این اتصالات که آخرین بار جان و من در یک انجمن عمومی در زوم. من کاملا مطمئن هستم که نه او و نه من تنظیم زوم تماس بگیرید زیرا ما نمی دانیم که چگونه آن کار است. این یک مجازی تاون هال جمعی از فعالان جوان که تا به حال شده است برای کمک به رهبری در این تابستان تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ است. و پس از آن من صحبت کرد و به جان خصوصی و او نمی توانست به خودمان افتخار به دیدن این نسل جدید فعالان ایستاده تا برای آزادی و برابری; نسل جدید بود که قصد رای دادن و حفاظت از حق رای; در برخی موارد یک نسل جدید در حال اجرا برای دفتر سیاسی.

من به او گفتم تمام کسانی که افراد جوان جان – از هر نژاد و هر مذهب و از هر زمينه و جنسیتی و گرایش جنسی – جان کسانی که فرزندان خود هستند. آنها متوجه شدند از خود مثال حتی اگر آنها نمی, همیشه آن را می دانم. آنها را درک کرده بود و از طریق او چه تابعیت آمریکایی نیاز دارد حتی اگر آنها تا به حال تنها در مورد شجاعت خود را از طریق کتاب های تاریخ.

"توسط هزاران بیچهره ناشناس و بی امان مردم را سیاه و سفید و...گرفته اند ما تمام ملت به آن بزرگ چاه دموکراسی که حفر عمیق توسط پدران موسس در تدوین قانون اساسی و اعلامیه استقلال."

دکتر شاه گفت که در 1960s. و آن را به حقیقت دوباره در این تابستان.

ما آن را خارج از ویندوز ما در شهرهای بزرگ و شهرهای روستایی در مردان و زنان, جوان و پیر, مستقیم آمریکایی ها و تجاوز آمریکایی ها سیاه پوستان که برای درمان برابر و سفیده که دیگر نمی تواند قبول آزادی خود را در حالی که شاهد انقیاد همکار خود آمریکایی ها. ما آن را در همه انجام کار سخت از غلبه بر خوشنودی از غلبه بر خود ما ترس و خود ما تعصبات خود ما نفرت. شما آن را ببینید در مردم تلاش می شود بهتر است صحت نسخه های خودمان.

و این چیزی است که John Lewis به ما می آموزد. که در آن شجاعت واقعی می آید. نه از روشن کردن هر یک از دیگر, اما با تبدیل نسبت به یکدیگر. نه با ایجاد نفرت و بدست آورد اما با گسترش عشق و حقیقت است. نه با اجتناب از مسئولیت های ما برای ایجاد یک بهتر است امریکا و یک دنیای بهتر اما با استقبال کسانی که مسئولیت با شادی و پشتکار و کشف که در جامعه عزیزمان ما راه رفتن به تنهایی.

چه هدیه ای جان لوئیس بود. همه ما خیلی خوش شانس است که او را در راه رفتن در حالی که با ما و ما نشان دادن راه است.

خدا نگهدار همه شما. God bless America. خدا بیامرزد این روح لطیف که آن را کشیده و نزدیک به آن وعده داده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب