پلیس تورنتو شناسایی 29 سال به عنوان قربانی Etobicoke تیراندازی

پلیس تورنتو شناسایی 29 سال به عنوان قربانی تیراندازی در Etobicoke جمعه. او تورنتو 10th, قتل, قربانی 2020.

Deandre Campbell-کلی از تورنتو بود مرده در بیمارستان پس از یک تیراندازی آغاز شد و در حدود 11 p. m. در مقابل 546 غرب مرکز خرید در نزدیکی Rathburn جاده و شرق بازار, محققان می گویند.

به محض ورود ماموران دریافتند قربانی مبتلا به زخم گلوله. او منتقل شد به بیمارستان که در آن او مرده.

این تحقیقات همچنان در جریان است و پلیس در حال انتشار مشکوک یا مظنون توصیف در این زمان Const. دیوید Hopkinson گفت.

Campbell-کلی شهر هشتم, قتل, قربانی که جان خود را در تیراندازی.

تا کنون هشت مرد و دو زن کشته شده اند در تورنتو این سال است. آنها عبارتند از:

  • Paul Anthony DeSouza, 25 کشته شد در یک محل اقامت در 367 نظامی نوین در سکربروق حدود 2 a. m. Jan. 11 و مرده در بیمارستان است.
  • نبودند Khosrawi, a 15-year-old ووبورن C. I. دانشجو به ضرب گلوله کشته شد در مرخم و الزمر جاده ها در Jan. 20. او در بیمارستان درگذشت. پلیس گفت که او “کاملا بی گناه است.” یکی دیگر از 15 سال ووبورن دانشجو بوده است به اتهام قتل درجه دوم.
  • Giulia ماتیوز 54 مرده پیدا شد در داخل یک خانه در خیابان سنت کلیر غرب و اطلس خیابان منطقه در Jan. 20. پلیس ماتیوز پس از آنها نامیده می شدند برای انجام سلامتی بررسی کنید. یک پسر دستگیر شده و به اتهام قتل درجه دوم. هویت خود را نمی تواند زیر منتشر شد جوانان و عدالت کیفری عمل می کنند.
  • Stephon کلی 28 کشته شد در نزدیکی مرخم و کینگستون جاده ها در اطراف 9 p. m. on Jan. 25. او در صحنه مرده. یک مرد در 50s و یک زن در 40s خود را نیز به ضرب گلوله و به بیمارستان منتقل غیر تهدید کننده زندگی صدمات.
  • Jalen Colley, 21, از برامپتون و Tyronne Noseworthy, 19, از تورنتو و جاشوا گیبسون-Skeir, 20, از برامپتون به ضرب گلوله کشته شدند در یک Airbnb در 85 ملکه بندرگاه جاده درست در جنوب قلعه نیویورک بلوار در حدود 10:30 p. m. پلیس می گویند این تیراندازی صورت گرفت در محل سکونت واحد مجاور راهرو در 32 طبقه. پلیس می گویند که آنها نمی به دنبال مظنون اما می گویند شواهد حاکی از این بود که در یک قتل-خودکشی. آنها باید توضیح داد که این دو قتل قربانیان هستند.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

  • Deandre Campbell-Kelly, 29 پیدا شد درد و رنج از تفنگ شات زخم پس از تیراندازی در مقابل 546 غرب مرکز خرید در نزدیکی Rathburn جاده و شرق بازار Feb. 7 او مرده در بیمارستان است.
Margaryta Ignatenko

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر